Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 187 tema

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 07 10, 14:49)
Nu va viena uzsakyma is Mothercare padariau, tikiuos neatmes:)


Neatmes, aš tą pačią dieną du nemažus užsakymus esu dariusi biggrin.gif Tik jie ilgokai pakuoja pastebėjau, na gal daug perkančių, va šiandien išsiuntė pagaliau liepos 4 dienos užsakymą rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vienoje parduotuvėje radau štai tokius Columbia kombių išmatavimus. Pasiskaičiusi forume priėjau išvados, kad dydžiai, nurodyti žemiau, atitinka:

Amžius ūgis (cm) svoris (kg)

6 months 63.5-68.5 6-8
12 months 70-73.5 8.5-10
18 months 76-81 10.5-12
24 months 84-86 12-13


QUOTE(terle @ 2013 07 10, 17:29)
sakykit ar galima columbia kombiu ismatavimais pasitiketi, kur apacioje prie ju pateikta
Size Guide - approximate measurements in centimetres
Age (months) - chest (armpit to armpit) - length (nape of neck to foot)
6 Months - 33cm - 53cm
12 Months - 35cm - 58cm
18 Months - 37cm - 63cm
24 Months - 39cm - 68cm

stai situ
http://www.marshalll...ducts_id=153411
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 11 liepos 2013 - 06:51
QUOTE(me2za @ 2013 07 11, 02:28)
Neatmes, aš tą pačią dieną du nemažus užsakymus esu dariusi biggrin.gif Tik jie ilgokai pakuoja pastebėjau, na gal daug perkančių, va šiandien išsiuntė pagaliau liepos 4 dienos užsakymą rolleyes.gif

as ziuriu, mano visdar procese biggrin.gif, tai statuso nezinau.

Na, bet jei yra norinciu, galiu siandien priimt krepselius ir uzsakyt:)
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 07 11, 07:50)
Aš vienoje parduotuvėje radau štai tokius Columbia kombių išmatavimus. Pasiskaičiusi forume priėjau išvados, kad dydžiai, nurodyti žemiau, atitinka:

Amžius                                              ūgis (cm)                svoris (kg)

6 months                                            63.5-68.5                6-8
12 months                                          70-73.5                    8.5-10
18 months                                          76-81                      10.5-12
24 months                                          84-86                      12-13


Niu, cia aisku nuo vaikucio priklauso, bet maniske 15 men ugis 80 cm, 11,200 kg, jau dabar tureciau imt 24 month ir kazin ar uztektu keliems men atnesiot.

Labai smulkus ju vaikuciai biggrin.gif
Atsakyti
tai aš ir pasidariau išvadas, kad Columbia dydžiai gerokai pamažinti, nes maniškis vos 6 mėn., jau šiuo metu pagal ūgio standartus turėtų nešioti 12 mėn. kombį, o jau žiemą tai jau ir didesnį.


QUOTE(valyte_7 @ 2013 07 11, 08:56)
Niu, cia aisku nuo vaikucio priklauso, bet maniske 15 men ugis 80 cm, 11,200 kg, jau dabar tureciau imt 24 month ir kazin ar uztektu keliems men atnesiot.

Labai smulkus ju vaikuciai biggrin.gif

Atsakyti
apie kombius kaip ir apie rūbus, kuo vaikui arčiau bus rūbas, tuo jam bus šilčiau smile.gif todėl labai didelių nepirkit 4u.gif Columbia faini žieminiai kombiukai, bet teko išbandyti GAP, ir likau labiau patenkinta kombiais nei Columbia smile.gif GAP spalį-lapkritį irgi pasiūlė geras kainas. nepamenu tikslaii kada blush2.gif Čia tiems,kam pvz metukai vasarą sueina smile.gif nes viduj flysas smile.gif Na mano nuomonė, pasidalinau 4u.gif nes turėjom du Columbia ir vieną GAP praeitai žiemai laugh.gif rinkausi geriausią kol išsirinkau smile.gif Plius GAP siauresni ir vaikas neatrodo kaip meškiukas su Columbia smile.gif kol guli tai nieko , o kai jau vaikštantis vaikas, tai tikrai smagiau mums buvo GAP 4u.gif
Atsakyti
įkišiu savo trigrašį dėl patalynės tongue.gif nes tai mano stichija smile.gif
o gal kam bus ir naudinga.
Savo laiku prisisiunčiau daug patalynės iš LR (kai dar buvo nemok.siunt). Kokybė gera, nenusiskalbia, bet kol užsisakai tai pražilt galima biggrin.gif
Dabar pamėgau IKEA patalynė, taip pat sąlyginai nebrangi, kokybė labai gera. Viskas aiškiai surašyta, čia pvz. kažkas klausė paklodė su gumom, tikrai geros, puikiai naudojasi, laiko (turiu salotinę, raudoną baltą, spalvos ryškios):
1zl.=1lt. su pristatymu

http://www.ikea.com/.../?sorting=price


čia komplektai :
http://www.ikea.com/...p;sorting=price

(o pvz. iš JYSK patalynę tai galima išmest, bent jau mano patirtis)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif planuoju daryti užsakymą iš SD esu iš Vilniaus mirksiukas.gif jeigu kas nori jungtis, rašykit į až 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kvarta @ 2013 07 11, 09:16)
įkišiu savo trigrašį dėl patalynės tongue.gif  nes tai mano stichija smile.gif
o gal kam bus ir naudinga.
Savo laiku prisisiunčiau daug patalynės iš LR (kai dar buvo nemok.siunt). Kokybė gera, nenusiskalbia, bet kol užsisakai tai pražilt galima biggrin.gif
Dabar pamėgau IKEA patalynė, taip pat sąlyginai nebrangi, kokybė labai gera. Viskas aiškiai surašyta, čia pvz. kažkas klausė paklodė su gumom, tikrai  geros, puikiai naudojasi, laiko (turiu salotinę, raudoną baltą, spalvos ryškios):
1zl.=1lt. su pristatymu

http://www.ikea.com/.../?sorting=price
čia komplektai :
http://www.ikea.com/...p;sorting=price

(o pvz. iš JYSK patalynę tai galima išmest, bent jau mano patirtis)

man paklodės su guma iš IKEA pačios pačiausios wub.gif medžiaga nereali, skalbk kiek nori, spalva išlieka, nesusiburbuliuoja, žodžiu tik pliusai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_witch_ @ 2013 07 11, 09:50)

man paklodės su guma iš IKEA pačios pačiausios wub.gif  medžiaga nereali, skalbk kiek nori, spalva išlieka, nesusiburbuliuoja, žodžiu tik pliusai  thumbup.gif


už 20, 50 ar 70 zl?
aš tą akciinę buvau pasiėmus, už 6,99 zl, tai tokia visa peršviečiama buvo schmoll.gif
Atsakyti
Musu Unserekleineapotheke siuntinys jau Vilniuj thumbup.gif Ryt tureciau gaut 4u.gif
Atsakyti
Vis dar renku mytoys.de (dalinsiu 4 euru siuntima)

Kas dar neuzsipirko, daug pasiulymu piestukams/flamams/parkeriams thumbup.gif Mums crayola flamai lb patinka, reikia uzsipirkt biggrin.gif

http://www.mytoys.de...-...&sort=price

Kaunas, galiu siust
Atsakyti
Ar esat kas pirkę iš čia su pristatymu į LT? Man vis giminaičiai iš UK parveža, bet dabar galvoju, gal nebevargint jų ir parinkus norinčių užsakyt galima? g.gif
Atsakyti