Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

Laba 4u.gif
Gal papasakokite,ką šiandien rodė?Negalėjau pažiūrėti doh.gif
Atsakyti
Eda atejo pas Benu i ligonine ir ruosiesi viska jai papasakoti apie Kerema ir save, bet Melek sutrukde. Benu visai pakriko, nuejo pas viena pacienta prasyti duoti ko nors isgerti, bet tas atsake kad neturi, tai ji pabego is ligonines. Nadide susipyko su Burhanu, Nadide pasake jam, kad Eda jai sake kad S miegojo su kazkokiu vyru kad gautu pinigu Kanui gydyti, ir kad tai Burhano nuodeme, o ne S ir kad jis tures uz ja veliau atsakyti. Paskui Nadide pasake S, kad ji kaip motina supranta toki jos poelgi ir jo nekaltina ir nesmerkia del nieko. S iskart nuvaziavo pas Onura i darba ir ten pakele triuksma, kam jis sake kad ji kekse ir pan. Keremas viska isgirdo ir suprato. Grizo i Onuro namus Firdevs. Teismas isskyre Alikemali ir Ahu.

O kur Mihriban dingus? Ko jos neberodo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 25 liepos 2013 - 18:31
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 07 25, 17:36)
Keremas mano akyse visai zluges. Diedas su tokiu palaidu liezuviu. doh.gif  doh.gif
Nezinau ar mano akyse jis dar pasikeis. Butina pliupt pirmai pasitaikiusiai lovoje viska ka zino  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Gaila labai S. Net apsiverkiau siandien.  verysad.gif
Papildyta:
parasykit geltonai kas bus tai Edai  ax.gif
Nesulauksiu, labai smalsu.

girdėjau,kad ji mirs
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 25, 19:29)
Eda atejo pas Benu i ligonine ir ruosiesi viska jai papasakoti apie Kerema ir save, bet Melek sutrukde. Benu visai pakriko, nuejo pas viena pacienta prasyti duoti ko nors isgerti, bet tas atsake kad neturi, tai ji pabego is ligonines. Nadide susipyko su Burhanu, Nadide pasake jam, kad Eda jai sake kad S miegojo su kazkokiu vyru kad gautu pinigu Kanui gydyti, ir kad tai Burhano nuodeme, o ne S ir kad jis tures uz ja veliau atsakyti. Paskui Nadide pasake S, kad ji kaip motina supranta toki jos poelgi ir jo nekaltina ir nesmerkia del nieko. S iskart nuvaziavo pas Onura i darba ir ten pakele triuksma, kam jis sake kad ji kekse ir pan. Keremas viska isgirdo ir suprato. Grizo i Onuro namus Firdevs. Teismas isskyre Alikemali ir Ahu.

O kur Mihriban dingus? Ko jos neberodo?  g.gif

4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
gerai Š ten langus pataske, visa darboviete skambejo. beje, kas per ''zose'' ta zurnaliste kur prie Onuro sukasi?
Atsakyti
Tiek įvykių dabar, žiauriai įdomu ,kaip viskas baigsis.
Atsakyti
kaip man Burhano pagailo kai verkė prie Bosforo verysad.gif O apie Šecherezadą net nekalbu, kaip jai skaudu, kad išaiškėjo baisioji paslaptis verysad.gif
Atsakyti
man irgi gaila Burhano labai sad.gif
Atsakyti
Filmas lieka filmu, bet realiai galėjo pasakyt Š anytai, kad taip, davė Onuras tų pinigų man, bet mes draugavom jau, o ne sumokėjo už naktį smile.gif

Man ta Eda kokia baisi kaip moteris, kažkokia anoreksikė, galva maža hihihi.gif
Šiąnakt Keremą sapnavau, kad apsižliumbęs vaikšto ir paskos atgailaudamas kažko lotuliukas.gif jau visai kvankt smile.gif
O Mihriban tikrai dingus, norėjau jau klaust, gal ką pražioplinau, gal ji kur išvažiavo, ar tik taip dingo ir viskas?
Atsakyti
Mihriban vaziavo kartu su S i Baku, pasiliko pas savo gimines, tik va neaisku ar grys ar ne smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2013 07 26, 09:12)
Filmas lieka filmu, bet realiai galėjo pasakyt Š anytai, kad taip, davė Onuras tų pinigų man, bet mes draugavom jau, o ne sumokėjo už naktį smile.gif



Tai, kad jai sumokejo Onuras uz ta nakti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 26, 10:52)
Tai, kad jai sumokejo Onuras uz ta nakti g.gif

Kad sumokėjo tai žinau, bet negi uošviai žino, sakytų mes draugavom jau, jis ir davė.
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 25, 16:41)
Nu ir gydytoju sprendimas - patarimas nesimatyti Keremui su Bennu, jei nesimatys ir nesikalbes tai issispres visos problemos doh.gif, ne gydo, o kenkia schmoll.gif .


Bent jau rimtus alkoholikus taip ir gydo... Atriboja nuo pasaulio, artimųjų kažkuriam laikui. Filme bent jau kažkurie gali lankyti smile.gif
Atsakyti