Įkraunama...
Įkraunama...

Namų fasadų apšiltinimas polistirolu

QUOTE(tuga @ 2006 06 19, 01:17)
Norėčiau padėstyt savo mintis ir sulaukt kokio nors atsako, nežinau ar teisingai spėju, bet tai man neduoda ramybės jau seniai…. Tai gi, jei kalbama apie kažokį sienų kvėpavimą, tai suprasčiau, jog per sienas kursuoja tam tikras, santykinai nors ir nedidelis, drėgmės kiekis.. ir jei apšiltinimas iš polisterolio (kuris drėgmės absoliučiai nepraleidžia), tai suprasčiau, jog drėgmė niekur neprasiskverbia (ta, kur eina iš namo vidaus ir dar ypatingai ta, kai namas tik ką pastatytas ir dar džiūna) ir lieka kažkur sienos viduje, kas po kiek metu gali atsiliepti pelijimams ar pan., o šiuo atžvilgiu vata praleidžia pro save ta drėgmę ir išstumia ją lauk, vėjo ventiliacijos pagalba tarp apdailos ir apšiltinimo yra ištraukiama. O kaip yra ištikrųjų ???

As panasiai galvoju drinks_cheers.gif (tik aktualu - tinko pasirinkimas g.gif) Todel ir kyla klausimas, ar, jei nera name dirbtinio vedinimo, reiketu daugiau atsizvelgti i isores tinko savybe "kvepuoja".
Patarkit, kas daugiau supranta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juna: 19 birželio 2006 - 12:00
Šią sav ,pirmą kartą darome 1,5mm.struktūrinį tinką ant fasado.Vaizdas būtų toks pats jei fasadas būtų nudažytas ir tiek.Tik skirtumas tas,kad dažai būtų kainavę bent kokius 5 kart pigiau.Mano nuomone 2mm.yra jau ta riba kai apart spalvos dar kažkas matosi,bet 1,5mm tikrai niekam nepatariu
Atsakyti
Piktekate,

ar teisingai mastom - fibo blokelis 20 cm, akmens vata ir tinkas. Kiek cm reiktų deti vatos , ar užteks 10 cm, kad namukas būtų šiltas. Namas be rūsio, vieno aukšto. Ir dar, polistorolas kaip ir pigiau, tačiau teko matyti po kelių metu išryškejusius polistirolo kontūrus. o tai nuo nekokybiško darbo ar dar nuo ko?
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2006 06 29, 19:26)
Piktekate,

ar teisingai mastom - fibo blokelis 20 cm, akmens vata ir tinkas. Kiek cm reiktų deti vatos , ar užteks 10 cm, kad namukas būtų šiltas. Namas be rūsio, vieno aukšto. Ir dar, polistorolas kaip ir pigiau, tačiau teko matyti po kelių metu išryškejusius polistirolo kontūrus. o tai nuo nekokybiško darbo ar dar nuo ko?

Jei darbas atliktas teisingai ir kokybiškos medžigos-polistirolo kontūrai tikrai po kelių metų neišryškės. Šiaip geresnę kokybę galima išgauti dirbant su polistirolu nei su vata.
Atsakyti
Laba, gal galit patarti kaip apšiltinti nuosavą namą pastatytą iš blokų (tokių pat kaip statydavo daugiabučius). Kokio storio turėtų būti izoliaciją ir kokią naudoti apdailą.
Atsakyti
Gal kas klijavote polistirola montazinemis makroflex putomis? I domu kaip kokybe, as pabandziau tai prilimpa gerai, bet ar tikrai gerai?
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2006 11 02, 12:29)
Gal kas klijavote polistirola montazinemis makroflex putomis? I domu kaip kokybe, as pabandziau tai prilimpa gerai, bet ar tikrai gerai?


