Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba X, angl. Paleo, Primal

Sveiki paleolieciai biggrin.gif as po 5 val trukmes zygio baidaremis, vos maigau klaviatura. Rankos vargses, persistengiau, tai siltas dusas ir diclac tepalas palengvino situacija. Nors ir skauda, bet esu patenkinta, kad po tokio kruvio neislindo nei vienas IS simptomas (pfu pfu pfu). Na tik temperatura buvo vos pakilus, nes vanduo ledinis ir nuovargis padare savo, o dabar viskas gerai. Ir meniu sios dienos fainas, kaimiski lasinukai, agurkeliai, namines kiaules ausytes, niam niam, o gamtoj viskas dar skaniau. Nors ir lynojo, bet buvo super. O jus matau nesnaudziat, valgot tema viena po kitos. Turiu ka veikt parejus po gastroliu biggrin.gif
Atsakyti
o as po valandos sporto siurbiu kokoso vandeni. paziurejau daug jame kalio, gerai isprakaitavus.
padariau 3 uzejimus po 20 suoliu ant batuto. vaje kaip sirdis tvinksi po ju.
pas mus namie ryskiai per daug vaisiu. bet kazkaip nesigauna ju mazinti. ryt po savaites pasisversiu, kazi koks rezultatas bus.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 21, 19:04)
taigi,  bet net jei tai augaliniai, vis vien tulžies išmetimo jiem sutvarkyti reiks?

Turint akmenukų tulžyje riebalų reikėtų saikingai:)
Ir mėsą geriau virti, o ne kepti.

Alyvuoges dievinu, labai skanu su olandišku sūriu. Nusitvėriau visą litrą neseniai parduotuvėje, bet paskui padėjau, prisiminusi, kad dabar tiek daug šviežių daržovių, o aš valgysiu marinuotą schmoll.gif

Mano šeima nuo mano naujų troškinių džiūgauja, ypač MB.
Vakarienei( o gal pietums, nes šiandien pusryčių nevalgėme - skubėjome į ūkininkų turgų daržovių prisipirkti):
jūros lydekos 3+ brokolis+šparaginės pupelės+morkos 2+grietinės 3 šaukštai, sviesto šaukštas+krapai+petražolės+rozmarinas+svogūno galvytė.
MB net pabučiavo iš to džiaugsmo, sakydamas, kad tai skaniau už bet kokius cepelinus! Aišku, jis dar prie to patiekalo suvalgė kažkiek bulvyčių - jis dar nesimaitina Paleo, bet manau, kad jau greitai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijolė46: 21 liepos 2013 - 19:51
Ativas, jei jau taip, tai paskaičiuok savo pulso koridorių
po biškį įsilinguosi ir ne tik po 20 šuoliukų išeis . mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nijolė46 @ 2013 07 21, 20:47)
bučiavo iš to džiaugsmo, sakydamas, kad tai skaniau už bet kokius cepelinus! Aišku, jis dar prie to patiekalo suvalgė kažkiek bulvyčių - jis dar nesimaitina Paleo, bet manau, kad jau greitai...

...tų bulvyčių neradęs, verkt nepradės. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 21 liepos 2013 - 19:50
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 21, 20:51)
Ativas,  jei jau taip, tai paskaičiuok savo pulso koridorių
po biškį įsilinguosi ir ne tik po 20 šuoliukų išeis . mirksiukas.gif
Papildyta:

...tų bulvyčių neradęs, verkt nepradės.  biggrin.gif

Ot, reiks vienąkart neišvirti tų bulvyčių. Įdomu, kaip sureaguos? lotuliukas.gif
Bet kur dėti šiandien nupirktus 5 kg?
Pykstu aš ant bulvių - daugiausiai laiko sugaištu virdama tas bulves g.gif
Kiti dalykai: mėsa, daržovės, kur kas greičiau pagaminami.
Atsakyti
QUOTE(Nijolė46 @ 2013 07 21, 20:57)
Ot, reiks vienąkart neišvirti tų bulvyčių. Įdomu, kaip sureaguos? lotuliukas.gif
Bet kur dėti šiandien  nupirktus 5 kg?
Pykstu aš ant bulvių - daugiausiai laiko sugaištu virdama tas bulves g.gif
Kiti dalykai: mėsa, daržovės, kur kas greičiau pagaminami.

