Įkraunama...
Įkraunama...

Vievio namai

QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 17:09)

Noriu paklausti o po kiek mokiniu klasese, nes cia vilniuje tai klases buvo po 23-26 mokinius:)


ir čia panašiai, pas maniškius irgi gal 24


QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 17:09)
Tai va galvojau kad susipazinti reikia:) Jus vietines daug ka zinote, o man aplamai viskas nauja, as is miesto is buto i kaimuka:D i nuosava nama, net pati negaliu patyketi:) zinoma dar ten negyvename tik remontuojames bet jau liepos viduryje manau isiskelsim:)



čia daug tokių emigrančių biggrin.gif, vietinių ko gero mažiau šitoj temoj
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 17:09)
Tai va galvojau kad susipazinti reikia:) Jus vietines daug ka zinote, o man aplamai viskas nauja, as is miesto is buto i kaimuka:D i nuosava nama, net pati negaliu patyketi:) zinoma dar ten negyvename tik remontuojames bet jau liepos viduryje manau isiskelsim:)

Aš SM dėka irgi susipažinau su vievietėm smile.gif

O buto pakeitimas į namą - super 4u.gif Kokie keliai į šiuos kraštus atvedė?

QUOTE(netarsiu @ 2014 06 14, 17:56)
4u.gif  smagu, kad imigrantų daugėja. Aš irgi iš  buto į namą šalia Vievio atsigrūsiu:)

Kur tiksliau apsistosit, jei nepaslaptis?

Jei neklystu, minėjo Alesninkus ax.gif

Kada įkurtuvės?

QUOTE(keistuole @ 2014 06 14, 19:11)
ir čia panašiai, pas maniškius irgi gal 24
čia daug tokių emigrančių biggrin.gif, vietinių ko gero mažiau šitoj temoj

Ko gero taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(netarsiu @ 2014 06 14, 18:56)
Sveika,
4u.gif  smagu, kad imigrantų daugėja. Aš irgi iš  buto į namą šalia Vievio atsigrūsiu:)
Ir žiūriu, jog vilniečiai okupuot Vievį žada, nes net ir mano brangiausiojo tėvai nuo rudens įkels koją į Vievio apylinkes, tad jei kam reiks lietuvių kalbos mokytojos/korepetitorės tai drąsiai brūkštelkit. ax.gif

Kur tiksliau apsistosit, jei nepaslaptis?

Tai kad Vievis visai neblogai:) tarp Kauno ir Vilniaus, grazios apylinkes Trakai netoli, ezeru bent kelis jau buvau apziuret:) seip tikrai grazu:) o mes gyvensime Alesninku kaime:) ziema nusipirkome nama ir jau baigeme isirenginet:) na gal vienas minusiukas kad Kazokiskes netoli, bet kiekviena diena bunu kaime tai nepajutau jokio kvapo:) tik truputi nervinuos del vaiku pavezejimo i mokykla, kaip ten viskas vyksta ir kada paskutini karta autobusiukas isvyksta:)
Oi del mokytojos tai super zinosiu kur kreiptis:)) Paciai butu neblogai be klaidu pradet rasyt:DDD

Papildyta:
QUOTE(Tila @ 2014 06 14, 21:17)
Aš SM dėka irgi susipažinau su vievietėm smile.gif

O buto pakeitimas į namą - super  4u.gif Kokie keliai į šiuos kraštus atvedė?
Jei neklystu, minėjo Alesninkus  ax.gif

Kada įkurtuvės?
Ko gero taip  biggrin.gif

Turim buta vilniuje ir kazkaip pasiziuredavom kokios sodybos:D ir uzmatem, atvaziavom -patiko, galvojom kad tik savaitgalius arba atostogas praleidinet, o kaip pradejom viska griauti ir remontuotis supratau kad noriu cia gyvent nes namas geriau bus irengtas negu butas, ir pasakiau vyrui kad davai gyvenam cia, ojis sako nieko pries ir va jau ir dukra spejau pervesti i Vievio pradine ir suspejo istoti i vievio muzikos mokykla:D ir aplamai pradejo cia patikti, reikia grizinet namo i vilniu visai nebenoriu:D laukiu nebesulaukiu remontu pabaigos:D
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 17:09)
Tai va galvojau kad susipazinti reikia:) Jus vietines daug ka zinote, o man aplamai viskas nauja, as is miesto is buto i kaimuka:D i nuosava nama, net pati negaliu patyketi:) zinoma dar ten negyvename tik remontuojames bet jau liepos viduryje manau isiskelsim:)



Sveika prisijungusi 4u.gif Tai kad tų vietinių čia minimumas, dauguma visos iš kažkur atsikraustę ir susipažint norėjusios prisijungę smile.gif Vietinės ir taip pažįstamos, nereikia joms interneto bendravimui.
QUOTE(keistuole @ 2014 06 14, 19:11)
ir čia panašiai, pas maniškius irgi gal 24
čia daug tokių emigrančių biggrin.gif, vietinių ko gero mažiau šitoj temoj

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NEKE @ 2014 06 14, 20:46)
...supratau kad noriu cia gyvent nes namas ...

