Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Keletas foto is atostogu smile.gif

Cia su vyru nakti zvejojom aisku as iki 12h nakties tik sugebejau is buti ir nu ejau miegoti biggrin.gif o vyras iki 6h ryto zvejojo smile.gif
Pirmas laimykis toks gyvenime zuvyte mano pries tai dvi mazytes tokias pagavau smile.gif
Zuvis Linas smile.gif user posted image

user posted image

Keletas graziu epizodu saulej leidizant smile.gif cia ir zvejojom tik kita diena , velkiavom lydekaicius gaudem gaudem gaudem ir nieko nepagavom biggrin.gif uz tat linksmai praleidom laika su dainom thumbup.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 19 liepos 2013 - 17:03
Tauskute,smagios atostogos jusu thumbup.gif
tikiuosi,kad netinginiavot labai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Aciu Lu uz naujus namucius drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif

Naujoms mamytems stirprybes ir kuo silciausi apkabinimai..

Tauskute - kokios smagios Jusu atostogos! Wow!! o vakaro grazumas ispudingas thumbup.gif

Buckis - dideliausi sveikinimai Jusu seimynai! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Suleima kokia grazi nuotrauka, wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif , o kaip graziai parase atvirutei
Tauskute saunios atostogos thumbup.gif , daznai taip zvejojate ? Grazus vakaras, gamta, tikiu kad sauniai praledote laika smile.gif
Atsakyti
Laba. smile.gif Daznai mes taip zvejojam smile.gif diena su valtele plaukiojam ale spiningaujam biggrin.gif aisku buna kartais uzmetu tai kartais ir vyra uz kabinu su zvejoju biggrin.gif linksmai thumbup.gif
Atsakyti
Labutės 4u.gif

Visas naujų angelų mamas,stipriai apkabinu... Gaila,kad mūsų vis daugėja verysad.gif

QUOTE(*Aniri* @ 2013 07 15, 16:12)

Taip pat Divejos dukriuka su krikstu (jei teisingai supratau FB  ax.gif4u.gif

Tikrai taip.Pakrikštinom pagaliau savo mažėlę Gretą- Martyną smile.gif Buvo kukli ir graži šventė smile.gif

QUOTE(Biškis @ 2013 07 16, 19:45)


Kad jau taip..... Turim maza mazuliuka , sviezut sviezuliuka 4 paru stebukla  wub.gif


bigsmile.gif wub.gif sveikinu 4u.gif Labai džiaugiuosi už tave wub.gif

QUOTE(kumpiene @ 2013 07 17, 21:04)

Zinot ka sunus man mamos dienos proga ant atviruko parasa: Mama - saulyte tu mano... neuzgesk niekados... nes nieko neturiu be taves....

Kaip miela wub.gif Protingas jau tavo vaikis,šaunuolis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Retai beužklystu, bet kai užsuku vis randu ir su gerom žiniom mamyčių. Biškis sveikinu labai 4u.gif , bent aš jaučiausi karą laimėjus kai su lelium grįžau namo, tad ir tave su karo laimėjimu biggrin.gif
Kristulee daili panelytė wub.gif
Suleima didelis jau tavo vyresnėlis ir pipiras jau nemažas thumbup.gif , praeis tos ligos, amžinai neitęs 4u.gif
Tauskute kaip smagu atostogos gamtoje, tyloje thumbup.gif

Oi mergaitės kokia aš ypatinga jaučiuos doh.gif lotuliukas.gif , kaikurie žmonės net atsiveja pasiklaust ar čia savo vežimėlį stumiu lotuliukas.gif , sakiau niekam nerūpi, neįdomu, bet pasirodo reikėjo skelbimą spaudoj dėt, kad turim dar vieną sūnų smile.gif

