Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Angelė Puzienė

QUOTE(Len14 @ 2011 02 28, 16:23)
Sveikos mamytes,
as irgi planuoju gimdyti pas sia gydytoja. Taip pat labai domintu info apie atlygi. Parasykit prasau i AZ kiek reiktu duoti, kad nepersistengti, bet ir skoloj nelikti  biggrin.gif
Aciu.


As taip pat tariuosi su sia gydytoja, tai jei kas zino, buciau labai dekinga uz informacija apie atlygi i AZ ax.gif 4u.gif
Atsakyti
as gimdziau pas sia gydytoja pries siek tiek daugiau nei tris metus...atsitiktinai papuoliau ir likau labai patenkinta, tikrai silta ir maloni moteris thumbup.gif
Atsakyti
As savo pirmagimi pas ja turejau pagimdyt, buvom susitare, sake skambint jai kaip tik prasides, bet kurio paros metu...Prasidejo nakti...Tai mes skambinom jai, o jiatmesdavo skambucius, nuvaziavom i ligonine, pagimdziau visai su kitu daktaru, tuo metu budinciu, pagalba...
Net nepadekojau jai po to, kai ateidavo i palata ir giresi, kad viskas gerai praejo tik jos deka...prie ko cia ji? jos net nebuvo kai as gymdziau...niekada daugiau su ja nenoriu turet jokiu reikalu, dabar man rekomendavo kita daktara, o ir cia apie ji paskaiciau, tai vien geri atsiliepimai...Tikiosi niekam neatsitiks taip kaip man buvo kas su ja tariasi, bet papasakojau jums savo istorija su sia daktare...
Atsakyti
Man atrodo kad su Puziene geriausia nesitarti, o pas ją tiesiog papulti.. biggrin.gif Didelis užimtumas jos... ir tikrai suprantu kai neatsiliepinėja tie daktarai - nu leiskit jiems pamiegot, jei dar nenuvažiavot į GN ir net nežinot kas per situacija ax.gif biggrin.gif

Nesitariau, bet pataikiau gimdyt pas Puzienę - nieko blogo tikrai negaliu pasakyt 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Push_Push @ 2010 11 17, 09:30)
įdomu kaip jums pavyksta su Puziene susitart  g.gif Su manim tai ji net į kalbas nesileido dėl susitarimo. Sako atvažiuokit ir gimdymą priimsim, kas budės tuo metu. Visiškai nepavyko su ja susitart, kad būtent pas ją noriu. Čia gal nuotaikos žmogus, nžn... g.gif


tai gal kas tariasi ir nesupranta kai pasako atvažiuokit ir gimdymą priimsim biggrin.gif Pamišršta tą pabaigą - "kas budės tuo metu..." biggrin.gif Šiaip - nežinau kaip vyksta tie tarimaisi tai negaliu pasakyt - bet ne pirmą kartą girdžiu, kad nemėgsta ji tartis... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo opalė: 06 balandžio 2011 - 12:55
[quote=opalė,2011 03 29, 09:10]
Man atrodo kad su Puziene geriausia nesitarti, o pas ją tiesiog papulti.. biggrin.gif Didelis užimtumas jos... ir tikrai suprantu kai neatsiliepinėja tie daktarai - nu leiskit jiems pamiegot, jei dar nenuvažiavot į GN ir net nežinot kas per situacija ax.gif biggrin.gif

