Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionys (katalikai, protestantai....)

Sveiki,

šiandien parengiau ankstesnio savo pristatymo tęsinį. Jį galite peržiūrėti čia: Apie kūdikių krikštą smile.gif
Atsakyti
Jei ką sudomintų - išėjo naujas mano video apie skaistyklą, kuriame sudėjau detalią informaciją apie tai, jog tokia vieta kaip skaistykla neegzistuoja.
Apie skaistyklą

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cecilia: 16 gegužės 2018 - 12:29
QUOTE(Cecilia @ 2018 05 16, 13:29)
Jei ką sudomintų - išėjo naujas mano video apie skaistyklą, kuriame sudėjau detalią informaciją apie tai, jog tokia vieta kaip skaistykla neegzistuoja.
Apie skaistyklą

4u.gif

o ko neveikia sena nuoroda apie Kristų? Bankrutavot? Kodėl, jei išgydot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 16 gegužės 2018 - 13:09

Puslapis neveikia, nors tie išgydymai buvo tikri, tačiau šėtonas labai greitai įsisuko ir kai kurie žmonės atpuolė nuo tikėjimo, nors ir matė kaip Dievas veikia per juos. Pati kvailai pasielgiau, jog pasitikėjau žmonėmis, o ne Dievu. Tai buvo man gera pamoka, jog visuose reikaluose reikia atsiklausti Dievo, o ne aklai eiti su žmonėmis. Galvojau, va Dievas veikia per juos, tai vadinasi jie eina su Dievu ir reikia jais pasitikėti ir net pati nepastebėjau, kaip pradėjau labiau klausyti žmonių, o ne Dievo balso. Tačiau pagal Bibliją, Jėzus sako, jog darys stebuklus net ir per tuos, kurie yra nuo jo atitolę ar elgiasi nedorai, kadangi jis stebuklus daro ne dėl to, jog tie žmonės būtų kažkuo ypatingi... ne, ne, ne. Stebuklus Dievas daro dėl savo Švento vardo. Taigi tai buvo mano nuodėmė prieš Dievą - pasitikėjimas žmogumi, o ne Dievu.

Šitoje vietoje labai tinka ši citata:

„Ne kiekvienas, kuris man šaukia: 'Viešpatie, Viešpatie!', įeis į dangaus karalystę, bet tik tas, kuris vykdo mano dangiškojo Tėvo valią. Daugelis man sakys, anai dienai atėjus: 'Viešpatie, Viešpatie, argi mes nepranašavome tavo vardu, argi neišvarinėjome demonų tavo vardu, argi nedarėme daugybės stebuklų tavo vardu?Tuomet jiems pareikšiu: 'Aš niekuomet jūsų nepažinojau. Šalin nuo manęs, jūs nedorėliai!" (Mato 7:21-23)

Atsakyti

Įkėliau ir antrą video dalį - įrodymą apie tai, jog skaistykla neegzistuoja.

Pirmoje dalyje pasakojama apie Abraomo išbandymą, apie Jėzaus vestuves ir apie neatleidžiamą nuodėmę Šventajai Dvasiai.

Antroje dalyje pasakojama apie Jobo išbandymą ir apie tai, kodėl Antrojo Kanono knygos nėra laikomos Šventojo Rašto dalimi.

Antra dalis čia: https://youtu.be/MECB3gLZ16k

Atsakyti
QUOTE(Cecilia @ 2018 05 17, 07:52)
<p>Puslapis neveikia, nors tie išgydymai buvo tikri, tačiau šėtonas labai greitai įsisuko ir kai kurie žmonės atpuolė nuo tikėjimo, nors ir matė kaip Dievas veikia per juos. Pati kvailai pasielgiau, jog pasitikėjau žmonėmis, o ne Dievu. Tai buvo man gera pamoka, jog visuose reikaluose reikia atsiklausti Dievo, o ne aklai eiti su žmonėmis. Galvojau, va Dievas veikia per juos, tai vadinasi jie eina su Dievu ir reikia jais pasitikėti ir net pati nepastebėjau, kaip pradėjau labiau klausyti žmonių, o ne Dievo balso. Tačiau pagal Bibliją, Jėzus sako, jog darys stebuklus net ir per tuos, kurie yra nuo jo atitolę ar elgiasi nedorai, kadangi jis stebuklus daro ne dėl to, jog tie žmonės būtų kažkuo ypatingi... ne, ne, ne. Stebuklus Dievas daro dėl savo Švento vardo. Taigi tai buvo mano nuodėmė prieš Dievą - pasitikėjimas žmogumi, o ne Dievu.</p><p></p><p>Šitoje vietoje labai tinka ši citata:</p><p><em><strong><span>„Ne kiekvienas, kuris man šaukia: 'Viešpatie, Viešpatie!', įeis į dangaus karalystę, bet tik tas, kuris vykdo mano dangiškojo Tėvo valią. </span><span>Daugelis man sakys, anai dienai atėjus: 'Viešpatie, Viešpatie, argi mes nepranašavome tavo vardu, argi neišvarinėjome demonų tavo vardu, argi nedarėme daugybės stebuklų tavo vardu?</span><span>' </span></strong></em><span><em><strong>Tuomet jiems pareikšiu: 'Aš niekuomet jūsų nepažinojau. Šalin nuo manęs, jūs nedorėliai!"</strong></em> (Mato 7:21-23)</span></p>