Apkabinu visas liūdinčias 4u.gif , tik per skausmą žmogus gali pažinti džiaugsmą ir laimę, svarbu tikėti , kad bus gerai ir subręsti naujam gyvenimui
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2013 07 22, 15:02)
Laba.  smile.gif  Daznai mes taip zvejojam  smile.gif diena su valtele plaukiojam ale spiningaujam  biggrin.gif  aisku buna kartais uzmetu tai kartais ir vyra uz kabinu su zvejoju  biggrin.gif  linksmai  thumbup.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cia tai geras biggrin.gif, tikrai linksmai smile.gif. Gaila mano vyras nemegejas nei zvejoti nei gybauti nei uogaiti. O man patinka zvejoti, anksciau su tevu zvejojome thumbup.gif
Nu va matau rugseje, pasirodo visiems idomu rolleyes.gif
Papildyta:
O mes sestadieni svesime vyro gimtadieni. Turesime vaziuoti pas jo tevus, noriu nenoriu turesiu susitikti jau su jo brolio zmona ir vaiku. Siaip nepasiruosiusi esu as tokiam susitikimui, bet kaip ir pasirinkimo neturiu sad.gif. Na matysime kaip bus. Bet dziugina tas, kad galesiu nuvaziuoti ant kapu.
Atsakyti
QUOTE(Anggell @ 2013 07 23, 14:52)
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cia tai geras biggrin.gif, tikrai linksmai smile.gif. Gaila mano vyras nemegejas nei zvejoti nei gybauti nei uogaiti. O man patinka zvejoti, anksciau su tevu zvejojome  thumbup.gif
Nu va matau rugseje, pasirodo visiems idomu  rolleyes.gif
Papildyta:
O mes sestadieni svesime vyro gimtadieni. Turesime vaziuoti pas jo tevus, noriu nenoriu turesiu susitikti jau su jo brolio zmona ir vaiku. Siaip nepasiruosiusi esu as tokiam susitikimui, bet kaip ir pasirinkimo neturiu sad.gif. Na matysime kaip bus. Bet dziugina tas, kad galesiu nuvaziuoti ant kapu.




Zinau si jausma nes taip pat buvo man su seses mergaite tarp ju tik skirtumas butu menuo , o jetau tada man asaros pasipyle iskart zinok tada tik sunenas pribego apkabino mane , net dabar sunku nusakyt ta jausma . Ir sesuo apsiverke bet po truputi su kiekvienu zingsniu as ejau link dukterecios. Kai krikstyjoms jetau baznycioje apsizliumbiau , sakydama kalba prie stalo kalba buvau tvirta kaip uola bet aplinkiniai apsiverke. Ir dsabar jau dukterecia didele mergaite ir zinai vis pagalvoju mintyse kaip jos zaistu kartu kaime, prie juros...
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2013 07 23, 19:13)
dukterecia didele mergaite ir zinai vis pagalvoju mintyse kaip jos zaistu kartu kaime, prie juros...

Man tas galvojimas,lyginimas veria sirdi
atrodo,net tikrai jauciu,matau Ja, ziuredama i bendraamzi draugu vaikiuka

Atsakyti
Turiu toki durna jausma, nepilnavertiskuma....., atrodo kad as niekas, nezinau kas as, gyvenu ar egzistoju ir ka cia veikiu...... nieko negaliu padaryti, viduje tustuma, skausmas, atrodo sunaikino mane is vidaus. Atrodo ateme viska kas buvo brangiausia, del ko stengtis ir gyventi ir neliko nieko....Aplink visi gyvena, kazka daro, domisi, o as stoviu vietoj, tik matau kaip bega dienos, keiciasi metu laikai, o as vietoj. Bandau save itikinti, kad turiu kojas, rankas, darba, vyra.... viskas kaip ir gerai....., bet ta tustuma, ji zudo....
Atsakyti
QUOTE(Anggell @ 2013 07 23, 21:07)
Turiu toki durna jausma, nepilnavertiskuma....., atrodo kad as niekas, nezinau kas as, gyvenu ar egzistoju ir ka cia veikiu...... nieko negaliu padaryti, viduje tustuma, skausmas, atrodo sunaikino mane is vidaus. Atrodo ateme viska kas buvo brangiausia, del ko stengtis ir gyventi ir neliko nieko....Aplink visi gyvena, kazka daro, domisi, o as stoviu vietoj, tik matau kaip bega dienos, keiciasi metu laikai, o as vietoj. Bandau save itikinti, kad turiu kojas, rankas, darba, vyra.... viskas kaip ir gerai....., bet ta tustuma, ji zudo....

perejau ir as toki laika
kai viskas atrode be prasmes
bet turi eiti i prieki,laikas bega greitai
ta beprasmybe tik kitas vaikiukas pakeis i gyvenima su prasme...kurio tu,tikiu,sulauksi-to gyvenimo.Prasmingo. 4u.gif
Atsakyti