...na man vandenys nubego, tai jau situacija manau aiski buvo
Tai kam tada tariasi jaigu paskui neatviksta? Tegul taip ir pasako, kad jaigu budes, tai ir dalyvaus gimdyme, bet pasakyta gi buvo kad nesirupinciau, kad ji bus, kad skambinciau jai i mobilu (tai nuosava numeri dave, dar tada mobiliakus mazai kas turejo) bet kurio paros metu...taip irgi nieks nedaro
...dziaugiosi kad jums viskas gerai ir patiko ji kaip daktare, bet kai as gulejau tuo metu ligonineje tai girdejau is kitu mamyciu, kad ji labai grubi...nors su manim tikrai visada sipsojosi ir labai faina buvo...tik kai jos labiausiai reikejo neatviko:(
Atsakyti
pries 4 metus gimdziau pas sia gydytoja, nuostabiai savo darba ismananti gydytoja. keleta kartu buvau nuvykusi paskutiniais nestumo menesiais. nubegus vandenims paskambinau jai ir ji nakti atvaziavo priimti mano gimdymo. nors prieme toks vyrukas priemime. paskui jie susikambino. be to man iki Vilniaus atvaziuoti 170km smile.gif kadangi gimdymas mano buvo komplikuotas tai manau tik jos deka viskas baigesi laimingai bigsmile.gif tikrai gimdyciau dar pas ja bigsmile.gif ir svarbiausia nera ji brangininke (nebent kas pasikeite dabar) blush2.gif
Atsakyti
as 2008 m. tariausia su ja. kaip mano vyras pakomentavo paskui. visada atsirasdavo tada kai reikia, bereikalo nestradalino, dare viska profesionaliai. viskas buvo tiesiog geriau nei gerai.
Atsakyti
Rytoj laidosime draugę, kuri mirė pas gydytoją Puzienę. Jei kas turėjote liūdnos patirties su šia gydytoja labai prašau parašykite. Turime įtarimų dėl jos nekompetencijos.
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2006 06 16, 11:15)
As ka tik su ja bendravau, teko guleti del spaudimo ligonineje, tad teko daznai bendrauti su ja. Kaip zmogus ji super, tik kaip ir rase labai didelis pas ja darbo kruvis, tad ji fiziskai nespeja. Vienas minusas kad ji tik uz NATURALU gimdyma, laukia iki paskutines minutes. Mano palatos kaimyne vaikuti pernesiojus buvo jau 43 savaiteje tai tik kad vandenis nuleido ir tai labai nenoriai, poto leido  kamuotis 22 h ir vistiek pabaigoje dare cezari  doh.gif . As kai paklausiau del cezario nes nusimato labai didelis vaikas ir spaudimas pas mane didelis prasidejo, tai pasake "pas mane ir virs 5kg pacios pagimdo...tad jokio cezario planinio ir kalbos negali buti" unsure.gif . O kaip zmogus dar pasikartosiu ji  labai maloni thumbup.gif


reikia biškį jausti kada natūralumas yra prioritetas...kai moteris su jau pirmu vaiku reanimacijoje gulėjo dėl širdies nepakankamumo, vistiek antrą kartą perkalbėjo pačiai gimdyti...prakankino 4 valandas ir vistiek pjauti teko...
nebeturime nuostabios moters, dviejų vaikų mamos - berniukas sveikas...bet skausmas tiesiog smaugia
Atsakyti
QUOTE(peppi @ 2011 06 05, 01:44)
reikia biškį jausti kada natūralumas yra prioritetas...kai moteris su jau pirmu vaiku reanimacijoje gulėjo dėl širdies nepakankamumo, vistiek antrą kartą perkalbėjo pačiai gimdyti...prakankino 4 valandas ir vistiek pjauti teko...
nebeturime nuostabios moters, dviejų vaikų mamos - berniukas sveikas...bet skausmas tiesiog smaugia

uzjauciu, bet apie puziene nieko blogo negaliu pasakyti. 2 vaikus pas ja pagimdziau. tikrai gaila, kad pas jus tokia nelaime, neturetu taip buti.
Atsakyti
QUOTE(peppi @ 2011 06 05, 00:14)
Rytoj laidosime draugę, kuri mirė pas gydytoją Puzienę. Jei kas turėjote liūdnos patirties su šia gydytoja labai prašau parašykite. Turime įtarimų dėl jos nekompetencijos.



Žinau šitą baisų įvykį. Parašyk, gal vyrui reik kokios pagalbos? gal rūbelių kokių? Nepažinojau tos moters, bet išgirdusi šią istoriją - visą naktį užmigt negalėjau, kaip gaila našlaičių vaikų , kurie niekada nepatirs motiniškos meilės, apkabinimų, mamytės bučinių... masčiau net, jei gyventų tas vyras netolies, tai gal net galėčiau maitinti, pienuko ir dviems kūdikėliams užtektų .Gulėjau patologiniam prieš gimdymą, Puzienė man pasirodė grubi storžievė bobšė. Intuicija man liepė bėgt iš Raudojo kryžiaus į Vilniaus gimdymo namus. Ačiū Dievui, kad pabėgau. Buvo komplikuotas gimdymas, mudvi su dukryte vos per plauką likom gyvos. Tiksliau profesionalių gydytojų- Razumo ir Milerio dėka. Raudonajam kryžiuj tikrai nesugebėtų mūsų išgelbėti schmoll.gif
Atsakyti
Prieš penkis metus ir aš su ja tariausi (rekomendavo). Davė telefoną... Kelis kartus konsultuotis buvau. Užtikrino, kad viskas gerai, pagimdysiu natūraliai (nors jau poliklinikoj perspėjo, kad gali ir nepavykt) - nepavyko, atsibudau reanimacijoj.
Kai reikalas prispyrė, paskambinau. Tai, sako, aš neatvažiuosiu, tegul priima kas budi. O kas budėjo dar ir priimt nenorėjo (čia jau istorija ne į temą). Po dviejų ar trijų dienų koridoriuj sutikau, paklausė ar viskas gerai. Ką jau ten besakysi, kai jau po "strioko".
Atsakyti