Bet dabar jūs atskleidėte ir parodėte, kad neįmanoma visiškai padėti tam, kuris tik šiaip pasinaudoja kažkieno dovanomis, o ne pats nuolat jas kuria. Drąsu iš jūsų pusės. Tikinčiųjų dar daugiau sumažėti gali, nes žmonės - tinginiai.
Iš ko gyvensite tada? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 05 17, 09:52)
Bet dabar jūs atskleidėte ir parodėte, kad neįmanoma visiškai padėti tam, kuris tik šiaip pasinaudoja kažkieno dovanomis, o ne pats nuolat jas kuria. Drąsu iš jūsų pusės. Tikinčiųjų dar daugiau sumažėti gali, nes žmonės - tinginiai.
Iš ko gyvensite tada? smile.gif

Nelabai supratau jūsų komentarą. Žmogus dėl savo išgelbėjimo gali padaryti tik vieną dalyką - priimti Jėzų Kristų. Visa kita Jėzus jau padarė.

O dėl mano finansinės padėties nesirūpinkite. Iš evangelijos skelbimo nesu paėmusi nė cento. Jei Dievas panorės - aprūpins iš evangelijos skelbimo, jei ne - tokia Dievo valia. Man pačiai smagiau savo rankomis užsidirbti duonai, o ne iš evangelijos skelbimo, bet visada tebūna Dievo valia.
Atsakyti
Cecilija, ziurejau Jusu video- puikus darbas ok.gif

QUOTE(Cecilia @ 2018 05 17, 07:52)
<p>Puslapis neveikia, nors tie išgydymai buvo tikri, tačiau šėtonas labai greitai įsisuko ir kai kurie žmonės atpuolė nuo tikėjimo, nors ir matė kaip Dievas veikia per juos. Pati kvailai pasielgiau, jog pasitikėjau žmonėmis, o ne Dievu. Tai buvo man gera pamoka, jog visuose reikaluose reikia atsiklausti Dievo, o ne aklai eiti su žmonėmis. Galvojau, va Dievas veikia per juos, tai vadinasi jie eina su Dievu ir reikia jais pasitikėti ir net pati nepastebėjau, kaip pradėjau labiau klausyti žmonių, o ne Dievo balso. Tačiau pagal Bibliją, Jėzus sako, jog darys stebuklus net ir per tuos, kurie yra nuo jo atitolę ar elgiasi nedorai, kadangi jis stebuklus daro ne dėl to, jog tie žmonės būtų kažkuo ypatingi... ne, ne, ne. Stebuklus Dievas daro dėl savo Švento vardo. Taigi tai buvo mano nuodėmė prieš Dievą - pasitikėjimas žmogumi, o ne Dievu.</p><p></p><p>Šitoje vietoje labai tinka ši citata:</p><p><em><strong><span>„Ne kiekvienas, kuris man šaukia: 'Viešpatie, Viešpatie!', įeis į dangaus karalystę, bet tik tas, kuris vykdo mano dangiškojo Tėvo valią. </span><span>Daugelis man sakys, anai dienai atėjus: 'Viešpatie, Viešpatie, argi mes nepranašavome tavo vardu, argi neišvarinėjome demonų tavo vardu, argi nedarėme daugybės stebuklų tavo vardu?</span><span>' </span></strong></em><span><em><strong>Tuomet jiems pareikšiu: 'Aš niekuomet jūsų nepažinojau. Šalin nuo manęs, jūs nedorėliai!"</strong></em> (Mato 7:21-23)</span></p>

Manau jus ne taip suprantate sia citata- nemanau kad sia citata Kristus norejo pasakyti, kad , jeigu krikscionys padare nuodeme, Viespats ju issizades- Tada Kristaus mirtis butu beprasme- nes po itikejimo mes VISI VISTIEK darysime nuodemes- nes tokia zmogaus prigimtis. Cia Kristus kalba apie visokius a-le gydytojus, samanus, kurie neva gydo Jo vardu, bet is tiesu draugauja su tamsos jegom. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2018 05 20, 19:32)
Cecilija, ziurejau Jusu video- puikus darbas  ok.gif
Manau jus ne taip suprantate sia citata- nemanau kad sia citata Kristus norejo pasakyti, kad , jeigu krikscionys padare nuodeme, Viespats ju issizades- Tada Kristaus mirtis butu beprasme- nes po itikejimo mes VISI VISTIEK darysime nuodemes- nes tokia zmogaus prigimtis. Cia Kristus kalba apie visokius a-le gydytojus, samanus, kurie neva gydo Jo vardu, bet is tiesu draugauja su tamsos jegom.    unsure.gif

