Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 186 tema

gal kas noretu skubiai prisijungti prie szkla.com... lesiai 4u.gif pirksiu po pusvalandzio 4u.gif
vilnius
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 07 09, 23:27)
as irgi apie tuos columbia kombius. pernai prisimenu daug kas siuntesi, bet nesigilinau, dar ne laikas buvo  blush2.gif gal siuntesi kas nors kudikiui? ziuriu i si http://www.marshalll...ducts_id=153411
nzn kaip dydi pasirinkt. yra 6 men ir 12men. ilgas laiko tarpas kudikiui. 6men bus spali. 12men balandi. lapkriti jau tikrai reikes zieminio kombio manau. lyg ir 6men dydis. bet turint galvoj, kad siemet balandi gimdziau, o snigo, kazin ar istempsim su tokiu dydziu  g.gif ziuriu ismatavimus, nu sunku pasakyt, kol kudikiui dar tik 3men. negi reikes dvieju kombiu per ziema  doh.gif
nu va issisakiau, gal kas nors pakomentuos  biggrin.gif

aš rinkčiausi 12 mėn.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 07 09, 23:40)
aš rinkčiausi 12 mėn.


Sakykit, ar jau perkat dabar Columbia combius, ar dar laukti didesnių nuolaidų g.gif , pernai pražiopsojau , kai visos pirkot, tai dėvėtam sumokėjau tiek pat kaip naujam doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 07 09, 22:10)
ale bent jau man slazengero po 3 svarus taaaip ziauriai susiburbuliuoja po keliu skalbimu, ant sviesiu tai labai matos, net namie jau geda nesiot.


bet tu slazingeriu maikiu yra skirtingu sudeciu.
pirmasias pirkau tai super fainos. nesibumbulavo. nesenai vel pirkau bet neradau tokios sudeties tai biski skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 07 09, 23:52)
Sakykit, ar jau perkat dabar Columbia combius, ar dar laukti didesnių nuolaidų g.gif , pernai pražiopsojau , kai visos pirkot, tai dėvėtam sumokėjau tiek pat kaip naujam doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mes turime nuo praeitų metų, tikiuosi bus geras. O kainos manau dabar geros
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2013 07 09, 21:30)
o kaip ju dydziai, atitinka? visai gal ir jungciausi  4u.gif su keliais daikciukais.


Aš jungiausi su Raimundux žiemos pabaigoj berods, pirkau žieminius batus ir kombinezoną 4u.gif Apie batus nežinau ar atitinka blush2.gif O va prisiklausiau, kad kombiai padidinti ir paėmiau penkiametei 4T cool.gif Gal aišku nuo modelio priklauso, bet mano nuomone atitinka dydį, imsiu didesnį, einu dairytis biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, pareklamuosiu ir vėl radusi neblogų daiktų biggrin.gif

kilimėlis į vonią ružavas

kilimėlis mėlynas

raidžių formelės smėliui buvo laikinai dingusios, dabar vėl yra

gera kėdutės kaina

atsirado ir raudonas laiptelis

Galėtų man kas kokį procentuką už reklamą cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 07 09, 22:28)
iš viso ar pagal svorį/ kiekį dar + kažkiek svarų? g.gif

renkate uzsakyma is http://www.fragrancedirect.co.uk/? smile.gif
Atsakyti
Gal kas Mothercare vilniuje, alytuje renka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 07 09, 22:59)
o kuno niekuo netepate? smile.gif as pati sviestu irgi nenaudoju, bet tikrai daug naudojanciu yra  rolleyes.gif  4u.gif


o kam ji tept g.gif netepu niekuo - tik muilu kai maudaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 07 09, 23:27)
as irgi apie tuos columbia kombius. pernai prisimenu daug kas siuntesi, bet nesigilinau, dar ne laikas buvo  blush2.gif gal siuntesi kas nors kudikiui? ziuriu i si http://www.marshalll...ducts_id=153411
nzn kaip dydi pasirinkt. yra 6 men ir 12men. ilgas laiko tarpas kudikiui. 6men bus spali. 12men balandi. lapkriti jau tikrai reikes zieminio kombio manau. lyg ir 6men dydis. bet turint galvoj, kad siemet balandi gimdziau, o snigo, kazin ar istempsim su tokiu dydziu  g.gif ziuriu ismatavimus, nu sunku pasakyt, kol kudikiui dar tik 3men. negi reikes dvieju kombiu per ziema  doh.gif
nu va issisakiau, gal kas nors pakomentuos  biggrin.gif

Dukryte gime rugsejo men. turėjom tokį 12mėn. jau pirmą ziemą. Iš pradžių laisvesnis,bet labai patogu man buvo ją supakuot smile.gif aš ir rinkčiausi 12 mėn. Nes kojytės ir rankytės užsilenkia ir nėra toks jau didelis.

http://www.marshalll...;cPath=678_5_59
kaži toks 4T beveik keturiu panelei geras būtų ar jau didesnio dairytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 07 10, 07:02)
o kam ji tept g.gif  netepu niekuo - tik muilu kai maudaus blush2.gif


na gal oda nesausa, tai ir nereik nieko tepti, as anksciau irgi netepdavau. o kai pleiskanoja visa ir baltuoja nuo sausumo,tai muilu nepagelbesi. ale as pradejau tepti, kaip drauge ismokino, ziuresim, ar kas pasikeis, tepu sikart po dusho salto spaudimo paprastu alyuogiu aliejumi, tik chalata reik turet koki, nes ilgokai isigeria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babija @ 2013 07 10, 06:11)
Gal kas Mothercare vilniuje, alytuje renka  4u.gif

jei bus norinciu, galiu parinkti ir persiust i kitus miestus:) jei niekas neseikeis, siuntimas per post24.lt nemokamas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 10 liepos 2013 - 08:09