Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(rugsėjė @ 2014 01 08, 14:00)
nerealiai džiaugiuosi dėl jūsų  thumbup.gif
Aš vis dar su baime žiūriu į mažąjį, nu kažkaip vis negaliu patikėt, kad viskas gerai ir kad auga stiprus vyrukas. Prieš pora dienų gulėdamas ant pilvo nusistvėrė viena ranka vibrokėdutę ir tampo paskui save  smile.gif


kiek jau taviskiui laiko dabar? facebooke maciau kelias nuotraukytes kur buvai idejus. aukit sveikuciai !

QUOTE(braske27 @ 2014 01 08, 14:31)
Smagu, kad priimat i savo gretas  rolleyes.gif
Papildyta:

Na mano Angeliukas isejo visai neseniai, sulaukes 29 sav.ir 4 dienu  verysad.gif tai ivyko truputi daugiau nei pries 5 savaites. Sausio 16 d. vaziuosim atsiimt savo mazycio peleniuku po kremavimo. Visas nestumas buvo lengvas, jokiu komplikaciju nieko, kol viena diena tiesiog nebejauciau savo mazycio judesiu. Sekancia diena nuvykus i ligonine pranese,kad jau sirdele nebeplaka... verysad.gif  Net neisivaizduoju kas nutiko, galbut nuo mano uzsitesusio sirgimo, nes buvo gripas, niekaip nepasveikau... Galbut po mirties tyrimo isvadu suzinosiu, del ko taip viskas nutiko. Tauskute, as savo istorija aprasiau atskiroj temoj : Taip laukto Gustuko netektis. ten viska placiau parasiau...


labai uzjauciu. istorija identiska manajai. man buvo 37 savaites kai nepajauciau judesiu. kai nuvaziavau I ligonine ieskojo ieskojo sirdutes ir negalejo rasti verysad.gif irgi anglijoj, lygiai kaip ir tave isleido namo, isgerus tablete, po 2 ar 3 dienu turejau prisistatyti gimdyti. teko gimdyt paciai. mes leliuka pasiemem ir patys palaidojom. mano diagnoze nebuvo labai aiski, greiciausiai paseno placenta anksciau laiko ir leliukas negavo pakankamai deguonies ir kraujo.
siaubinga. labai sunku isgyventi toki smugi. man jau bus 7 metai pavasari. turiu 3 vaikucius po angeliuko. visi gime sveiki.
linkiu ir jums visoms mergaites susilaukti sveiku vaikuciu ir taip siek tiek apraminti savo sirdi ir vel gyvenimui suteikti dziaugsma.
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2014 01 08, 15:16)
kiek jau taviskiui laiko dabar? facebooke maciau kelias nuotraukytes kur buvai idejus. aukit sveikuciai !
labai uzjauciu. istorija identiska manajai. man buvo 37 savaites kai nepajauciau judesiu. kai nuvaziavau I ligonine ieskojo ieskojo sirdutes ir negalejo rasti  verysad.gif  irgi anglijoj, lygiai kaip ir tave isleido namo, isgerus tablete, po 2 ar 3 dienu turejau prisistatyti gimdyti. teko gimdyt paciai. mes leliuka pasiemem ir patys palaidojom. mano diagnoze nebuvo labai aiski, greiciausiai paseno placenta anksciau laiko ir leliukas negavo pakankamai deguonies ir kraujo.
siaubinga. labai sunku isgyventi toki smugi. man  jau bus 7 metai pavasari. turiu 3 vaikucius po angeliuko. visi gime sveiki.
linkiu ir jums visoms mergaites susilaukti sveiku vaikuciu ir taip siek tiek apraminti savo sirdi ir vel gyvenimui suteikti dziaugsma.

zydra30 dekui uz palaikyma, tik issipasakojus ir issiverkus truputi palengveja... o del taves labai smagu girdeti, kad augini jau 3 saunius vaikucius rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi labai noriu pasveikinti Zydra 4u.gif
Ir musu slapuke Raja 4u.gif Aukit sveiki,dideli ir grazus 4u.gif

braske,uzuojauta Tau verysad.gif




Pries 3 metus...lygiai po 7val isgirsiu Jos verksma...nepamatysiu....neapkabinsiu...tik verksmas,kuris jau isbleses is atminties verysad.gif
Skauda....ilgiuosi........
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 01 08, 20:53)
As irgi labai noriu pasveikinti Zydra 4u.gif
Ir musu slapuke Raja 4u.gif Aukit sveiki,dideli ir grazus 4u.gif

braske,uzuojauta Tau verysad.gif
Pries 3 metus...lygiai po 7val isgirsiu Jos verksma...nepamatysiu....neapkabinsiu...tik verksmas,kuris jau isbleses is atminties verysad.gif
Skauda....ilgiuosi........



