Įkraunama...
Įkraunama...

2009 dvynukai

QUOTE(zydrem @ 2013 07 08, 23:12)
aciu laimule  4u.gif tavieji ir labai faini  wub.gif

ačiū 4u.gif

o sharanas tai geras mašiniukas, ypač man patinka tos transformuojamos sėdynės thumbup.gif supernis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2013 07 07, 17:07)
Ir dar del masiniuku ax.gif Kas turit daugiau, nei 2 vaikus. Visi turit didesnes masinas? Nes juk gale 3 kedutes netilps g.gif Bliam, taip nesinori masinos keisti...Bet visa seima jei vaziuosim kur, netilpsim. Kai as viena su vaikais, tai dzin. Prekyje galima kedute pritvirtint.
Turim ir autobusiukus. Bet kazkaip man nesamone kazkur su 9-14 vietu autobusu vaziuoti, jei vaziuosim visa seimyna kur lotuliukas.gif


masinos klausimas ir mums buvo labai aktualus. Bet kadangi tik pernai nusipirkom visiskai nauja ir nesvietiskai brangia, tai tikrai nieko nekeisim. Arba i gala kisim tris kedutes, arba viena is didzkiu sedes priekyje, zodziu kazkaip suksimes, gi greitai tie vaikai auga.

negaliu patiket, bet siandien mano termino diena... O veiklos - jokios smile.gif Po pietu vaziuosiu i ligonine pas daktara, ziuresim, ka sakys.
Atsakyti
QUOTE(dorė @ 2013 07 10, 11:10)

negaliu patiket, bet siandien mano termino diena... O veiklos - jokios smile.gif Po pietu vaziuosiu i ligonine pas daktara, ziuresim, ka sakys.

dar apie jus pagalvojau ar turit jau leliuka ar ne ax.gif greitai jau susitiksit g.gif gal berniukas kad neskuba biggrin.gif

kaip burgailos seimyna gyvena g.gif



oi labas rytas mergiukai blush2.gif 4u.gif




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 10 liepos 2013 - 10:16
QUOTE(zydrem @ 2013 07 10, 10:15)
dar apie jus pagalvojau ar turit jau leliuka ar ne  ax.gif  greitai jau susitiksit  g.gif gal berniukas kad neskuba  biggrin.gif 

kaip burgailos seimyna gyvena  g.gif
oi labas rytas mergiukai  blush2.gif  4u.gif

oi ne, pas mus mergyte - kitaip musu seimoje nebuna smile.gif bet uzsispyrus - charakteriu i mama biggrin.gif
Atsakyti
dore, laimingo ir gražaus susitikimo su dukryte wub.gif
Atsakyti
SVEIKINAM DORYTE IR JOS SEIMA SU NAUJU GRAZIU LELIUKU ADELE wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dore Nuosirdziausi sveikinimai visai seimynai bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
dore - didziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikinam Dorės šeimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Norim pasidalinti šio savaitgalio atradimu : zoologijos sodas ( vaziuojant nuo KLPD link Gargždų) daug smagių emocijų, nuo 4 kibirėlių sumaitinto batono iki liuto pakutenimo Tigrai ,liūtai , pumos, lamos, stirnos, afrikos karvės , kuranugariai ir t.t. Rekomenduojam visiems !

www.zoosodas.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balandinukai: 14 liepos 2013 - 20:08
Sveikinimai dores šeimynai wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kokios naujienos bigsmile.gif bigsmile.gif
Sveikinam labai Dorės šeimyną su dukrelės gimimu wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kokios nuostabios naujos temutės naujienos bigsmile.gif Sveikinimai kuo nuoširdžiausi Dorės gražiai šeimai wub.gif wub.gif su palinkėjimais, kad viskas eitųsi kaip sviestu patepta 4u.gif Nuostabu wub.gif wub.gif
Atsakyti