Įkraunama...
Įkraunama...

Twisted

Šita versija dėl Jo mamos ir Danny tėvo visai įmanoma atrodo dabar, o iš pradžių ta mamytė tokia gerutė atrodė ax.gif Bet iš kur Regina tai sužinojo? Juk ji rašė Danny žinutę, kad žino priežastį, man atrodo, kad viskas čia gerokai painiau nei mes manom...
O kaip dėl Rico, vis tiek neįtari? g.gif
Atsakyti
Del Rico, nu labai jau nesinori tiket. Per daug fainas jis ax.gif Be to, dabar kurejai lyg ir bando itarimus del jo sukelt, o pagal PLL sprendziant, tas, kuris itartinas buna, pasirodo visai nekaltas g.gif Bet pagal tai, ir Jo mama ne prie ko turetu but, nes dabar del jos daug itarimu sukele g.gif

Tarp kitko, siaip man ta Jo mama labai simpatiska moteris. Denise irgi labai grazi visad man atrode, bet kai ja salia Tess'os parode, tai toooks ryskus kontrastas, ta Denise jau tokia vaskine-plastikine... doh.gif
Atsakyti
Sakykit, merginos, o kur jus ziurit serijas? Filmai in maciau dar nera sukelta..
Atsakyti
As tai siunciuosi, linkomanijoj buna mirksiukas.gif

Kazkaip po paskutines serijos tik sustiprejo mano itarimai, kad Jo mama ir Danny tetis galejo turet romana g.gif
Atsakyti
Aš žiūriu online visada smile.gif
Man po paskutinės serijos tai giliausiai įstrigo scena Danny ir Lacey ant tetos kapo - kažkaip šokiravo blink.gif
Ir dar Jo tėvas kuo toliau, tuo labiau nepatinka, kaip jis manipuliuoja Danny mama, o ta ir pasiduoda, tiki, kad staiga geras pasidarė doh.gif
Atsakyti
Mane tai isvis pats party kapinese sokiravo unsure.gif Jau nekalbant apie tai, kad man asmeniskai siurpu butu tokioj vietoj linksmintis, bet ir siaip vis galvojau - visgi triuksmas, kaip policija neisikisa, galu gale, per tiek laiko, joks pasalinis neuzklysta? unsure.gif

Beje, zinojot, kad realiam gyvenime Lacey aktore ir Rico aktorius yra pora? bigsmile.gif
Atsakyti
Yra nauja serija! bigsmile.gif O aš jau buvau pamiršus šį serialą... biggrin.gif
Atsakyti