Įkraunama...
Įkraunama...

Banguotojų papūgėlių augintojų klubas ♥

QUOTE(Enija @ 2013 07 07, 22:07)

Gaila verysad.gif , mielai isigytume smile.gif
Atsakyti
Enija, apvaliam narvelyje augini?
Atsakyti
Laba vakara,
kai pirkausi papugele sake,kad patinelis, su viena nare tariausi del pateles, kai ji ikele nuotraukytes, susidare toks jausmas ,kad pas man patele... Gal galite ikelti savo patineliu ir pateliu nuotraukas,kad zinoti kaip turi snapelis atrodyti, deja, negaliu galimybes ikelti ft, aciu uz supratima:)
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 07 08, 19:58)
Enija, apvaliam narvelyje augini?

Apvalus, bet čia laikinas narvelis. Kadangi ruošiuosi ieškoti patinuko, tai nutariau paukščius atskirti. Sėdi net skirtinguose kambariuose. Mažas tas narvukas, tai greičiausiai vėl atgal suleisiu. biggrin.gif
Prieš kelis metus kaip tik išdalinau patinukus, (tris turėjom) nes nebenorėjom laikyti, dabar vėl dukrai prisireikė paukšių tik šį kart užtaikėm prisipirkt patelių doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2013 07 08, 19:13)
Apvalus, bet čia laikinas narvelis. Kadangi ruošiuosi ieškoti patinuko, tai nutariau paukščius atskirti. Sėdi net skirtinguose kambariuose. Mažas tas narvukas, tai greičiausiai vėl atgal suleisiu.  biggrin.gif
Prieš kelis metus kaip tik išdalinau patinukus, (tris turėjom) nes nebenorėjom laikyti, dabar vėl dukrai prisireikė paukšių  tik šį kart užtaikėm prisipirkt patelių  doh.gif  lotuliukas.gif

ai jei laikinas, tai gerai, nes turbūt žinai, kad apvalus negerai.

Marguta, patinėliai turi mėlyną vaškinę kai suauga, patelės šviesią o kai vaisingas laikotarpis, rudą.

čia ne mano, foto iš interneto

patinėliai:
user posted image
user posted image

patelė
user posted image
čia jaunutė
user posted image nors su patinėliu galima ir sumaišyt, kai jaunas, bet patinėlis daugiau į mėlynumą, mano patelė daugiau į rūžavai violetinį snapiuką turėjo
Atsakyti
kaip atrodo visai jauno patinėlio? g.gif
Atsakyti
Grane labai aciu Jums, pasirodo pas mus patele, o ne patinelis kaip sake parduotuveje..smile.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios mamos!
Kadangi pradejau dirbti po 13 val per diena ir dar namuose po darbu reikia tai negaliu pasirupinti savo miela burunduke ir papugelemis. Tai ieskau kas galetu jomis tinkamaii pasirupintis.
Kaina butu nedidele, notiu jos parduoti su visa ju mantija.Nameliai pas mus dideli.
Lauksiu ziniu
Atsakyti
Kur dingo visos Banguotukų augintojos? smile.gif
Atsakyti
nesezonas biggrin.gif Mano viena pana sėdi, visko bijo, paniką kelią, tinkamo kavalieriaus nerandu blush2.gif
Atsakyti
Maniškis našlauja. Poros kol kas nerandam
Atsakyti
QUOTE(Marguta @ 2013 07 06, 20:47)
Pateles banguotukui ieskau. Vilnius, Svencioniu rajonas


Dar vis ieskot patineliui pateles? Is kur tilslei esate? smile.gif
Atsakyti