Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgų Mylėtojų Klubas...

QUOTE(Shyna @ 2013 11 19, 11:54)
Bijai briedžių - neik į mišką  lotuliukas.gif

uoj nepyk, linksmai nuskambėjo, kad vietoj kokių vilkų, galvoji būtent apie briedžius  bigsmile.gif




tai kad būtent apie juos prigasdino lotuliukas.gif A matyt man trauma biggrin.gif Vaikystėj prigasdinta dėl šernų buvau tai va dabar dar ir briedžiai sąskaitoj biggrin.gif Reikia dažniau į mišką kad baubus išsivaikyt.
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2013 11 19, 12:14)
Džiaugiuosi kad ten nėra pelėsio kvapo, šienas, šiaudai, šienainis geros kokybės, labai dėl to pergyvenau smile.gif


Su vėdinimu ten visai ok, bet dėl pakrato kokybės nėr stebuklų deja. Drėgnoka garde, kanopos tokios pamirkusios nuolat, varlių puviniai nereti- šiaudai nelabai gi sugeria. Vistik privalumų tikrai daug - nevardinsiu jų visų, kad jau nenori atskleisti, kokia tai vieta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shyna: 19 lapkričio 2013 - 17:36
QUOTE(Shyna @ 2013 11 19, 17:35)
Su vėdinimu ten visai ok, bet dėl pakrato kokybės nėr stebuklų deja. Drėgnoka garde, kanopos tokios pamirkusios nuolat, varlių puviniai nereti- šiaudai nelabai gi sugeria. Vistik privalumų tikrai daug - nevardinsiu jų visų, kad jau nenori atskleisti, kokia tai vieta wink.gif


Nežinau kaip buvo ankščiau, bet buvau 3d. ir dėl gardo švarumo neturiu priekaištų schmoll.gif šiaudų priversta daug, jie geri, drėgmės nebuvo visai.
Pagyvensim ilgiau pamatysim kaip bus. Bet kol kas tikrai gerai.
Atsakyti
Laba vakara smile.gif

Pilnatis, o visos kokios atsigavusios thumbup.gif

QUOTE(naktigone @ 2013 11 18, 22:35)

x Apie vokiškus hanoverius nedaug galiu pasakyt. bet apie Lietuvoj veistus arklius "veislinius" tai oooooiii..... negali būti tikras, kad "tikrai ta veislė", nes tėvai gali būti betkokie, nors dokumentai rodo grynus.. tai nėr ko norėt, kad kokybės nėr.. patys asociacijų aukštieji falsifikuoja dokumentus.. lietuvoj visiškas bardakas su arklių veislininkyste. dirbdama su tokiais variantais susiduriu, kad neturiu ką pasakyt savininkams... ir kartais negaliu niekuo padėt, nes nenoriu prisidėt prie apgaulių palaikymo.

xx troja rujoja, tai pati lenda prie bopo, erzina, kol galiausiai suvilioja smile.gif)


x Va va, tame ir esme, kad ir šiaip kergia bet ką su bet kuo, po to dar popierius klastoja ir t.t. ir t.t. bet abejoju ar kada ta situacija pasikeis doh.gif

xx Na, kur jau su tokiu kantariuku nesuvyliosi wub.gif

QUOTE(Amise @ 2013 11 19, 00:09)
Žinau visus šituos dalykus ir elgiuos ramiai, tiesiog kol nesėdi balne ant nugaros tol visa ko prisimastyt galima  lotuliukas.gif Nerimauju kol neužlipu  lotuliukas.gif O galiausiai įkvėpi, nusiteiki ir pirmyn smile.gif Reik man dabar vėl naujai pasikačialint ir lėksim siaubt miško  cool.gif


Man taip būdavo su Roenna - atrodo stengies nusiteikti, kad bus viskas ok, ir pan., ale viduj vis tiek įsitempimas būdavo doh.gif O va Širmukė, kad ir pakvailioja, bet visiškai jokios baimės niekad nebūna ją jojant smile.gif

QUOTE(Shyna @ 2013 11 19, 12:54)

Kai teises atgausiu tai sakiau varinėsiu į ekskursijas visų arkliukus aplankyt. Dabar tokia izoliuota jaučiuos  doh.gif

Ir pas mus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2013 11 19, 10:58)
x O pas mane šiokios tokios permainos. Dabar Pončka žirgyne smile.gif
xx Bet Prada nutarė kad nelips vis tiek  doh.gif  kankinomes ir kankinom, bet likom nepakrovę. Nusprendėm kad ją krausime kitą dieną, šviesoje, nes jau buvo tamsu.
Kitą dieną paklausė laimosiukęs patarimo Prada išgėrė alaus ir pasikrovė labai ramiai  thumbup.gif atvažiavo, įsikūrėm smile.gif
Nuo šiol bandysime rimčiau dirbti smile.gif kiek galima tingėt  lotuliukas.gif

x Sveikinimai! Dabar tikrai bus malonumas joti ir dirbti su zirgu. Myliu maniezus. biggrin.gif
xx O jus priekabele nuomavotes ir patys vezetes ar ka nors samdet gatavai (auto, vairuotojas, priekaba)? O del alaus tai geras cia. biggrin.gif

