Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (16 tema), Viskas apie ov

Labas rytas 4u.gif galima jungtis po truputį į Jūsų gretas? Šiandien gavau OT bigsmile.gif dabar belieka sulaukti mmm ir pradėsim gadinimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia kokia @ 2013 08 21, 18:58)
Sveikos, turiu klausimuka apie OV testukus. As pirma cikla su jais bandau.
13CD OT buvo su labai blankia juostele, 14 CD OV buvo labai ryskus , antroji juostele buvo ryskesne uz pirmaja, 15CD ryskus, bet blankesnis, veliau vis rode II blankius, po to vel vos ne toki kaip kontroline... Na o dabar 24 CD vel rodo II , antras ryskus, bet uz kontroline ne ryskesnis. g.gif Ar man kas nors negerai , kad OT vis rodo II? Ar testukai blogi? smile.gif


Galimos dvi ovuliacijos per mėnesį smile.gif O gal....? Sveikint smile.gif OT juk ir nėštumą rodo.
Papildyta:

smile.gif+2013 08 27, 10:31-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2013 08 27, 10:31)
Labas rytas 4u.gif galima jungtis po truputį į Jūsų gretas? Šiandien gavau OT bigsmile.gif dabar belieka sulaukti mmm ir pradėsim gadinimą wub.gif


Linkiu, kad ilgai netektų gadint wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaterlo: 27 rugpjūčio 2013 - 14:07
Vaterlo- kiek žinau, tai geriausia OT gadinti po pietų maždaug, bet tarkim jei iš ryto pasidaryt, jis būtų ne toks tiklus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 08 27, 15:07)
Galimos dvi ovuliacijos per mėnesį smile.gif

Ne didesniu nei 24 val. intervalu viena nuo kitos, taigi ar ovuliacija viena, ar jos dvi - OT turėtų rodyti iš esmės tą patį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 27 rugpjūčio 2013 - 17:22
smile.gif+2013 08 27, 15:23-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2013 08 27, 15:23)
Vaterlo- kiek žinau, tai geriausia OT gadinti po pietų maždaug, bet tarkim jei iš ryto pasidaryt, jis būtų ne toks tiklus? ax.gif


Aš visuomet darydavau apie 14 val. wink.gif Kelis kart bandžiau paeksperimentuot - dariau ir ryte, ir popiet. Skirtumas (turiu omeny ryškume), nors ir nedidelis, bet buvo.

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 08 27, 18:22)
Ne didesniu nei 24 val. intervalu viena nuo kitos, taigi ar ovuliacija viena, ar jos dvi - OT turėtų rodyti iš esmės tą patį.


Tada gal jau nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 08 27, 21:24)
Tada gal jau  nestuke.gif  ?

Kad OT neva gali parodyti nėštumą kaip NT - tik dar vienas iš mitų. OT atspindi LH koncentraciją, kuri gali šiek tiek, ne tiek smarkiai kaip prieš ovuliaciją, padidėti į ciklo pabaigą (taip pat ir moteriai esant pastojus).

Bet tai nėra atsakymas tokia kokia, kad būtent taip buvo jos atveju - OT tik parodo didelę tikimybę, kad tuoj įvyks ovuliacija, bet kartais organizmas ima ir persigalvoja, tada po kurio laiko reiktų laukti vėl ryškėjančios antrosios OT juostelės ir ovuliacijos. Geriausia aiškumo (ir taupumo) dėlei kartu matuoti BT.
Atsakyti
Sveikos merginukes,

griztu vel jau pradejus testuotis, noriu paklaust, kaip vertintumet, kada cia ta mano O galejo but 4u.gif :