Smagu, kad patiko video 😊

Na man taip teko susidurti. Be to, vis pagalvoju apie Judą. Jis kartu su kitais mokiniais varė demonus, gydė Jėzaus vardu ir Jėzus veikė per jį. Jėzus jį naudojo sielų gelbėjimui, nors pačiam Judui Jėzus tikrai galėtų pasakyti: "Pasitrauk nuo manęs, aš tavęs nepažįstu". Žinau, jog mes vis tiek darome nuodėmes, bet manau svarbus yra tas dalykas, ar mes klausome Jėzaus. Jei jo klausome, jei sekame paskui jį, jei, pagaliau mylime jį, vadinasi pasitikime juo ir tas mūsų tikėjimas Jėzumi mus išgelbsti, ir apvalo nuo nuodėmių. Judas juk nemylėjo Jėzaus. Na žodžiu, aš suprantu, jog čia kalbama apie tikrus stebuklus daromus Jėzaus vardu. Bet nesakau, jog būtinai taip ir yra, kaip aš suprantu.

Ir taip, yra ir tų, kurie veikia vedini tamsos jėgų. Bet šie dažniausiai visgi naudoja papildomas priemones visokiems savo būrimams, gydymams, visokius daiktus panaudoja ir stengiasi nenaudoti Jėzaus vardo. O čia taip pabrėžtinai kelis kartus pakartota "tavo vardu".

Bet čia tik mano nuomonė. Tegul mums Šventoji Dvasia atskleidžia tiesą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cecilia @ 2018 05 20, 22:03)
Smagu, kad patiko video 😊

Na man taip teko susidurti. Be to, vis pagalvoju apie Judą. Jis kartu su kitais mokiniais varė demonus, gydė Jėzaus vardu ir Jėzus veikė per jį. Jėzus jį naudojo sielų gelbėjimui, nors pačiam Judui Jėzus tikrai galėtų pasakyti: "Pasitrauk nuo manęs, aš tavęs nepažįstu". Žinau, jog mes vis tiek darome nuodėmes, bet manau svarbus yra tas dalykas, ar mes klausome Jėzaus. Jei jo klausome, jei sekame paskui jį, jei, pagaliau mylime jį, vadinasi pasitikime juo ir tas mūsų tikėjimas Jėzumi mus išgelbsti, ir apvalo nuo nuodėmių. Judas juk nemylėjo Jėzaus. Na žodžiu, aš suprantu, jog čia kalbama apie tikrus stebuklus daromus Jėzaus vardu. Bet nesakau, jog būtinai taip ir yra, kaip aš suprantu.

Ir taip, yra ir tų, kurie veikia vedini tamsos jėgų. Bet šie dažniausiai visgi naudoja papildomas priemones visokiems savo būrimams, gydymams, visokius daiktus panaudoja ir stengiasi nenaudoti Jėzaus vardo. O čia taip pabrėžtinai kelis kartus pakartota "tavo vardu".

Bet čia tik mano nuomonė. Tegul mums Šventoji Dvasia atskleidžia tiesą.  4u.gif

Judas mylejo Jezu smile.gif tik per nuodeme setonas ji uzvalde. Jis prarado isgelbejimas- nes pats save pasmerke- jeigu jis butu atgailaves ir atsiprases, Kristus butu jam atleides , kaip atleido Petrui .

O kiek sarlatanu, gyduoliu ir demonu isvarinetoju dirba Viespaties vardu - patikekit !!! Ir jie isitikine kad tai jiems duota Dievo ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 20 gegužės 2018 - 23:00

Sveiki,

pasirodė mano naujas video - trečia dalis apie tai, kodėl nėra skaistyklos. Šioje dalyje nagrinėjami Šeolo, Hado arba mirusiųjų pasaulio klausimai, išanalizuojama turtuolio ir Lozoriaus istorija.

Gero žiūrėjimo :)

https://youtu.be/lEbTF5rZzi0

Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 06 10, 16:46)

Dvasinio centro "Atgimimas" bažnyčių adresai:

Vilnius, Kauno g., 3A, sekmadieniais, 12 h.,
Kaunas, Laisvės al., 30A, lll a., šeštadieniais, 13 h.
Atsakyti