Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai kalba apie viską

7 Dalykai kurios turiu padaryti iki 10 gimtadienio
1pasodinti gėlių
2nuvalgyti raudonūjų serbentų krūma
3tris čipsų pokelius
4susitaupyti 10lt
5nusikirpti plaukus iki pečių
6išplauti 2d indus
7kai mama duos man nauja maike jos neisipurvinti

Čia mano Vyšnaitė smile.gif Bet tas 5 punktas g.gif Kaži,pati planuoja? bigsmile.gif Gimtadienis už dviejų mėn.
Atsakyti
mes vasara vis po kitus darzelius 1,5 men baladosimes. Ateina mano saulute i nauja darziuka , parejusi namo skundzesi kad dave krapu sriuba ir taip dvi savaites. Antros savaites gale as neistveriau ir klausiu kokia tokia krapu sriuba, sakau gal krapu ideta o ji man sako ne mamyt va tu verdi sriuba su krapais o ten yra rugstyniu skonio krapu sriuba, kopustu skonio krapu sriuba . doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 18 liepos 2013 - 20:42
QUOTE(Germinė @ 2013 07 18, 19:38)
7 Dalykai kurios turiu padaryti iki 10 gimtadienio
1pasodinti gėlių
2nuvalgyti raudonūjų serbentų krūma
3tris čipsų pokelius
4susitaupyti 10lt
5nusikirpti plaukus iki pečių
6išplauti 2d indus
7kai mama duos man nauja maike jos neisipurvinti

Čia mano Vyšnaitė  smile.gif Bet tas 5 punktas  g.gif Kaži,pati planuoja? bigsmile.gif Gimtadienis už dviejų mėn.


Na tai kaip ir liuks. O ką- pati tik šmaukšt ir viskas. Užtat planuoja indus plauti tik kartą per mėnesį. Bet ne tai svarbiausia- mama ketina tik kartą per tuos du mėnesius perrengti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 07 19, 08:59)
Na tai kaip ir liuks.
*****,tokie gražūs plaukučiai.Supinu,ar surišu vis kitaip.O kai trumpi,ir eis apsikleitus.Bet geriau nuvesiu į kirpyklą,kad tikrai pati nesugalvotų.Nes kirpčiukus ne kartą pati gamino.Kai nesigavo,tai iki odos išsikirpo doh.gif
Indus tai gal ji viena dvi dienas iš eilės planuoja plaut.Nes tik sode reikia,namie indaplovė,arba mama,nes vandens ir taip neproporcingai išnaudojam.
O majkės tai naujos žada neišsipurvint.Senas galima biggrin.gif
Bet man patinka tokie sąrašai-žinau,kuo mano vaikai kvėpuoja.
Vyšniukė ir šiemet nuo liepos pradžios jau į mokyklą nori g.gif
Pasipasakokit ir jūs savo vasaros nuotykius.
Atsakyti
Mano mažylis nusprendė, kad aš ne mama, o mamutė. Tai va, dabar pas mus mamutų šeimyna, jei ką. biggrin.gif O mažasis mamučiukas su visais vasaros malonumais renka ne tik uogas, bet ir gumbus.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 07 19, 09:22)
*****,tokie gražūs plaukučiai.Supinu,ar surišu vis kitaip.O kai trumpi,ir eis apsikleitus.Bet geriau nuvesiu į kirpyklą,kad tikrai pati nesugalvotų.Nes kirpčiukus ne kartą pati gamino.Kai nesigavo,tai iki odos išsikirpo  doh.gif
Indus tai gal ji viena dvi dienas iš eilės planuoja plaut.Nes tik sode reikia,namie indaplovė,arba mama,nes vandens ir taip neproporcingai išnaudojam.
O majkės tai naujos žada neišsipurvint.Senas galima  biggrin.gif
Bet man patinka tokie sąrašai-žinau,kuo mano vaikai kvėpuoja.
Vyšniukė ir šiemet nuo liepos pradžios jau į mokyklą nori  g.gif
Pasipasakokit ir jūs savo vasaros nuotykius.


liuks sąrašiukas thumbup.gif čia pati sugalvojo taip? smile.gif
Dėl plaukų - negailėk, lai kerpasi. mirksiukas.gif Man mama niekad nedrausdavo kirptis, tą "pomėgį" iki dabar turiu. Vis kerpuosi, paauginu, vėl kitaip nukerpu doh.gif nepastovi šioj srity, nors šiaip ir žavi moterys/merginos, kurios metų metus išlaiko tą pačią šukuoseną ax.gif bet man nusibosta. doh.gif

Beje, svajingi linkėjimai visoms iš vėjuoto pajūrio mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Mus sugundė su pajūriu ir paliko...Pasiūlė trynukų dėdė kelialapį iš jo perpirkt.Atsisakiau,nes gi butas ant nosies.Tada žadėjo padovanot.Nepriėmiau.Paskui iki ašarų ilgėtis pradėjau,parašiau,kad perku.Neatsako jau dvi savaites g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nepamenu kuri turi patirties su laikina (trumpalaike) globa. Labai prasau, parasykit man i az., reikia patarimo. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Subyrėjo mūsų planuotas plaukimas baidarėmis. Aš ir abu 'krokodiliukai" susirgom. Tik jiems siautėti temperatūra netrukdo. Man su jais kariauti sunku. Nekariauju. Apačioj bumsi kamuolys. Bumbu sau panosėj: kad tik ne į langus...Dar vandens kaitinimo katilas sugedo...šiuo metu man tenka rūpintis.
Atsakyti
Sūnute,kibiras sveikatos jums visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mano Žirnis irgi susirgo.Ragų liga.Skaito visą dieną,o papasakot negali-ragai trukdo mirksiukas.gif

Smaika(ar Šmaika?) tai kiek vaikų namuose?Kokio amžiaus?Kaip atostogaujat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 19 liepos 2013 - 16:15
Koks klausimas kankina? :)Klausima galima ir atsakyma atsiusu ,jei reikia, i AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaika: 19 liepos 2013 - 16:17
Tiesiog įdomu,kas ta šeimyna ir kaip sekasi.Bet jei paslaptis,tai nelįsiu ax.gif
Atsakyti