Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę toliau (2)

QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 14, 11:44)
Reikia skubaus patarimo, nes apsispresti turiu greitai  biggrin.gif
pas mus bus tokia identiska plautuve, turiu apsispresti kurioj vietoj daryti papildoma skyle dozatoriui... doh.gif  mano galva, patogiausia butu toj vietoj, kur pazymejau...o kaip jums atrodo? bet ar ne per siaura cia vieta tai skylei?
user posted image


Aš dėčiau kur ir pažymejote,tik neišsivaizduoju ar tikrai jis tilps. dešinioj puseje manau butu negražu toks atsiskyres. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 14 rugpjūčio 2013 - 10:19
Merginos, buvau Ikejoje ax.gif
Virtuves isziurejau beveik visas. Nu kol stovi nenaudojamos tai atrodo super. Patiko, kad galima bus nusipirkti visokiu priedu virtuvei, i stalcius ideklu, pakloteliu, dezuciu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 08 14, 12:18)
Merginos, buvau Ikejoje  ax.gif
Virtuves isziurejau beveik visas. Nu kol stovi nenaudojamos tai atrodo super. Patiko, kad galima bus nusipirkti visokiu priedu virtuvei, i stalcius ideklu, pakloteliu, dezuciu ir t.t.

Kaip ten zmoniu? gal uzmatet po kiek karuseles?
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2013 08 14, 13:36)
Kaip ten zmoniu? gal uzmatet po kiek karuseles?

Daug zmoniu, aikstele beveik pilna buvo 10 :30 val.

Iš katalogiuko paziurejau, virsutinei spintelei karusele 175 lt
apatines spinteles kampines ištraukiama lentyna 380 Lt
kampine spintele su karusele 660 lt
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 14, 10:44)
Reikia skubaus patarimo, nes apsispresti turiu greitai  biggrin.gif
pas mus bus tokia identiska plautuve, turiu apsispresti kurioj vietoj daryti papildoma skyle dozatoriui... doh.gif  mano galva, patogiausia butu toj vietoj, kur pazymejau...o kaip jums atrodo? bet ar ne per siaura cia vieta tai skylei?


Bijau pameluoti, bet man atrodo i sia kriaukle dozatoriaus ideti negalima. Pas mane tokia franke plautuve ir dozatoriaus deti negalejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2013 08 14, 16:18)
Bijau pameluoti, bet man atrodo i sia kriaukle dozatoriaus ideti negalima. Pas mane tokia franke plautuve ir dozatoriaus deti negalejau verysad.gif

pas mus aquasanito kriaukle. Pas pardaveja klausiau, tai net nemirktelejes atsake, kad padarys skyle... o baldininkams rodziau ir irgi klausiau patarimo, tai irgi nieko nesake... del ko negalima pas jus? g.gif
Atsakyti
O nežinot, ryt dirbs Ikea? Mąstom irgi palėkt iki Vln.
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 14, 16:42)
pas mus aquasanito kriaukle. Pas pardaveja klausiau, tai net nemirktelejes atsake, kad padarys skyle... o baldininkams rodziau ir irgi klausiau patarimo, tai irgi nieko nesake... del ko negalima pas jus? g.gif

ten kur pažymėjot, abejoju, kad galima g.gif pamatavau dozatorių, jo skersmuo didesnis už tą siaurą vietą, nebent kokį siauresnį rastumėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mascara: 14 rugpjūčio 2013 - 19:13
QUOTE(Mascara @ 2013 08 14, 20:13)
ten kur pažymėjot, abejoju, kad galima  g.gif  pamatavau dozatorių, jo skersmuo didesnis už tą siaurą vietą, nebent kokį siauresnį rastumėt.

viskas aisku, teks daryti maisytuvo kaireje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 08 14, 19:11)
O nežinot, ryt dirbs Ikea? Mąstom irgi palėkt iki Vln.


Delfyje skaičiau, kad dirbs kaip paparastą dieną. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 08 12, 14:08)
ir DAR  biggrin.gif  pas mus lubų aukštis 270cm, o aš noriu spintelių iki pat lubų, tai turbūt pasiekt jas bus misija neįmanoma g.gif


mano 250, bet irgi kaip prezidentute- Ikea isigysiu kopeles pasilipejimui - ji iki knygu as iki savo virtuvikes pakausio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jova @ 2013 08 12, 14:52)
  Franke kokybe nieka snesiskudžiat?

vos neapsivoziau, kai isgirdau, kad Senukai joms nesutiekia garantijos... durdom - nei pigioms, nei po 700 lt
pirkau internetineje, kur kas pigiau nei seniuose ir su visais sifonais, kimstukais ir kitokiais kazkokiais pribumbasais - viskas komplekte buvo

Papildyta:
QUOTE(Ga-aP @ 2013 08 12, 12:51)

O turesiu virtuve rugpjucio pabaigoj, laukiu jau nesulaukiu, idomu, kaip atrodys smile.gif 


o as ramiai kazkaip laukiu - kaip bus taip... liko ciaupas ir dazai ir bus psio - liks dekoras tik - sviestuvas, tv ir stalas
jeckau kaip dar daug ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 08 14, 22:18)

pirkau internetineje, kur kas pigiau nei seniuose ir su visais sifonais, kimstukais ir kitokiais kazkokiais pribumbasais - viskas komplekte buvo 

Papildyta:
o as ramiai kazkaip laukiu - kaip bus taip... liko ciaupas ir dazai ir bus psio - liks dekoras  tik - sviestuvas, tv ir stalas
jeckau kaip dar daug ... doh.gif


kazi maniske kokios komplektacijos bus franke, net nesidomejau , irgi internetinej pirkau doh.gif

as tai ciaupa turiu thumbup.gif uztat stalo ner, stiklo ner, kedziu ner, uzuolaidu ner, grindu ner biggrin.gif Bet bus smile.gif Grindys greiciau, visa kita kada nors irgi smile.gif
Atsakyti