Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Labas rytas,

Aš jau gavau Kauno Dainavos kooperaiją, turiu tik Jurgitos S. 2 dėžutes (ant vienos yra pavardė, ant kitos - ne, bet pagal braižą užrašytą matosi, kad tas pats siuntėjas, tikiuosi tam pačiam pirkėjui smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 08 10, 08:18)
Labas rytas,

Aš jau gavau Kauno Dainavos kooperaiją, turiu tik Jurgitos S. 2 dėžutes (ant vienos yra pavardė, ant kitos - ne, bet pagal braižą užrašytą matosi, kad tas pats siuntėjas, tikiuosi tam pačiam pirkėjui smile.gif ).

o mano tel sugedo doh.gif atsikeliu, ziu issijuges, bandau jungti ,o jis be jokiu gyvybes zenklu doh.gif doh.gif as irgi dainavoj gyvenu, bet dar skambucio nesulaukiau isidejus kortele i kita tel.
Atsakyti
smile.gif+2013 08 10, 07:28-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2013 08 10, 07:28)
o mano tel sugedo  doh.gif atsikeliu, ziu issijuges, bandau jungti ,o jis be jokiu gyvybes zenklu  doh.gif  doh.gif as irgi dainavoj gyvenu, bet dar skambucio nesulaukiau isidejus kortele i kita tel.


Sunku patikėt tokiais sutapimais, bet mano tel. irgi žinokit šį rytą numiro visiem laikam (vakar vaikai į burbulus panardino), tai man kokią 7h pasivaideno, kad jis suvibravo - žiūriu išvis išsijungęs, tai susinervinau baisiausiai, nes irgi galvojau, kad dėl siuntos skambino. Tai įsidėjau kortą į kt. tel., niekas neskambino, atvežė po 8h. Užklausiau to vyro, ar man skambino, tai sakė, kad ne karsta.gif.
Tai gal ir jums be skambučio atveš.

Beje, nerandu ant greičio kooperacijų sąrašo - jūs irgi priimat siuntą tam pačiam rajone g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 10 rugpjūčio 2013 - 07:57
QUOTE(priklausomybe @ 2013 08 10, 08:46)
Sunku patikėt tokiais sutapimais, bet mano tel. irgi žinokit šį rytą numiro visiem laikam (vakar vaikai į burbulus panardino), tai man kokią 7h pasivaideno, kad jis suvibravo - žiūriu išvis išsijungęs, tai susinervinau baisiausiai, nes irgi galvojau, kad dėl siuntos skambino. Tai įsidėjau kortą į kt. tel., niekas neskambino, atvežė po 8h. Užklausiau to vyro, ar man skambino, tai sakė, kad ne karsta.gif.
Tai gal ir jums be skambučio atveš.

Būtu ne kas smile.gif Pas mane domofonas buvo išjungtas( ir pamiršau visai) doh.gif O tel įjungtas ir laukiu skambučio.
Atsakyti
atveze be skambucio 4u.gif

IESKAU GIEDRES BALEVICIUTES

pas mane isimaise jusu preke, vasariniai sortukai (per neatiduma atplessiau ir ziu... ne mano preke)

o dabar bandau pati uzklausti,kad jau taip ivyko,gal pas kazka atsidure netiketai raudona suknele ir puma kedai?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2013 08 10, 08:18)
Labas rytas,

Aš jau gavau Kauno Dainavos kooperaiją, turiu tik Jurgitos S. 2 dėžutes (ant vienos yra pavardė, ant kitos - ne, bet pagal braižą užrašytą matosi, kad tas pats siuntėjas, tikiuosi tam pačiam pirkėjui smile.gif ).


Jusu viena deze netycia bendram taske iskrove unsure.gif

Pries atvaziuojant neskambina!
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 08 10, 08:39)
Jusu viena deze netycia bendram taske iskrove unsure.gif


Jau žinau, nieko tokio wink.gif
Atsakyti
O ar butu galimybe is Kauno bendro tasko pasiimti siuntinuka siandien arba ryt, nes pirmadieni visai savaitei isvaziuoju g.gif
Atsakyti
su mobiliaku ir man, kaip tycia, vakare pries siuntos atvaziavima, ikrito i vaiko baseina. gerai, kad kortele veike. pasirodo, ne man vienai tokios nelaimes pries siuntos gavima doh.gif norejau priminti, kad turiu neatsiimta Doviles P siuntinuka is praeitos Panevezio siuntos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosiukas: 10 rugpjūčio 2013 - 10:26
QUOTE(Limcamca @ 2013 08 10, 09:39)


Pries atvaziuojant neskambina!

Linut daugiau laukti negaliu doh.gif blush2.gif vyras barasi kad turim islekti doh.gif tegul tik paskambina kaimyne priims biggrin.gif
Atsakyti
clap.gif: Aciu uz siuntinuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 08 10, 14:00)
Linut daugiau laukti negaliu  doh.gif  blush2.gif  vyras barasi kad turim islekti  doh.gif  tegul tik paskambina  kaimyne priims  biggrin.gif

Siuntinukas saugus as jau namie thumbup.gif thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti