Įkraunama...
Įkraunama...

Buto paieška pirkimui

QUOTE(Larmen @ 2013 11 30, 17:08)

Kaip siame projektu su parkingu?




Del parkingo nesidomejau, bet galit passiskambint nurodytais kontaktais ir paklausti.
Nuorodele buvau ikelus auksciau. "Oslo namai".
Atsakyti
Siaip jau Bajoru kalvos ar Santariskiu namai gal nieko? Dar yra kazkokios naujos Karaliauciaus terasos - prie ezero netoli. Ai, siaip ju puslapis grazus... biggrin.gif
Atsakyti
Radau temą archyvuose biggrin.gif įdomu, ką interesantai galiausiai išsirinko - gal dar pasisakys bigsmile.gif nes pačiai irgi gana aktualu
Atsakyti
QUOTE(Banza @ 2014 01 07, 17:25)
Siaip jau Bajoru kalvos ar Santariskiu namai gal nieko? Dar yra kazkokios naujos Karaliauciaus terasos - prie ezero netoli. Ai, siaip ju puslapis grazus... biggrin.gif

kažkur ten Pilaitėj yra namų, skirtų soc būstams, labai vertėtų pažiūrėti, kad nebūtų šalia.... Nors kitiems gal nieko, aš nenorėčiau.
Mes pirkdami butą žiūrėjom į rajoną, kad būtų mokykla vaikui šalia, ir į plotą, kvadratūrą. ir kainą biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ir aš mėtausi tarp keletos šiuo metu statomų/pastatytų projektų: Eikos namų Pilaitėje, Santariškių namų ir Antakalnio parko. Visi turi savų privalumų bei trūkumų – vienur gera kaina, susisiekimas, kitur aplinka labiau patinka ir mažesnis užstatymas. Gal turit kažkokių pastebejimų dėl vietos?

Iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2015 05 11, 21:59)
Gal turit kažkokių pastebejimų dėl vietos?



Antakalnio parkas - vieta gera, bet niuansas - nekokia kaimynystė, t.y. daugiabutis prie Iki - alkašiukai, narkašiukai. Turbūt pats baisiausias taškas visame Antakalnyje. Kitas niuansas, kad namas prie pakankamai judrios, visą dieną apkrautos gatvės. Kamščiai piko metu - žiaurūs, vien išvažiuoti rytais iš to namo bus iššūkis. Oras ir triukšmas - na, jei langai bus į parko pusę, kentėti galima.
Privalumai - arti centras, geras susisiekimas visuom. transportu, šalia stotelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 11 gegužės 2015 - 21:57
Vadinasi, šitas tikrai atkrenta, nes kaiminystė ne kažką te"solidi" doh.gif
O kaip dėl Santariškių - ar tikrai taip sudėtinga piko metu nusigauti į centrą? g.gif Aktualu ir nuosavu, ir viešuoju transportu
Atsakyti
Santariškių namai man labai patiko iš pristatymo internete, vietą irgi daugmaž žinau... rinkčiausi kaip šeimyninį variantą, ten smagu su vaikais. Dėl susisiekimo negaliu pakomentuoti, kiek važiavau - tiek ne piko valandomis...
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2015 05 11, 23:03)
O kaip dėl Santariškių - ar tikrai taip sudėtinga piko metu nusigauti į centrą? g.gif  Aktualu ir nuosavu, ir viešuoju transportu

Piko metu tikrai ilgokai važiuosite nuosavu transportu Geležinio Vilko gatve į centrą. Viešasis juda šiek tiek greičiau (greitaisiais autobusais). Šiaip reikia važiuoti ir žiūrėti konkretaus namo vietą, nes su tom vizualizacijom... lotuliukas.gif Dar nemačiau nei vienų statytojų projektų, kurie atspindėtų realią padėtį. pastoviai pripiešta medelių, žolyčių, kur realiai pūpso kitas daugiabutis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 12 gegužės 2015 - 08:53
Man ir iš vizualizacijų, ir gyvai patiko, bent jau anksčiau kai buvau apžiūrėti kotedžų etapo, tai kaip ir gana tiksliai atspindėjo realų vaizdą, regis, be pseudo neegzistuojančių krūmelių ar miškelių biggrin.gif Gilės dar neteko aplankyti, bet artimiausiu metu būtinai nuvažiuosiu.

Gal kas dar ką dėl Eikos Pilaitės namų parašys, ypač jau ten gyvenančių nuomonė domina. Kitoje temoje teko perskaityti, kad labai vogė automobilius, nes netoliese kažkokie garazai, todėl lengva paslėpti vogtas mašinas. Įdomu, kokia dabar situacija, nes perkant butą privalu įsigyti ir vietą antžeminiame parkinge - ar ir iš ten vagia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2015 05 12, 11:36)
Man ir iš vizualizacijų, ir gyvai patiko, bent jau anksčiau kai buvau apžiūrėti kotedžų etapo, tai kaip ir gana tiksliai atspindėjo realų vaizdą, regis, be pseudo neegzistuojančių krūmelių ar miškelių biggrin.gif Gilės dar neteko aplankyti, bet artimiausiu metu būtinai nuvažiuosiu.

Gal kas dar ką dėl Eikos Pilaitės namų parašys, ypač jau ten gyvenančių nuomonė domina. Kitoje temoje teko perskaityti, kad labai vogė automobilius, nes netoliese kažkokie garazai, todėl lengva paslėpti vogtas mašinas. Įdomu, kokia dabar situacija, nes perkant butą privalu įsigyti ir vietą antžeminiame parkinge - ar ir iš ten vagia g.gif

dėl Eikos negaliu nieko paakyti, pažįstami pirko butą Vilmestos statybos berods. Įsrūties gatvėje. Šiaip labai neblogas rajonėlis.
Atsakyti
QUOTE(Mureanda @ 2015 05 11, 23:03)
Vadinasi, šitas tikrai atkrenta, nes kaiminystė ne kažką te"solidi"  doh.gif
O kaip dėl Santariškių - ar tikrai taip sudėtinga piko metu nusigauti į centrą? g.gif  Aktualu ir nuosavu, ir viešuoju transportu

iš asmeninės patirties dėl pasiekimo centro rytais - automobiliu - 30 min, autobusu - gal 25 min. Kai atidarys paskutinį aplinkelio ruožą, manau dar labiau nusiims apkrovimas geležinio vilko g. Dabar sunkiausia būna rugsėjį - lapkritį, kitais mėnesiais pravažiavimas lengvesnis.
Pats Eikos kvartalas Santariškėse man labai patinka. Šalia miškas, dviračių takai, parduotuvė, daug žaidimo aikštelių. Kaimynai gana bendruomeniški, draugiški. Žodžiu reklamos pavariau biggrin.gif
Minusai - vagystės - bet čia dažna rajonų bėda, ne visi butai turi sandeliukus, pirmuose etapuose kiek kebliau yra su mašinos statymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 12 gegužės 2015 - 13:09