Įkraunama...
Įkraunama...

2012 spalio mėnesio vaikučiai

QUOTE(afi @ 2013 08 06, 09:24)
Sveikos smile.gif tai kur visos mamytes prapuole? kaip savaitgalis praejo ka nuveikete?


Labukas,

mes atostogaujam,tiksliau MB atostogos,tai laiko kompui nelabai lieka smile.gif Vakar vaziavome prie juros ale pailset,bet nelabai kas gavosi,nes mazius bijo smelio blink.gif g.gif Kadangi negalejo toliau nuo dekio ropot,tai zviege doh.gif Vienzo.....

Nezinau,kas isvis jam darosi,pastaruoju metu taip blogai miega naktimis,verkia,burba,kosmariskos naktys doh.gif Kaltinu dantis,nu reik kazkuo pasiguos,nes gi isdurnet galima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 08 06, 08:33)
Labukas,

mes atostogaujam,tiksliau MB atostogos,tai laiko kompui nelabai lieka  smile.gif  Vakar vaziavome prie juros ale pailset,bet nelabai kas gavosi,nes mazius bijo smelio  blink.gif  g.gif  Kadangi negalejo toliau nuo dekio ropot,tai zviege  doh.gif Vienzo.....

Nezinau,kas isvis jam darosi,pastaruoju metu taip blogai miega naktimis,verkia,burba,kosmariskos naktys  doh.gif Kaltinu dantis,nu reik kazkuo pasiguos,nes gi isdurnet galima  lotuliukas.gif


o tai mazu rimtai dantys? arba gal labai karsta?
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2013 08 06, 09:53)
o tai mazu rimtai dantys? arba gal labai karsta?


gal...bet buvo ir vesesniu dienu,naktu,tai vistiek tas pats,nei suprakaitaves nei ka...nu tada dantys belieka
Atsakyti
Labukas, mamukai,

Mano vyrukas irgi sugalvoja naktimis užsispiegti. Miega laaabai prastai, dažnai prašo papo. Atsibunda apie 6 val. Su abiem merginom tokių čiūdų nebuvo. Aš nurašau ant dantų: juk vyrai neturi kantrybės. Skauda ir rėkia, arba nori ir rėkia. Jam nėra "palauk".

Šiandien važiuojam pas gydytoją, gausim pagaliau paskutinį 6 mėnesių skiepą (dėl ligų buvom užvėlavę). O šiaip maniškis stiprus vyrukas. Puikiai eina prisilaikydamas, daug balbatuoja, moja "ate" ir visus linksmina, nes labai daug šypsosi. Ir visiems. Toks berniukas saldainiukas. Vis dar rubuiliukas, kojytės ir rankytės su rinkutėm. Sveria 11 kg jau tikrai. Šiandien sužinosim tiksliau. Charakteris man jo koks juokingas bigsmile.gif Toks lėtas, bet užtikrintas. Jei nebenori valgyt, kažkas nepatinka ar šiaip negerai, tada urzgia. Nu jis man toks meškutis wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas. Oj maniskis jau senokai uzsirekia naktim, ir neimanoma nuraminti kol neduodu (.). O dabar dar ir sirguliuojam... As jau pripratau, kad dazniausiai valgom MP. Nes ir grudiniu nevalgo. Kazkoks keistas periodas.
Atsakyti
Laba 4u.gif atrodo, kad 100 metu SM'e nebuvau blush2.gif
Siandien baisiai skauda pilva... verysad.gif ...itariu, kad motina gamta ruosiasi i svecius doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

oi kas liecia motina gamta tai as jos dar artimiausius metus nenoreciau sulaukti lotuliukas.gif
Atsakyti
as jau pripratau, valkatu neturejau tik per nestuma ax.gif o po gimdyo iskart parsibelde doh.gif

Sveios mirksiukas.gif asir simtas metu biggrin.gif vaikas nieko neeidzia biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Nu neatejo ji pas mane thumbup.gif ir pilvo siandien neskauda...dar gal kiek pratempsiu be tu mmm rolleyes.gif
Atsakyti
Mano princese siandien zenge pirmus savo zingsniukus clap.gif wub.gif Kazkas nepakartojamo...Isties..Jau taip faina buvo...negalejau patiket...kodel negakejau, tai nezinau lotuliukas.gif Bet nerealiai...wooohooo ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(rasarasa... @ 2013 08 14, 16:49)
Mano princese siandien zenge pirmus savo zingsniukus clap.gif  wub.gif Kazkas nepakartojamo...Isties..Jau taip faina buvo...negalejau patiket...kodel negakejau, tai nezinau  lotuliukas.gif  Bet nerealiai...wooohooo  ploja.gif


kokia saunuole thumbup.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(rasarasa... @ 2013 08 14, 16:49)
Mano princese siandien zenge pirmus savo zingsniukus clap.gif  wub.gif Kazkas nepakartojamo...Isties..Jau taip faina buvo...negalejau patiket...kodel negakejau, tai nezinau  lotuliukas.gif  Bet nerealiai...wooohooo  ploja.gif

Sveikinimai saunuolytei wub.gif
Atsakyti