Įkraunama...
Įkraunama...

***2006m. birželinukai ***

sveikos 4u.gif

Kaip nuotaikos mokyklinukų mirksiukas.gif Manoji patenkinta visa thumbup.gif O aš dar niekaip nepriprantu prie minties, jog jau Aistė mokinė.siandien knygas, pratybas gavo, namuose apsilenksim.

Ignas irgi į darželį iškeliavo be ašarų thumbup.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif

Mums tai visiems išbandymų metas lotuliukas.gif diškis pirmokėlis,mažoji lopšelinukė,o mamai apsiprast būti vienai reik lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes , manoji tai patenkinta kol kas ir , net žadint nereikėjo pati is pat ryto atleke kelt manes doh.gif o grizus ziurejo multikus ir uzsnudo biggrin.gif

mums reik išsirink būrelius sia savaite , va cia jau galvos skausmas g.gif rolleyes.gif stalo tenisa tai jau sake butinai , manau gal dar koki viena būreli reik išsirinkti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės...su rudeniu pioneer.gif ir mokslais biggrin.gif

Mano pirmokė kol kas jaučiasi gerai...dar mokykla neišbaidė biggrin.gif vieną dieną jau darė namų darbus. O šiaip tai kol kas tikrai liuks viskas...mano akimis turim gerą ir griežtą mokytoją rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, su pirmąją rugsėjo, tiek pirmokėlius, tiek mamas 4u.gif 4u.gif 4u.gif juk šiais laikais ir tėveliai kartu su vaikais moksi doh.gif lotuliukas.gif Kaip sakoma naujas gyvenimo etapas.
Kol kas sekasi neblogai, į mokyklą šią savaitę dar nuvesdavom, bet namo pareidavo viena, buvo dienų kai grįždavo į tuščius namus, tai kaip ir viskas gerai, persirengdavo, pavalgydavo, multikus pažiūrėdavo ir namų darbus paruošdavo. Kol kas šis etapas neblogas, susidomėjimas dar yra, tai einasi viskas gerai. bigsmile.gif Kaip bus ateiti matysim g.gif
Atsakyti
labas, labas 4u.gif
D. viskuo patenkintas, patinka mokykla biggrin.gif tik nusivylė kai mokytoja pasakė, kad 21val. jau reikia eit miegoti hihihi.gif
man tai galvos skausmas, kai gyvenam prie miesto, nei autobusas važiuoja nei ką, prailginta baigiasi 17val. man darbas irgi tuo pačiu metu doh.gif o ryte man irgi darbas anksčiau, nei aštuntą.....nu bet kaip nors suderinsim doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikutes , o ho jums jau namu darbus užduoda bigsmile.gif


as dar Gustes einu pasitikt ir nuvedy ryte , namie viena tik kokias 2h pabūna tada brolis grista ax.gif bet po to teks pratint kad pati gristu ax.gif mes prie pat mokyklos gyvenam tai bedos nera ax.gif
QUOTE(Gžima @ 2013 09 06, 19:46)

man tai galvos skausmas, kai gyvenam prie miesto, nei autobusas važiuoja nei ką, prailginta baigiasi 17val. man darbas irgi tuo pačiu metu doh.gif  o ryte man irgi darbas anksčiau, nei aštuntą.....nu bet kaip nors suderinsim doh.gif  mirksiukas.gif

o mokyklinis autobusiukas nepaveža iki namu unsure.gif
Atsakyti
Hello hello mamytės biggrin.gif
Atsakyti
labukas biggrin.gif

kaip sekasi mokinukams , jau visa menesi mokiesi bigsmile.gif mes šiandien vos nepramiegojom doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš tai visą mėnesį beveik kažkodėl neįėjau į SM schmoll.gif

O kaip sekasi mokyklinukams? Na sakyčiau normaliai bet tempai tai nemaži nemaži pas jų doh.gif jau ir raidžių bei žodžių diktantėlius rašo bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

senai ir aš bebuvau, gyvenam neblogai, lekam ir lekam ax.gif

Aistei sekasi labai gerai, namų darbų nemažai užduoda, jau 3 testai buvo t.y. atsiskaitymai, puikiai padarė, diktantėlius rašo, skaito.Vienu žodžiu kol kas mokosi gerai, mokytoja irgi giria, tai tikiuosi ir toliau taip bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif niekas nebeuzeina cia unsure.gif kaip atostogas praleido vaikai ?
maniske tai sirguliavo nekokios atostogos buvo verysad.gif
Sokejele biggrin.gif
user posted image
Atsakyti