Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

Kadangi man ši tema labai aktuali, tad atsiprašydama, kad taip atidarinėju naują temą (gal kiek nemokšiškai), tęsiam toliau 4u.gif
Atsakyti
Saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurratike @ 2013 07 21, 18:12)
Saunuole  4u.gif


Ačiukas smile.gif

Va vis sėdžiu prie REGITROS tinklapio bandydama rasti ankstesnį laiką, man meta anksčiausiai 14 dieną, idomu gal kuriai pasisekė taip besėdint rasti geresnį laiką, nes tas mėnesio laukimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(avyte21 @ 2013 07 21, 17:19)
Ačiukas  smile.gif

Va vis sėdžiu prie REGITROS tinklapio bandydama rasti ankstesnį laiką, man meta anksčiausiai 14 dieną, idomu gal kuriai pasisekė taip besėdint rasti geresnį laiką, nes tas mėnesio laukimas  doh.gif

Cia jau pati didziausia kancia. Jus gal geriau ziurekit darbo dienomis, nes savaitgali gali neatsinaujint taip greit sistemele.
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 07 21, 10:28)
Sveikos visos, noriu isipaisyt pas jus pabendraut  blush2.gif
esu besimokanti vairuot ir kyla nemazai klausimu..bene didziausia problema dabar vairavimas kelyje su instruktorium,praeitos 7 pamokos, o jis iki siol man prilaiko vaira, o posukiuose-dar ir pedalus suspaudo..esu tokia savim nusivylus, puse pamoku praeita , o as vis dar zalia vista.. draugai sako, kad negerai, jog instruktorius prilaiko vaira, taip neleidzia paciai pajaust masinos ir vairo sukimo.. g.gif tai va norejau paklaust ar labai cia pergyvent man jau reikia kad po puses pamoku visa dar nesiseka kelyje  unsure.gif

nepykit kad cituoju savo pacios zinute bet ji gavosi paskutine anoje temoje bijau kad nieks nepamatys unsure.gif tai va ra galit pakomentuot ar normalu kad instruktorius nuolat sukioja vaira uz mane? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vasaros_lietus @ 2013 07 04, 22:58)


O mane šiandien pirmąkart sustabdė policija bigsmile.gif Prašė parodyt būtent išlaikytą mokyklinį praktikos (nors juk neseniai aiškinomės, kad gal nereikia jo) ir išlaikytą Regitros teoriją. Visi kiti dokumentai jiems visai neįdomu buvo, nesidomėjo, giminaitis ar ne giminaitis. Viskas gerai buvo, tai tik sėkmės palinkėjo smile.gif

va cia mane isgasdinot..jau ketinau vaziuot su vyru ir M raide mokytis, bet esu islaikius teorija Regitroj pagal istatymus maniau kad galiu jau vairuot su M raide? tai kaip cia gaunasi reikia but islaikius mokyklos praktini egzamina ar ne? ..atsakykit kas zinot nes tikrai jau visai susipainiojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 07 21, 18:20)
nepykit kad cituoju savo pacios zinute bet ji gavosi paskutine anoje temoje bijau kad nieks nepamatys  unsure.gif  tai va ra galit pakomentuot ar normalu kad instruktorius nuolat sukioja vaira uz mane?  doh.gif
Papildyta:

va cia mane isgasdinot..jau ketinau vaziuot su vyru ir M raide mokytis, bet esu islaikius teorija Regitroj pagal istatymus maniau kad galiu jau vairuot su M raide? tai kaip cia gaunasi reikia but islaikius mokyklos praktini egzamina ar ne? ..atsakykit kas zinot nes tikrai jau visai susipainiojau  g.gif

man tik aikstelej pirma karta bande sukiot vaira uz mane, daugiau tikrai niekada nebuvo paemes uz vairo schmoll.gif Norejo poroj situaciju, nes galvojo kad neissuksiu, bet as pasakiau palikit, jei kas geriau stabdzius spauskit biggrin.gif
Atsakyti
Man taip prilaikydavo tik gal patį pirmąjį kartą kai išvažiavau į gatvę. Po to gal tik porą kartų per pamoką būdavo, kad instruktorius sakytų "Čia tau jau bus sunku išsisukt, duok man šitą sankryžą pravažiuot".
Nieko normalaus čia tokia instruktoriaus meškos paslauga aišku. Nieko naujo juk neišmoksi, kuomet už tave taip vairuojama. Panašu į dar vieną atvejį, kai instruktorius ateina į darbą su tikslu sau ramiai atsėdėti valandas, o ne kad gerai paruošti mokinius.
Atsakyti
QUOTE(Ponybreakout @ 2013 07 21, 18:35)
Man taip prilaikydavo tik gal patį pirmąjį kartą kai išvažiavau į gatvę. Po to gal tik porą kartų per pamoką būdavo, kad instruktorius sakytų "Čia tau jau bus sunku išsisukt, duok man šitą sankryžą pravažiuot". 
Nieko normalaus čia tokia instruktoriaus meškos paslauga aišku. Nieko naujo juk neišmoksi, kuomet už tave taip vairuojama. Panašu į dar vieną atvejį, kai instruktorius ateina į darbą su tikslu sau ramiai atsėdėti valandas, o ne kad gerai paruošti mokinius.

