Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų :)

Aš jau namie ax.gif Einu į mūsų lobių skrynią įmesiu nekokybišką, bet vis tiek foto ax.gif

Erotica, ačiū, taip žinau dėl to ką parašei albume mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 21 rugsėjo 2013 - 16:01
Akokolikes jus lotuliukas.gif vienai alus kitai vynas.
Imkit pazyvzi is manes.As negerius savo noru rolleyes.gif
Gal paminkla gyvai man uztai? rolleyes.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasas2013: 21 rugsėjo 2013 - 16:09
QUOTE(kasas2013 @ 2013 09 21, 18:08)
Akokolikes jus  lotuliukas.gif vienai alus kitai vynas.
Imkit pazyvzi is manes.As negerius savo noru  rolleyes.gif
Gal paminkla gyvai man uztai?  rolleyes.gif  mastau.gif

doh.gif biggrin.gif o gal tu imk iš manęs ir gerk? biggrin.gif

Bus vakarojančių alkoholikių? aš jau pijokauju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2013 09 21, 09:41)
Pūkita, nu tu hyper aktyvi.  blink.gif


vyro neturiu g.gif reikia kažkur energiją išliet biggrin.gif


QUOTE(raimukas84 @ 2013 09 21, 10:07)
vat prades vel dirbti ir baigsis visi koncervavimai ir patys koncervai, taip kad skubekit pas ja i svecius  biggrin.gif


lotuliukas.gif nuo to dirbu ar ne nepriklauso, va nuo vidinės mano būsenos tikrai taip ax.gif matyt jau nuo darbinės įtampos pradedu atsigaut ax.gif

QUOTE(Spindi* @ 2013 09 21, 18:34)
doh.gif  biggrin.gif o gal tu imk iš manęs ir gerk? biggrin.gif

Bus vakarojančių alkoholikių? aš jau pijokauju cool.gif



bigsmile.gif vaikas pas senelius cool.gif turiu alaus cool.gif ir dar visokio marmalo cool.gif
Papildyta:
Nauja chata http://www.supermama...howtopic=941592


Spindi bigsmile.gif už tai verta drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 09 21, 14:48)
nebežinau ką su juo bedaryti.

nezinau smuklmenu, bet geriausiai ignoruoti. ima vaika, lai ima, neima, nereikia
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2013 09 22, 00:13)
nezinau smuklmenu, bet geriausiai ignoruoti. ima vaika, lai ima, neima, nereikia

Ignoruot įžeidinėjimus? g.gif imt tai jis visad ima, čia viskas gerai, bet, kad mane vis karts nuo karto įžedinėja arba pagrasina, paskuj vėl kalbasi normaliai.


Pūkitai, aš tiek laukiau kompanijos ir net užmigau iškalus drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Įsijungėm su Nianiuku Monstrų universitetą, aš keliom sms persimečiau su savo meile ir ėjom miegoti.
Vakar išlydėjau, kažkaip netgi liūdnoka blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paaiskinkit man kuri, izoliuotai nuo viso pasaulio.Kas kashi laimejo ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,

Jau kaip užknisa krentantys lapai doh.gif Pilnas kiemas lapų, kaštonų, tie duria dar kaip doh.gif
Kažkur nuotaika dingo, žodžiu, ruduo kaltas wink.gif

QUOTE(kasas2013 @ 2013 09 22, 12:00)
Paaiskinkit man kuri, izoliuotai nuo viso pasaulio.Kas kashi laimejo ?  lotuliukas.gif

Nepanašu, kad esi atskirta nuo pasaulio..juk internetą turi (SM tai sėdi) tad gali naujienų portalus skaityt ir sužinoti naujienas g.gif
Šiandien kovosim dėl aukso..jei kas..
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 09 22, 11:48)
Ignoruot įžeidinėjimus? g.gif

as dar maniau gal nesutariat del vaiko auklejimo ar kzkas panasaus. bet taip, butent tuos izeidinejimus ir ignoruok, nes dabar jis taip elgdamasis jis gauna tavo demesi, ar tai tu moralizuoji ar tai atgal atkirti duodi. mato kad reaguoji, kad tave tai skaudina. ignoruok, ir jam nebebus tikslo taip elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 09 22, 09:48)
Pūkitai, aš tiek laukiau kompanijos ir net užmigau iškalus drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif


ot kompanjonė doh.gif lotuliukas.gif


QUOTE(kasas2013 @ 2013 09 22, 11:00)
Paaiskinkit man kuri, izoliuotai nuo viso pasaulio.Kas kashi laimejo ?  lotuliukas.gif



Lietuviai pakrovė malkų Kroatams ir dabar kovosim dėl pirmos vietos su Prancūzais, kurie "pastatė į vietą" Ispanus. Ispanai su Kroatais dėl 3-4 vietos. Jei įdomu tai 18:00 Ispanija-Kroatija. 22:00 Lietuva-Prancūzija.

P.s. Googlis visagalis g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 22, 12:21)
ot kompanjonė  doh.gif  lotuliukas.gif 
Lietuviai pakrovė malkų Kroatams ir dabar kovosim dėl pirmos vietos su Prancūzais, kurie "pastatė į vietą" Ispanus. Ispanai su Kroatais dėl 3-4 vietos. Jei įdomu tai 18:00 Ispanija-Kroatija. 22:00 Lietuva-Prancūzija.

P.s. Googlis visagalis  g.gif


Ublokuoti pas man ziniu portalai,kad kriminalu neskaityciau,kur neuzeini antrastes nuskendo nuzude.pirmam puslapi. unsure.gif
Atsakyti
Labas dienas smile.gif
Tinginio diena,tinginio respublikoje biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti