Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Gemma @ 2013 09 18, 14:47)

o tamsiai apsirengusių ir dabar pilna, o jei dar ir gatvė be apšvietimo  doh.gif  dėlto ir nemėgstu važinėt naktimis, bet laimei, retai tenka.


tai va, kad tuoj i 17 val. jau bus naktis doh.gif
Atsakyti
Siandien numire maniskes akumuliatorius-visiskai,po meginimo uzvesti net signalke nesijunge...vyrai uzvede,tai tiesiu taikymu parden naujo pirkti,sena irgi ten jiems palikau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 09 18, 00:06)
O kaip ji užia? (žinau, durnas klausimas), nes pas mane lygtai irgi ūžia. g.gif
D

Net nežinau kaip ta užima apibudinti, tiesiog sklinda jis nuo kažkurios mašinos dalies, mano girdisi kažkur nuo galo dešines puses
Aš mašina gatvej palieku, mano langai į gatves puse, tai visada matau savo mašina, o kieme tai labai mažai vietos, be šansu, o žiema ir gatveje sunku vieta rasti, žmones į kiemus per sniega jau nebeužvažiuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 18 rugsėjo 2013 - 17:24
QUOTE(Vėja2 @ 2013 09 18, 18:21)
Net nežinau kaip ta užima apibudinti, tiesiog sklinda jis nuo kažkurios mašinos dalies, mano girdisi kažkur nuo galo dešines puses
Aš mašina gatvej palieku, mano langai į gatves puse, tai visada matau savo mašina, o kieme tai labai mažai vietos, be šansu, o žiema ir gatveje sunku vieta rasti, žmones į kiemus per sniega jau nebeužvažiuoja

O issivalyt kiema tie zmones susirinkt neggali?
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 09 18, 22:00)
O issivalyt kiema tie zmones susirinkt neggali?


vieni gali, kiti ne smile.gif
Atsakyti
Sveikos koleges biggrin.gif

Issilaikiau teises pries 2 metus, bet nevaziavau nei kiek.. Dabar isigijau masina, pasikeiciau teises. Su teciu pravaziavau pora kartu Vilniuj, viskas ok. Pravaziavau pora kartu su vyru... eeehhh, geriau nereikia. Pykomes juodai, ko siaip niekada nebuna doh.gif Paskui dar vaziavau per Kroatija, nu ir pagaliau esu Graikijoj, reikia ryztis.. Su vyru jokiu sansu, nenoriu ne uz ka. Su juo tik blogiau man biggrin.gif Vaziuok leciau, greiciau, labiau kairen, labiau desinen, ziurek ten, o ne ten.. Nu kaip supratau, man teks vienai vaziuoti arba nevaziuoti visai.. Aisku vairaviomas cia ir LT skiriasi labai smarkiai. Cia vairuotojai laukiniai, daug motociklu, kuriems neegzistuoja jokie sviesoforai ar taisykles. Labai parkuojasi baisiai zmones kur tik gali. Visada turi tureti akis uzpakaly doh.gif
Galiu pasakyti ko labiausiai bijau. Bijau, siauru gatviu, kai suparkuoja masinas is abieju pusiu ir tau reikia kazkaip ten tilpti ir neuzkliudyti nieko.. blink.gif Ypac isukti is savo gatves, kur is paskos kilometrine eile i siaura gatvele, kuri visa uzstatyta. Vien nuo tokios minties man bloga doh.gif
Cia labai daug vienos krypties gatveliu, ir visos jos sudaro toki tinkla, lygiagreciai vienai kitai. Nesuprantu as pries kuria reikia sustoti, o pries kuria vaziuoti doh.gif Tai kad nematai STOP zenklo, dar nereiskia, kad jo nera, jis arba apauges medziais, arba uzpaisytas, arba nulauztas doh.gif Vietiniai kazkokiu budu ta zino, jaucia, nezinau doh.gif
Apie parkavima nekalbu.. Sekantis etapas cia biggrin.gif

Man reiktu vaikus i darzeli nuvezti.. Kelia zinau. Pagrindine, salutine, nezinau.. Bet dabar eidama pestute stebiu tas gatves, ziuriu kur stoja zmones kur ne lotuliukas.gif
Nemanau, kad man reikia instruktoriaus.. Bet negi imsiu taip iskart vaikus i masina? Gal daznai anksti ryte atsikelti ir bent po pora kartu suvazineti ten vienai g.gif

Padrasinkit mane, pasakykit, kad tos baimes yra normalios ir praeis!!! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 rugsėjo 2013 - 10:36
QUOTE(Shalimar @ 2013 09 19, 11:35)
Sveikos koleges biggrin.gif

Issilaikiau teises pries 2 metus, bet nevaziavau nei kiek..

