Įkraunama...
Įkraunama...

`*♥★Marijampoliečių užeigelė★♥*`

Labai atsiprasau, kad ilindau i Jusu temele bet labai reikia pagalbos dalinusi visur kur imanoma

PADEKIT!!!!!!! Dingo vokieciu aviganis Marijampoleje Triobiskiu rajone. Maciusius skambinti 860349697

https://www.facebook...7...e=1
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2013 08 16, 21:42)
vadinas nėra cool.gif

pagal save sprendi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vodetox @ 2013 08 05, 13:05)
Labas, neseniai atsikrausčiau į Marijampolę. Man 26 metai. Liūdna, kadangi apart savo vyro daugiau nepažįstu nei vieno žmogaus. Gal atsirastų tokia, kuri sutiktų su manimi kurį vakarą ir ne vieną išgerti kavos/arbatos ir paplepėti įvairiausiom temom?

4u.gif Sveika..
Marijampolė nėra draugiškas miestelis, tad su draugystėm lengva nebus..
Aš Marijampolėje pragyvenau daug metų, dirbau moteriškam kolektyve, bet į kavines, koncertus, teatrus eidavau.. viena. Kai paaugo sūnus, tada visur mudu dviese.
Šiuo metu gyvenu miestelyje netoli Kauno. Visai kitokie žmonės, šilti, draugiški, taip paprasta susipažinti, visur kartu einam, geriam kavą, kepam šašlykus, viskuo dalinamės, pradedant daržovėmis, gėlių daigais, baigiant vaikų rūbeliais bei įvairia vaikiška (ir nevaikiška) technika.
O jums linkiu kantrybės, galbūt susirasit savęs vertą draugę, yra ir Marijampolėje fainų žmonių, tik reikia juos sutikti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruole: 18 rugpjūčio 2013 - 20:28
QUOTE(giedruole @ 2013 08 18, 21:08)
4u.gif Sveika..
Marijampolė nėra draugiškas miestelis, tad su draugystėm lengva nebus..


Marijampolė yra ne mažas miestelis o miestas unsure.gif o apie draugiškumą - jei pats būsi draugiškas -tai manau visada atrasi draugų. Gyvenat gi ne vienkiemyje. Yra kaimynai su kuriais tik manau reikia noro ir galima susidraugauti.
Atsakyti
o Dieve, kas per nesąmoningi debatai, gal ir tai kavai susėdus gerti reikia laiko skirti, ne visi jo turi, aš pas vieną draugę jos išgerti važiuoju visa vasara, nu nerandu tam laiko smile.gif
Atsakyti
Ne tame esmė... mirksiukas.gif Atėjo į forumą naujas žmogus, tai nei labas, nei sveika prisijungusi, nulis dėmesio.. Tuo labiau, kad Marijampolėje neseniai apsigyvenusi, nieko nepažįsta.. o čia visos apie agurkus biggrin.gif nu nežinau.. Kažin ar ji dar prisijungs, kai buvo taip nedraugiškai sutikta g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2013 08 23, 20:27)
Ne tame esmė... mirksiukas.gif  Atėjo į forumą naujas žmogus, tai nei labas, nei sveika prisijungusi, nulis dėmesio.. Tuo labiau, kad Marijampolėje neseniai apsigyvenusi, nieko nepažįsta.. o čia visos apie agurkus  biggrin.gif nu nežinau.. Kažin ar ji dar prisijungs, kai buvo taip nedraugiškai sutikta  g.gif

aga, baisu tiesiog, dabar visos susigraušim iš vidaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2013 08 27, 19:49)
aga, baisu tiesiog, dabar visos susigraušim iš vidaus smile.gif

Grauziames negrauges ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2013 08 27, 19:56)
Grauziames negrauges ax.gif

manęs irgi niekas nepriėmė, ale vot kokią karjerą padariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2013 08 18, 20:08)
4u.gif Sveika..
Marijampolė nėra draugiškas miestelis, tad su draugystėm lengva nebus..
Aš Marijampolėje pragyvenau daug metų, dirbau moteriškam kolektyve, bet į kavines, koncertus, teatrus eidavau.. viena. Kai paaugo sūnus, tada visur mudu dviese.
Šiuo metu gyvenu miestelyje netoli Kauno. Visai kitokie žmonės, šilti, draugiški, taip paprasta susipažinti, visur kartu einam, geriam kavą, kepam šašlykus, viskuo dalinamės, pradedant daržovėmis, gėlių daigais, baigiant vaikų rūbeliais bei įvairia vaikiška (ir nevaikiška) technika.
O jums linkiu kantrybės, galbūt susirasit savęs vertą draugę, yra ir Marijampolėje fainų žmonių, tik reikia juos sutikti... mirksiukas.gif

labas vakaras,

aš kadangi neesu iš tų kur akis drąsko, tai tik pasakysiu, jei jau esate ne marijampolietė, tai aš ir nesikiščiau į kitų temas su savo pasisakymais. Yra gi temos apie bile ką, tai ten ir pasisakykit -kad mes nedraugiški ir visoki kitoki..... na o čia kam lysti ir terštis biggrin.gif

draugiški mes esam, tik laiko nebeturime čia tiek kaboti, kai trys vaikai aplink kojas laksto, kitos agurkus kibirais vakuoja, kitos po Europą keliauja, tokia jau ta užimta vasara. Gal kai ateis šaltesni orai, daugiau bus plepsių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 28 rugpjūčio 2013 - 19:41
QUOTE(Braškutė @ 2013 08 28, 16:18)
manęs irgi niekas nepriėmė, ale vot kokią karjerą padariau  biggrin.gif

Nu tu nerealei pakilai kad visos taip .Tokios drauges ir turi buti kaip tu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2013 08 28, 20:35)
Nu tu nerealei pakilai kad visos taip .Tokios drauges ir turi buti kaip tu 4u.gif

oi oi pagyrūnės lotuliukas.gif
Atsakyti