Degu zvakute tavo angeliukei user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 08 sausio 2014 - 19:28
Žydra ir Raja, begaliniai sveikinimai 4u.gif Aukit sveiki!

Braske, sveika prisijungusi, apmaudu tik, kad čia... verysad.gif Begalinės stiprybės!

QUOTE(Lu @ 2014 01 08, 19:53)
Pries 3 metus...lygiai po 7val isgirsiu Jos verksma...nepamatysiu....neapkabinsiu...tik verksmas,kuris jau isbleses is atminties verysad.gif
Skauda....ilgiuosi........

Lu, siunčiu stiprų apkabinimą ir degu žvakutę Tavo Angeliukei... Laikas eina, ilgesys lieka... Tikiu, kad mūsų begalinės meilės ir beprotiško ilgesio spinduliai švelniai glosto mūsų mažylius ten aukštybėse... Tikiu, kad jie tai jaučia...

Atsakyti
Raja28 sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zyrda30 sveikinu 4u.gif Suteiki vilties, net 3 vaikuciai thumbup.gif wub.gif

Lu, tavo angeliukui
user posted image

As tai turiu nuotraukas echoskopu turiu ir kada buvau nestuke.gif , bet neziuriu, viska sudejau, tik tiek ir turiu. Buvo minciu ir ismesti, bet ...... neismeciau......
Papildyta:
Raja28 sveikinu wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2014 01 08, 16:53)
As irgi labai noriu pasveikinti Zydra 4u.gif
Ir musu slapuke Raja 4u.gif Aukit sveiki,dideli ir grazus 4u.gif

braske,uzuojauta Tau verysad.gif
Pries 3 metus...lygiai po 7val isgirsiu Jos verksma...nepamatysiu....neapkabinsiu...tik verksmas,kuris jau isbleses is atminties verysad.gif
Skauda....ilgiuosi........

aciu Lu, o tavo mazytei ramybes, kad ir kur ji bebutu....
Papildyta:
QUOTE(Anggell @ 2014 01 08, 18:41)
Zyrda30 sveikinu  4u.gif Suteiki vilties, net 3 vaikuciai  thumbup.gif  wub.gif

Lu, tavo angeliukui
    user posted image

As tai turiu nuotraukas echoskopu turiu ir kada buvau  nestuke.gif , bet neziuriu, viska sudejau, tik tiek ir turiu. Buvo minciu ir ismesti, bet ...... neismeciau......
Papildyta:
Raja28 sveikinu  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

As tai dar beveik kasdien paziuriu, tai ir liks vienintelis apciuopiamas daiktas, primenantis mano mazyti,o visa kita tik sirdy....
Papildyta:
As taip pat sveikinu Raja28 su gerom naujienom 4u.gif
Atsakyti
As ir norejau viska ismesti lauk, sunaikinti nuotraukas ... bet vyras ikelbejo mane palikti viska kitam leliukui , tai viska paslepiau gyliai gyliai spintoje...bet dziaugiuosi kad nieko ne ismeciau. Nuotraukas pasiziuriu nors ir pasleptos , bet vis tiek retkarciais issittraukiu paziuret ...
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad nekilo mintis nieko išmesti ištrinti...kai laidojom nufotografavau...su laiku vaizdai juk išblėsta, o visgi taip norisi į Ją pažiūrėti, kas ir paslapčiom, netgi nuo savęs... verysad.gif ypač liūdnom gyvenimo minutėm...
Atsakyti
Aciu uz zvakiu liepsneles ir siltus zodzius......
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2014 01 08, 19:35)
As ir norejau viska ismesti lauk, sunaikinti nuotraukas ... bet vyras ikelbejo mane palikti viska kitam leliukui , tai viska paslepiau gyliai gyliai spintoje...bet dziaugiuosi kad nieko ne ismeciau. Nuotraukas pasiziuriu nors ir pasleptos , bet vis tiek retkarciais issittraukiu paziuret ...

as ismeciau visus daiktelius, nes jie buvo skirti butent sitam mazyciui... nenoreciau rengti kito vaikelio(kuri tikiuos turesiu) tais rubeliais, nors jie net nebuvo panaudoti...nzn man ta akimirka tai atrode, bus geriausia, del to nesigailiu, tiesiog isvengiau papildomos grauzaties juos matant unsure.gif
Atsakyti