Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Mingailiux @ 2013 08 14, 17:33)
Tiesa, Nevute, tas paskutinis nuo taves kopintas. Soriukas. Nu taip norejo. Matyt tavo tortai labai patinka. Tai is dvieju miksa sumaste. Nu gal labai nepyksti  blush2.gif


lotuliukas.gif Jau as kuriau irgi atsiprasymo zodzius, nes taviskio irgi miksa padariau, nes labai tokio norejo biggrin.gif veliau ikelsiu parodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2013 08 14, 20:23)
lotuliukas.gif  Jau as kuriau irgi atsiprasymo zodzius, nes taviskio irgi miksa padariau, nes labai tokio norejo  biggrin.gif  veliau ikelsiu parodyt  smile.gif

cia tai geras))))) wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu jau neber nuo ko kopijuot... vienai nuo kitos lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image parodau savo auksini karpi nulipdyta per nakti. 4kg maskarpones su uogom. Nezinau ar rodo nes per telefona bandau ikelt
Atsakyti
Graži žuvytė smile.gif . Nors nelabai čia merginos su naujokėm bendrauja, bet vėl paklausiu.Kaip padarot blizgantį žuvies paviršių? Aš bandžiau su vandeniu, bet jis išdžiūsta ir nelieka šlapio efekto.
Atsakyti
Su alkoholiu blizginu.gaunasi labai gerai
Bet ir su vandeniu tinka as pries atiduodant patapsnoju ir blizga
Atsakyti
QUOTE(maramara @ 2013 08 14, 23:24)
Graži žuvytė  smile.gif . Nors nelabai čia merginos su naujokėm bendrauja, bet vėl paklausiu.Kaip padarot blizgantį žuvies paviršių? Aš bandžiau su vandeniu, bet jis išdžiūsta ir nelieka šlapio efekto.

nu jau nuo kada su naujokem nebendrauja? doh.gif

leguska69 labai grazi zuvyte smile.gif
Mingailiux labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 15 rugpjūčio 2013 - 08:03
Mingailiux, kad tortai tavo labai grazus, neina taip nukopijuot, kad butu panasu 4u.gif bet tos raideles tavo, tai kuo toliau ziuriu, tuo labiau galvoju, kad ir man ju reikia blush2.gif biggrin.gif

Naujovisko tipo traktorius biggrin.gif o is tikruju tai nelabai gavosi blush2.gif

user posted image

Mingailiuko miksas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2013 08 13, 00:25)


kaip grazu! smile.gif

QUOTE(Nevute @ 2013 08 15, 11:33)


nera net ka isskirti-visi labai grazus.traktoriuko gyvunai kokie smagus visi biggrin.gif
Atsakyti
Nevute, traktoriuko vistos koookios! bigsmile.gif Nu fainuoles, nerealiai.
Ir siaip visi tortai superiniai

Ir dar zuvyte patiko, nepamenu kino
Atsakyti
Labas vakaras,
gal kas galėtumėte patarti kaip padaryti mint spalva? ar ji yra atskirai tokia, ar pamaisyti galima kokias nors?

Labai ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
O kokius dažus patartumėt rinktis- Ameri Color ar Vilton ? Dabar naudoju Asda , bet jie man nelabai g.gif
Atsakyti