Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su Thermomix'u 2 tema

Tik jeigu nelabai megstate piena, grietineles siulyciau deti maziau ar visai nedeti, as antra darydama visai nedejau. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Triumfante* @ 2013 07 22, 13:46)
Tik jeigu nelabai megstate piena, grietineles siulyciau deti maziau ar visai nedeti, as antra darydama visai nedejau.  4u.gif



oo, kaip tik aš nemėgstu pieno. Reiks pabandyt be smile.gif
Atsakyti
merginos o nieks nedaret obuoliu tyreles ziemai su siuo aparaciuku? Ka tik ji isigyjau, ir kaip tik tuoj obuoliukai prasides smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lakmėja: 22 liepos 2013 - 16:14
QUOTE(lakmėja @ 2013 07 22, 17:13)
merginos o nieks nedaret obuoliu tyreles ziemai su siuo aparaciuku? Ka tik ji isigyjau, ir kaip tik tuoj obuoliukai prasides smile.gif


As dariau. Vaikams labai patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KatYnas @ 2013 07 19, 19:34)
kazkas cia klause kokia su kokia garantija pirkti TM. kaip suprantu cia del laiko klausimas buvo? as turiu TM jau n metu ir galiu jums pasakyti kad jei naudosite ji pagal paskirti (nemalsite ir nemaisysite daugiau nei galima (kiekis), netrankysite,  visada pries ijungiant gaminimo funkcija isjungsite svarstykles, nelaikysite rusy arba palepy:D ) tai jums pilnai uzteks puses metu garantija.


Kaip tą padaryti?
Atsakyti
QUOTE(paprikutė @ 2013 07 23, 07:27)
As dariau. Vaikams labai patiko. smile.gif

gali pasakyti kaip darei?
Atsakyti
QUOTE(lakmėja @ 2013 07 23, 09:53)
gali pasakyti kaip darei?


Dariau iš rusiškos knygos. Namie receptas yra, vakare galėsiu parašyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 07 23, 09:02)
Kaip tą padaryti?


išjungimo mygtuką spustelt, svarstyklės atsijungs smile.gif Bent aš taip darau
Atsakyti
va radau receptą

Obuolių džemas (man labiau į tyrelę panašu)

1kg obuolių (išimti vidurį, odos nelupau)
200-250g cukraus
obuolius sudėti į TM 1min/8 greitis
supilti cukrų, 40 min/100laipsn/3gr
Atsakyti
QUOTE(paprikutė @ 2013 07 23, 10:23)
va radau receptą

Obuolių džemas (man labiau į tyrelę panašu)

1kg obuolių (išimti vidurį, odos nelupau)
200-250g cukraus
obuolius sudėti į TM 1min/8 greitis
supilti cukrų, 40 min/100laipsn/3gr

aciux, reiks darytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2013 07 23, 09:02)
Kaip tą padaryti?


Jei ijungiate svarstykles (ten yra mygtukas) pasveriate viska ka jums reikia, tai pries ijungiant gamynimo funkcijas VISADA reikia pries tai isjungti svarstykles (tiesiog paspausti TM ijungimo/isjungimo mygtuka). Jei to nedarysite yra didele tikimybe kad iskalibruosite svarstykles ir reikes vezti taisyti.
Atsakyti
QUOTE(KatYnas @ 2013 07 23, 12:25)
Jei ijungiate svarstykles (ten yra mygtukas) pasveriate viska ka jums reikia, tai pries ijungiant gamynimo funkcijas VISADA reikia pries tai isjungti svarstykles (tiesiog paspausti TM ijungimo/isjungimo mygtuka). Jei to nedarysite yra didele tikimybe kad iskalibruosite svarstykles ir reikes vezti taisyti.


Jetau, pirmąkart girdžiu... doh.gif Perkant niekas neminėjo... Ir Arojos "vakarėliuose" niekad neužkliuvo... Reiks pasižiūrėt dėl to tikslumo namie. Jaučiu būsiu sugadinus doh.gif Ot naujiena!
Atsakyti
Man irgi tai naujiena, tikrai nei sake, nei pati pastebejau per pristatymus, reikes paklausti savo konsultantes. g.gif
Atsakyti