Aš tik galiu pasakyti ką mačiau, tai prie vieno namo buvom privaževę tai pamatai apšiltinti polisterolu ir matėsi kad makroflex putomis. Statybininkas statėsi sau namą tai gal teisingas sprendimas g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Nemanau, kad montažinėmis putomis klijuoti yra geras sumanymas. Žinau, kad taip daro. Ir dar įdomiau daro, net kniedėmis neprisuka putos irgi sako, kad taip galima. Na aš kažkaip noriu, kad daugiau apšildymo nereiktų daryti, nes jau taip atsibodo visos tos statybos, kad ....
Šiaip man bendram išmanymui padėjo šis puslapis.
Ir meistram kartais iš jo kai pacituodavau, tai jiem praėjo visas noras daryti bet kaip. Mano, ai moteriškė, tai padarysim bet kaip hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuneM: 02 lapkričio 2006 - 12:59
QUOTE(sarra @ 2006 11 02, 12:37)
Aš tik galiu pasakyti ką mačiau, tai prie vieno namo buvom privaževę tai pamatai apšiltinti polisterolu ir matėsi kad makroflex putomis. Statybininkas statėsi sau namą tai gal teisingas sprendimas g.gif


O matei kaip siltino ar tik rezultata g.gif Nes pas mane specialiu skiediniu klijuota, o tik tarpai siam izdziuvus montaziniu putu pripurksti, kad butu sandaru ir silciau. tai jei tik tarpuose tai neaisku ar ten makrofleksu klijuota.
Atsakyti
Mačiau tik rezultatą,
Atsakyti
Perkam 270 bendrr pl. nama. Pasakykit kas gyvenate lietuvoje, kiek kainuoja apsiltinimas is vidaus vata. Kazkodel vyras siltins is vidaus ne is isores. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2006 11 02, 12:29)
Gal kas klijavote polistirola montazinemis makroflex putomis? I domu kaip kokybe, as pabandziau tai prilimpa gerai, bet ar tikrai gerai?

Tokios technologijos nėra ir makroflexo paskirtis visiškai kita.
QUOTE(sarra @ 2006 11 02, 12:37)
Aš tik galiu pasakyti ką mačiau, tai prie vieno namo buvom privaževę tai pamatai apšiltinti polisterolu ir matėsi kad makroflex putomis. Statybininkas statėsi sau namą tai gal teisingas sprendimas g.gif

Ten buvo užtaisyti tarpai ko gero makroflexu, kadangi apšiltinimui naudotas nešpuntuotas polistireninis putplastis (polistirolas). Kada naudoji špuntuotą, nereikia niekuo užtaisyti plyšių tarp apšiltinimo plokščių padarytų tarpų, nes plokštės gražiai viena kitą perdengia. Tačiau jei darbas atliktas buvo nekokybiškai, tarpus užtaiso makroflexu (irgi ne pagal technologiją, beje)
QUOTE(RamuneM @ 2006 11 02, 13:58)
Šiaip man bendram išmanymui padėjo šis puslapis.
Ir meistram kartais iš jo kai pacituodavau, tai jiem praėjo visas noras daryti bet kaip. Mano, ai moteriškė, tai padarysim bet kaip hihihi.gif

Ne retas ir pats statybininkas (jų Lietuvoj kaip ir nelikę) nieko neišmano apie apšiltinimą, juk atrodo, kaip paprasta, klijuoji bile kuo, kad tik liptų. O juk norime, kad neatsiklijuotų ir laikytų. Turėjome objektą praktikoje, kur atsisluoksniavo akmens vata nuo fasado su visu tinku... vat ir nežiūrėk technologijos. O smeigėmis tvirtinimas dar niekam nepamaišė, o va dar cokoliniame lygyje netgi patarimas per bazinį sluoksnį ir tinklelį tvirtinti smeigėmis. O tu maladiec, Ramunėle, galėsi eit vadovauti apšiltinimo brigadai po savo namo. mirksiukas.gif
QUOTE(ewerra @ 2006 11 03, 00:56)
Perkam 270 bendrr pl. nama. Pasakykit kas gyvenate lietuvoje, kiek kainuoja apsiltinimas is vidaus vata. Kazkodel vyras siltins is vidaus ne is isores. g.gif

Niekada ir net priešui nepatarčiau šiltinti namo iš vidaus - po trijų metų, gal net po dviejų šildymo sezonų turėsite peršalusius kampus ties perdanga, ties pertvaromis ir vidinėmis sienomis, pelys visos tokios vietos. Na bet dabar juk statybos amatą taip visi išmano... ir jei tas "kažkoks vyras" šiltina, matyt labai nusimano. Aš tai jūsų vietoje pasidomėčiau ką ir kaip jis darys.
Atsakyti