QUOTE(Shyna @ 2013 11 19, 12:54)

Kai teises atgausiu tai sakiau varinėsiu į ekskursijas visų arkliukus aplankyt. Dabar tokia izoliuota jaučiuos  doh.gif

Ech, tau gerai. As jau 1.5 metu esu izoliuota. Susiekimas visur prastas, reik ka nors padaryt elementaraus ir nei is vietos, laiko gaisimas siaubingas ir t.t. doh.gif


Na, o as pasidariau savo arkliam kakius ir krauja. Tai pas Kuba kakis svarus visiskai, o pas mazaji rado viena strongiliuko kiausineli. smile.gif Kraujas irgi geras. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chartija: 19 lapkričio 2013 - 19:22
QUOTE(chartija @ 2013 11 19, 19:19)
x Sveikinimai! Dabar tikrai bus malonumas joti ir dirbti su zirgu. Myliu maniezus. biggrin.gif
xx O jus priekabele nuomavotes ir patys vezetes ar ka nors samdet gatavai (auto, vairuotojas, priekaba)? O del alaus tai geras cia. biggrin.gif
***Ech, tau gerai. As jau 1.5 metu esu izoliuota. Susiekimas visur prastas, reik ka nors padaryt elementaraus ir nei is vietos, laiko gaisimas siaubingas ir t.t. doh.gif


* ačiū smile.gif o tu ar dažnai saviškę aplankai?
** pasiskolinome pas Eglioo pažistamą žmogų smile.gif o vežė mano vyras prie savo subariko prikabinęs, atsimeni Kubą irgi taip vežėm.
*** o kur tu savo teises dėjai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2013 11 19, 20:24)
* ačiū smile.gif o tu ar dažnai saviškę aplankai?
** pasiskolinome pas Eglioo pažistamą žmogų smile.gif o vežė mano vyras prie savo subariko prikabinęs, atsimeni Kubą irgi taip vežėm.
*** o kur tu savo teises dėjai?  g.gif

x aha, stengiuos kuo dazniau. Lekciau kasdien, bet kai neturiu nei auto, nei teisiu, tai dvi dienas tenka praleist, nes iki pietu niekaip negrizciau, nes man 1.5 - 2 val. kelio su autais (su masina 20 minuciu kelio).
xx aa, supratau. smile.gif
xxx Policija po avarijos "pasiskolino". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PegaseStar @ 2013 11 19, 19:16)

Man taip būdavo su Roenna - atrodo stengies nusiteikti, kad bus viskas ok, ir pan., ale viduj vis tiek įsitempimas būdavo  doh.gif O va Širmukė, kad ir pakvailioja, bet visiškai jokios baimės niekad nebūna ją jojant smile.gif


Na man po kokių 5 minučių balne jau ok biggrin.gif Ir šiiap aš kaip arklys - dviese drąsiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PegaseStar @ 2013 11 19, 19:16)
Ir pas mus?  lotuliukas.gif


O taip, reiktųir pas jus PAGALIAU prisiruošti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2013 11 19, 12:54)
Ale įdomu dabar bus jums su laukinukėm žirgyne.


mano Areionas irgi visiškas laukinis, keturmetis, o manieže pirmą kartą buvo. elgėsi - be priekaištų! iki šiol dar nei karto nieko nepasibaidė smile.gif tik pirmus ratukus kampe sustatytas kliūtis šiek tiek iš toliau apibėgo, o kai pamatė, kad viskas ok, tai jokių problemų smile.gif
taiva, akrtais tie laukinukai elgiasi daug stabiliau nei maniežiniai svetimuose maniežuose
Atsakyti
Naktigone, labai graži Brangutė wub.gif .
Mano laisvesnis laikas dėl ankstyvų sutemų marinuojamas taip... būsima riešinė...
user posted image
Atsakyti
Super darbelis bigsmile.gif graži dovana artėjant Arklio metams thumbup.gif įsvaizduoju kiek kruopštumo įdėta doh.gif aš neturiu tiek kantrybės biggrin.gif Man reikia kad darbelis būtų padarytas vienu prisedimu, todėl mėgstu nesudėtinus rankdarbius, o megzti ir nerti- ne man lotuliukas.gif

Ei merginos, padarykite naują tema blush2.gif Balanda....Shyna...kas dar? ax.gif
Atsakyti