Įkraunama...
Įkraunama...

`*♥★Marijampoliečių užeigelė★♥*`

QUOTE(giedruole @ 2014 04 23, 23:01)
Nemanau, kad atsiras, nes čia toooooks kaimoooo intelektas, kad............

Drąsiau, giedruole mirksiukas.gif , mums patinka ‚drąsūs stiprūs vikrūs‘, užsuk pas mus dažniau, pašmaikštausim apie tavo IQ bigsmile.gif . Pas mane pvz. IQ žemiau jūros lygio irnesakyk.gif ir tavo tonu moku kalbėti, nors man patinka gerokai subtiliau, bet ne visi žmonės būna išlaikyti ir inteligentiški, pripažinkime, tau nepasisekė, gal aplinka kurioje augai kalta ar vyras neduoda smileysex.gif blush2.gif . Bet kaip bebūtų... patinka man žmonės, sukeliantys bangą forume, gal ir lankomumas padidėtų, kaip senais gerais laikais thumbup.gif .
Ir pabaigti sakinį gal gali? Įdomu kas slypi po kad...... mastau.gif lotuliukas.gif Nekantriai lauksiu tavo atsakymo, manau susidraugausime ir prisijungsi prie mūsų, kai eisime alaus su silke friends.gif
Atsakyti
sveikos drąsios ir vikrios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama! @ 2014 05 01, 17:00)

Ir pabaigti sakinį gal gali? Įdomu kas slypi po kad......  mastau.gif lotuliukas.gif Nekantriai lauksiu tavo atsakymo, manau susidraugausime ir prisijungsi prie mūsų, kai eisime alaus su silke friends.gif

labas visoms 4u.gif na ir skėlei lotuliukas.gif hormonų audros hihihi.gif ?? tai kada visgi tos silkės?? mirksiukas.gif
Atsakyti
kur ir kada silkė ? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke @ 2014 05 04, 00:17)
labas visoms  4u.gif  na ir skėlei  lotuliukas.gif hormonų audros hihihi.gif ?? tai kada visgi tos silkės??  mirksiukas.gif

hihihi.gif
QUOTE(mazge1979 @ 2014 05 04, 16:17)
kur ir kada silkė ? smile.gif smile.gif

einam kai biškį atšils, už 10 dienų įžvelgiau pagerėjimą smile.gif , jei mane imate kartu, tai aš noriu į silkės barą su lauku biggrin.gif
Atsakyti
svarbu nedirbčiau smile.gif faina būtų
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2014 05 04, 17:17)
kur ir kada silkė ? smile.gif smile.gif


Parduotuvėj ta tavo silkė.Dar turguj neblogos būna.
Sveikos,kaimietės 4u.gif
Beje,vėl lijo.... biggrin.gif
Atsakyti
sveikos silkės, kas gero pas jumi, sakot palijo, nu jo, klausimas kur:)
Papildyta:
QUOTE(giedruole @ 2014 04 24, 00:01)
Nemanau, kad atsiras, nes čia toooooks kaimoooo intelektas, kad............

kaip iš tokios pačios girdžiu tai nei ne pikta irnesakyk.gif
Atsakyti
Laba vakara,Marijampoles mamytes.Noriu paklausti gal yra tema apie Marijampoles gydytojus.Nes man reik traumatologo,ortopedo pagalbos.Marijampoles gyd,visiskai nezinau ,nes tik nuo rudens cia gyvename.
Priimamajame apziurejo Laurynas Matuzonis ir nustate gerai kas yra ,bet nusiunte MR pasidaryt patvirtino ,jo spejima.Ka apie ji zinote nes reik operacija daryt.Yra dar ir Daunys kiek zinau bet labai jau jo kertele uzkelta kiek girdejus.

Aciu jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KEIBI @ 2014 05 15, 22:29)
Laba vakara,Marijampoles mamytes.Noriu paklausti gal yra tema apie Marijampoles gydytojus.Nes man reik traumatologo,ortopedo pagalbos.Marijampoles gyd,visiskai nezinau ,nes tik nuo rudens cia gyvename.
Priimamajame apziurejo Laurynas Matuzonis ir nustate gerai kas yra ,bet nusiunte MR pasidaryt patvirtino ,jo spejima.Ka apie ji zinote nes reik operacija daryt.Yra dar ir Daunys kiek zinau bet labai jau jo kertele uzkelta kiek girdejus.

Aciu jums  4u.gif

aš su tuo nesusidūrusi nieko apie tai nežinau, gal kuri ką dar kada nors pakomentuos, nelabai aktyvi tema.
Atsakyti
QUOTE(KEIBI @ 2014 05 15, 22:29)
Laba vakara,Marijampoles mamytes.Noriu paklausti gal yra tema apie Marijampoles gydytojus.Nes man reik traumatologo,ortopedo pagalbos.Marijampoles gyd,visiskai nezinau ,nes tik nuo rudens cia gyvename.
Priimamajame apziurejo Laurynas Matuzonis ir nustate gerai kas yra ,bet nusiunte MR pasidaryt patvirtino ,jo spejima.Ka apie ji zinote nes reik operacija daryt.Yra dar ir Daunys kiek zinau bet labai jau jo kertele uzkelta kiek girdejus.

Aciu jums  4u.gif


Daunys senas geras daktaras,bet jei reiketu asmeniskai man,as rinkciausi tik Matuzoni.
P.S Cia tik mano nuomone,o rinktis jums.Buna,kad ir dievai klysta-vat eme ir pradejo kurti zmogiskaji prada nuo vyro.Nei sis, nei tas biggrin.gif
Atsakyti
man ir Matuzonis super thumbup.gif

o aš pasirodo dar vis mezgu smile.gif kaip ta varlė, skrendu, aš skrendu smile.gif

user posted image
Atsakyti