siaip instruktorius malonus, nerekia, kantriai aiskina BET tas vairo laikymas ..jau nervint pradeda. tai taip ir neismoksiu as jo valdyt iki pamoku galo! IR DAR negana to praeitos 7 pamokos, is ju puse-aiksteleje. vaziuoju su instruktorium po 2 pamokas iskart (jo nuomone taip geriau) tai tos dvi pamokos-nuvaziavimas iki aiksteles, tada ten juodas darbas 2 valandas, ir gryzimas iki vairavimo mokyklos..t.y. gatvej beveik nera mokoma vairuoti viskas tik aikstelej! pratimus joje atlieku gan gerai, zinoma dar reikia slifuoti..o va gatvej- tikrai beda, nevaldau masinos visai.. sekantis vaziavimas (8-9 pamokos) vel gi jau suplanuotos vel nuvaziavimas iki aiksteles, 2 valandos joje ir gryzimas.. ar tai normalu?? puse pamoku praeita o as gatvej kaip balta varna..
Atsakyti
QUOTE(Bubbleghost @ 2013 07 21, 18:49)
siaip instruktorius malonus, nerekia, kantriai aiskina BET tas vairo laikymas ..jau nervint pradeda. tai taip ir neismoksiu as jo valdyt iki pamoku galo! IR DAR negana to praeitos 7 pamokos, is ju puse-aiksteleje. vaziuoju su instruktorium po 2 pamokas iskart (jo nuomone taip geriau) tai tos dvi pamokos-nuvaziavimas iki aiksteles, tada ten juodas darbas  2 valandas, ir gryzimas iki vairavimo mokyklos..t.y. gatvej beveik nera mokoma vairuoti viskas tik aikstelej! pratimus joje atlieku gan gerai, zinoma dar reikia slifuoti..o va gatvej- tikrai beda, nevaldau masinos visai.. sekantis vaziavimas (8-9 pamokos) vel gi jau suplanuotos vel nuvaziavimas iki aiksteles, 2 valandos joje ir gryzimas.. ar tai normalu?? puse pamoku praeita o as gatvej kaip balta varna..

Su instruktorium aikstelej buvau 5k. Vienas is ju pirmasis kartas, antras supazindinimas su mokykliniu praktikos egzaminu smile.gif Trecias kitu prisiparkavimu parodymas, ketvirtas mokyklinio praktikos egzamino filmavimas, penktas pries Regitra. Vsio, visos kitos pamokos gatvej, dar ir papildomu nemazai isvazinejau smile.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje smile.gif

merginos turiu klausyma , kaip jums sekasi po didesnio posukio , pvz didesneje sankryzoje uzsukat , ar pataikot i reikiama juosta? man kazkaip sunkokai tas dalykas sekasi.. kaip suku taip uzsuku , vis instruktoriu bara doh.gif nezinau ar aiskiai cia paklausiau ..
Atsakyti
Bubblegost, nieko gero iš to, kad instruktorius trukdo vairuot. Aš baigiau mokyklą, ėmiau kelias papildomas, o paskui mečiau tą reikalą su instruktorium, nes jis nuolat tai už vairo griebdavo, tai pedalus už mane minkydavo, kai man to jau visai nebereikėjo. Važinėju su vyru, niekada į nieką dar neatsitrenkiau, tai vadinas, moku ir vairą sukt, ir pedalus minkyt, nors instruktorius to neleisdavo daryt gun_bandana.gif Mokytis su tokiu instruktorium tik pinigų išmetimas į balą gun_bandana.gif Kokioj mokykloj mokais? Man tikrai panašu į mano instruktorių g.gif Gaila, kad negalėjau jo pasikeist, nes kitas sirgo.

Dėl to kokyklinio praktikos išlaikyto egzo tiksliai nežinau. Aš galvojau, kad reikia. Merginos čia temoj išaiškino pagal įstatymus, kad nereikia, užtenka Regitros teorijos, bet po to mane sustabdė policija ir būtent paprašė mokyklinio praktikos baigimo pažymėjimą parodyt unsure.gif

Dėl egzaminų laiko Regitra man paaiškino, kad pirmenybę jie teikia tik pirmą kartą laikantiems, o visiems kitiems reikia po mėnesį laukt, nes tipo nėr vietų gun_bandana.gif

Opdum, didelėse sankryžose man dar sunku, jei nėra linijos sužymėtos. Jei yra priekyje mašina, orientuojuosi pagal ją. Gal tai ir nėra labai teisinga, bet kažkiek padeda.
Atsakyti
Bandziau vakar su M raide vaziuot su vyru, bet pasijauciau, kad dar per silpna siam reikale esu, labai bijojau..ieskau dabar kur galeciau papildomas bent kelias pamokas nusipirkti, kad pagaliau mieste pramokciau, o tada jau su vyru galeciau vazinet...

del to reikalo, kad instruktorius man nuolat vaira prilaiko, suprantu ji, nes as to vairo normaliai dar nevaldau, buna ir nukreivinu, bet stengiuos pasitaisyt iskarto, jis gal bijo, kad avarija padarysiu..bet is kitos puses jei jis prilaikys nuolat tai taip ir neismoksiu niekad to vairo valdyt vaziuojant

del tos M raides ir vaziavimo su seimos nariu, praktikos egzamino nereikia, uztenka islaikyto Regitros teorijos egzamino, radau isakyma , ten taip parasyta, keista , kad policininkai prase mokyklos praktinio egzamino pazymos..manau kai pradesiu su vyru dazniau vazinet reiks atsispausdint ta isakyma, kad tureciau irodyma, jeigu ka..


va jis, jei kam prireiks:
http://www3.lrs.lt/p...s...ry=&p_tr2=/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bubbleghost: 22 liepos 2013 - 10:44