pradejau testuotis 12cd su 30 miu jautrumo OT, ciklas 30 ir kartais + kelios dienos, taigi 12cd vos iziurimas vaiduokliukas, 13cd vaiduokluiukas gal siek tiek ryskesnis uz praejusia diena, 14cd apie 18 val. (beje visus kartus stengiausi daryt sia valanda ir kartot veliau) dar vaiduokliukas, jau kazkiek platesnis ir ryskesnis nei anie du. Po kokiu poros valandu pradejo dilgciot viena sona, apie 22 val sugalvoju pakartot testuka ir ka - kontroline juostele galima sakyt ryskesne uz testine g.gif . Kita diena, 15 cd jauciu visus O pozymius, OT juosteles vienodo ryskumo (14val), kartoju vidurnakti, jau silpneja testine juostele, 16cd vel virsta vaiduokliuku, 17cd vaiduokliukas, pasikeicia isskyros i lipnias. Ar gerai supratau, kad O ivyko 15cd? Ir kodel ta 14cd testo parodymai buvo tokie skirtingi, ar todel, kad OT mazesnio jautrumo?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 08 28, 12:45)
Kad OT neva gali parodyti nėštumą kaip NT - tik dar vienas iš mitų. OT atspindi LH koncentraciją, kuri gali šiek tiek, ne tiek smarkiai kaip prieš ovuliaciją, padidėti į ciklo pabaigą (taip pat ir moteriai esant pastojus).


Mitas ar ne, bet man OT parodė nėštumą ir tada, kai nelaukiau mmm, ir tada, kai jau tikrai žinojau, kad laukiuos (dariau smalsumo dėlei).


QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2013 08 28, 15:37)
Sveikos merginukes,

griztu vel jau pradejus testuotis, noriu paklaust, kaip vertintumet, kada cia ta mano O galejo but  4u.gif :


O nufotografavus neturi?
Šiaip, labai normalu, kad kelių valandų skirtumas akivaizdžiai atsispindi OT ryškume. Kalbu iš savo patirties. Tiesa, gerai supratau, kad skirtingi jautrumai OT buvo? Vienas 30-ies, kitas? Bet šiaip panašu, kad 15 d. buvo teigiama.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 08 28, 15:43)
Mitas ar ne, bet man OT parodė nėštumą ir tada, kai nelaukiau mmm, ir tada, kai jau tikrai žinojau, kad laukiuos (dariau smalsumo dėlei).

O per "nesėkmingus" ciklus irgi visada smalsumo dėlei darydavai OT (tokio paties jautrumo, to paties gamintojo) iki pat mmm ir jie visada būdavo visiškai neigiami?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2013 08 28, 15:53)
O per "nesėkmingus" ciklus irgi visada smalsumo dėlei darydavai OT (tokio paties jautrumo, to paties gamintojo) iki pat mmm ir jie visada būdavo visiškai neigiami?


Taip. Esu darius.
Buvau "užsipirkus" 10 miu OT iš to paties gamintojo ir dariau iki galo. Tiesa, pas mane niekada nebuvo taip, kad OT būtų baltas kaip popierius - visuomet (spėju, o gal ir klystu, kad dėl maitinimo), rodydavo mažą mažytį vaiduoklį. Kai pastojau, antroji juostelė buvo ryškesnė už kontrolinę.
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 08 28, 15:43)
Mitas ar ne, bet man OT parodė nėštumą ir tada, kai nelaukiau mmm, ir tada, kai jau tikrai žinojau, kad laukiuos (dariau smalsumo dėlei).
O nufotografavus neturi?
Šiaip, labai normalu, kad kelių valandų skirtumas akivaizdžiai atsispindi OT ryškume. Kalbu iš savo patirties. Tiesa, gerai supratau, kad skirtingi jautrumai OT buvo? Vienas 30-ies, kitas? Bet šiaip panašu, kad 15 d. buvo teigiama.

Eisiu veliau nufotografuosiu, tik nezinia, ar tas ryskejimas/ balnkejimas atsispindes foto. O testukai visi 30 jautrumo buvo 4u.gif Kita cikla bandysiu vien su 40 miu testuotis, labai idomu man ta savo O "sugaut" nors planuosim dar po keliu ciklu, bet jau reikia tyrinet ax.gif .
Bet tai kaip cia tada daryt, jei nori labai tiksliai O pagaut, testuotis kelis kartus per diena, jei parodymai sitaip per kelias valandas pasikeicia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2013 08 28, 19:27)
nors planuosim dar po keliu ciklu, bet jau reikia tyrinet  ax.gif

Kodėl? unsure.gif
Atsakyti