Pravaziavau pora kartu su vyru... eeehhh, geriau nereikia. Pykomes juodai, ko siaip niekada nebuna doh.gif

Man reiktu vaikus i darzeli nuvezti.. Kelia zinau. Pagrindine, salutine, nezinau.. Bet dabar eidama pestute stebiu tas gatves, ziuriu kur stoja zmones kur ne lotuliukas.gif
Nemanau, kad man reikia instruktoriaus.. Bet negi imsiu taip iskart vaikus i masina? Gal daznai anksti ryte atsikelti ir bent po pora kartu suvazineti ten vienai g.gif

Padrasinkit mane, pasakykit, kad tos baimes yra normalios ir praeis!!! biggrin.gif

Pas mane tokia pat situacija, tik teises pries 10metu islaikytos lotuliukas.gif doh.gif
Prispyre reikalas,nes reikia sunu is mokyklos pasiimti. Gyvenam uzmiesty. Plentu 15 min, ir poto per miesta tiek pat, jei nedaugiau.Ir jei be kamsciu. Kai vyras salia sedi, isakau, kad tyletu, kad sedetu taip kad tarytum jo nera. Nes pradziai budavo ir uz vairo nori griebti doh.gif Dabar prie vairo jau ranku netiesia, bet prie uz rankinio daznai griebia. Nes nevisada jauciu kada reidu kamstyje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 19 rugsėjo 2013 - 10:49
QUOTE(Shalimar @ 2013 09 19, 10:35)
Sveikos koleges biggrin.gif
(...)
Padrasinkit mane, pasakykit, kad tos baimes yra normalios ir praeis!!! biggrin.gif

visoms iš pradžių sunku 4u.gif o čia dar "pagerintos sąlygos". gal pirmiau viena pavažinėk kur nors nuošalesnėm gatvelėm, tada kasdienį maršrutą išbandyk su mašina. vaikai juk nesėdės tyliai ramiai, kol tu bandysi susiorientuoti. man iš pradžių labai trukdydavo kiti žmonės. o paskui jau ir su vaikais bus ramiau ir drąsiau važiuot mirksiukas.gif

QUOTE(Ju.Ju @ 2013 09 19, 10:49)
Nes nevisada jauciu kada reidu kamstyje  blush2.gif


šiaip visada sustojus prie šviesoforo ar perėjos, ar bet kokiu kitu atveju reikia koją ant stabdžio laikyt, ta prasme, neatleist stabdžio pedalo, kol ne laikas važiuot. tuomet ir neriedėsi nei pirmyn nei atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 19 rugsėjo 2013 - 17:25
QUOTE(Gemma @ 2013 09 19, 18:24)

šiaip visada sustojus prie šviesoforo ar perėjos, ar bet kokiu kitu atveju reikia koją ant stabdžio laikyt, ta prasme, neatleist stabdžio pedalo, kol ne laikas važiuot. tuomet ir neriedėsi nei pirmyn nei atgal  mirksiukas.gif

Tai va kazkaip to iprocio nera doh.gif Nors siaip is kur jam atsirasti, jei realiai tik dvi savaites vairuoju, o po miesta vaziavau kelis kartus tik doh.gif
Viska zinojau, kai tik islaikiau egza. Drasiai tada vazinejau, problemu nebuvo. Nereikejo nei apie ka galvoti. O kai tiek metu praejo, atrodo viskas nauja blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 09 19, 11:49)
Nes nevisada jauciu kada reidu kamstyje  blush2.gif


O tai kaip taip gali buti? O stabdziai? Stovint koja privalomai turi ilsetis ant stabdzio pedalo ir niekur kitur...ar cia pradedant vaziuoti riedi?
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 09 19, 18:50)
Tai va kazkaip to iprocio nera  doh.gif Nors siaip is kur jam atsirasti, jei realiai tik dvi savaites vairuoju, o po miesta vaziavau kelis kartus tik  doh.gif
Viska zinojau, kai tik islaikiau egza. Drasiai tada vazinejau, problemu nebuvo. Nereikejo nei apie ka galvoti. O kai tiek metu praejo, atrodo viskas nauja  blush2.gif  doh.gif


mane instruktorius ismustraves buvo, kad laisvu begiu stovint koja ant stabdzio...

o as saunuole. sekmadieni pastaciau masina kieme ir tik sian isvaziavau.
visas dienas pestute vaiksciojom thumbup.gif

kai vakar viena mama paklause darziuke gal mus parvezt (tipo vargsiukai...per lietu...), pasakiau,kad aci ne. oras fantastiskas...tik lyja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2013 09 19, 11:35)

Padrasinkit mane, pasakykit, kad tos baimes yra normalios ir praeis!!! biggrin.gif

Normalios ir praeis smile.gif Aisku,su salyga,jei daug vazinesi ir nevengsi kebliu situaciju...visi ir visos ta praeina... 4u.gif
Atsakyti