Tikrai sutinku, kad namas geriau nei butas. Aišku turi Vievis ir savų minusų, bet pliusų kol kas daugiau ax.gif
Darbuojiesi Vilniuj ar kažkur arčiau darbo pasidairysi?

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2014 06 15, 13:31)
Tai kad tų vietinių čia minimumas, dauguma visos iš kažkur atsikraustę ir susipažint norėjusios prisijungę smile.gif Vietinės ir taip pažįstamos, nereikia joms interneto bendravimui.

drinks_cheers.gif

O vietinės į iškilusius klausimus atsako.
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2014 06 15, 14:54)
Tikrai sutinku, kad namas geriau nei butas. Aišku turi Vievis ir savų minusų, bet pliusų kol kas daugiau  ax.gif
Darbuojiesi Vilniuj ar kažkur arčiau darbo pasidairysi?
drinks_cheers.gif


Pradirbau Vilniuje daugiau negu tris metus, bet isejau, nes nespeju su statybom is Vilniaus i Vievi ir atgal lakstyti, MB sako eik is darbo o rudeni ziuresim, suprantu kad su darbais cia aplinkui nelabai nu bet bus kaip bus , man dabar pirmiau dukra i mokykla isleisti ir susigaudyt kaip su tu mokykliniu autobusu vazinejimais. Kaip sakoma darbas ne vilkas i miska nepabegs:D juokauju zinoma:D
Atsakyti
O i realius susitikimus organizuojate? smile.gif

As irgi ne vietine, gal matet kada musu kompanija, po Vievi su dvynuku dvimetuku poryte vaikstineju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laima79 @ 2014 07 04, 21:58)
O i realius susitikimus organizuojate? smile.gif

As irgi ne vietine, gal matet kada musu kompanija, po Vievi su dvynuku dvimetuku poryte vaikstineju biggrin.gif

Taip, organizuojam. Vat šią savaitę buvom susibėgę, labai skanų tortą sunaikinom smile.gif
Tiek, kad aktyvusis bendravimas į FB persikėlęs 4u.gif

Matyt nemačiau, nes iš savo kiemo nedažnai išlendu blush2.gif Bet būtų smagu pamatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2014 07 04, 22:43)
Taip, organizuojam. Vat šią savaitę buvom susibėgę, labai skanų tortą sunaikinom smile.gif
Tiek, kad aktyvusis bendravimas į FB persikėlęs  4u.gif

Matyt nemačiau, nes iš savo kiemo nedažnai išlendu  blush2.gif Bet būtų smagu pamatyt mirksiukas.gif



O jus gyvenat? Mes prie mokyklos, tai ten mazdaug ir sukames, dar kartais i aikste nueiname, prie ezero smile.gif

Kokioj grupej fb bendraujate? Nes esu vienoje prisijungusi, bet ten tik pirkimai-pardavimai smile.gif Ar cia jau tarpusavyje be grupes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laima79 @ 2014 07 05, 12:00)
O jus gyvenat? Mes prie mokyklos, tai ten mazdaug ir sukames, dar kartais i aikste nueiname, prie ezero smile.gif

Kokioj grupej fb bendraujate? Nes esu vienoje prisijungusi, bet ten tik pirkimai-pardavimai smile.gif Ar cia jau tarpusavyje be grupes smile.gif


Mes prie naujųjų Vievio dangoraižių smile.gif

Atskira, viešai nepublikuojama grupė yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2014 07 05, 12:05)
Mes prie naujųjų Vievio dangoraižių smile.gif

Atskira, viešai nepublikuojama grupė yra  ax.gif



Mmmm tai kitoj pusej smile.gif Vaiksciodavom ir ten... Ateidavom vaiku draugo su mamyte pasitikti ir leisdavomes eiti paezere smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal žinote kas nuomoja butą Vievyje?
Mano brangiausiojo tėvukai ieško labai skubiai, gal kas žinot kur ar kaip galima surast jiems butą?
Atsakyti