pasakyk vyrui, kad, jei jis nori bulvių, turės jas kas sykį pats ir skust, gal praeis noras jas valgyt?
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 21, 13:51)
Ativas,  jei jau taip, tai paskaičiuok savo pulso koridorių
po biškį įsilinguosi ir ne tik po 20 šuoliukų išeis . mirksiukas.gif

as sportuoju (dazniausiai) uzsidejus sirties plakimo (rate) monitoriu, kuris nusireguliuoja pagal amziu, svori ir automatiskai ta koridoriu paskaiciuoja.
ir tuos suoliukus dariau nuejus 5 km. kaip "deserta" biggrin.gif
reiks siaip pabandyt, ryte, pries pusrycius ir kita veikla.
vaikai islindo I lauka paziuret, ka as isdarineju ant ju batuto. biggrin.gif

QUOTE(Nijolė46 @ 2013 07 21, 13:57)
Ot, reiks vienąkart neišvirti tų bulvyčių. Įdomu, kaip sureaguos? lotuliukas.gif
Bet kur dėti šiandien  nupirktus 5 kg?
Pykstu aš ant bulvių - daugiausiai laiko sugaištu virdama tas bulves g.gif
Kiti dalykai: mėsa, daržovės, kur kas greičiau pagaminami.

mano nekenciamiausias virtuveje darbas : bulviu skutimas, todel retai as jomis seimyna maitindavau. o vyras bambedavo ir bambedavo kur bulves. bet pats skustis ju nepuldavo. dabar jau nebereikalauja ir nepasigenda. tik kitu darzoviu turi but DAUG
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2013 07 21, 20:17)

mano nekenciamiausias virtuveje darbas : bulviu skutimas, todel retai as jomis seimyna maitindavau. o vyras bambedavo ir bambedavo kur bulves. bet pats skustis ju nepuldavo. dabar jau nebereikalauja ir nepasigenda. tik kitu darzoviu turi but DAUG



man tas pats, o kai dar rankeles skauda- tai is vis niekad neskavau ju.

dabar mane uzmetys akmenem, bet skaiciau ir maciau voriuko bloge patiekalu is saldziu bulviu.. paleo mityboje yra saldziu bulviu? g.gif


jei kas nori su manim pasidziaugt, tai snd nusipirkau kakavos 100% ir kokosu drozliu.
dar vieni produktai kuriu niekad nesu pirkus ir naudojus, kaip ir kokosu aliejus
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 07 21, 19:05)
prajuokinai moterie, kaip gali kažko nekęsti nežinodama

Na taip, nors neragavus, bet nekenčiu jų, kaip ir krevečių nekenčiau, bet kažkaip po nėštumo atsivėrė mano skonio receptoriai ir pradėjau jas kramsnoti smile.gif

QUOTE(taša @ 2013 07 21, 21:35)
tai snd nusipirkau kakavos 100% ir kokosu drozliu.
dar vieni produktai kuriu niekad nesu pirkus ir naudojus, kaip ir kokosu aliejus

pasakyk tu man, kam tu ją pirkai??? pradėsi be reikalo smaližiauti biggrin.gif . Aš net neperku, kad nekiltų jokios pagundos, be to, nemanau, kad mano candida verta tokių skanėstų, tegu ją perkūnas, nudvės gal greičiau biggrin.gif

Aš iš priėmimo jau parsibeldžiau. Kraujas uždegimo nerodo, sulašino į veną nospos ir analgino, šiek tiek atleido spazmelius, žiūrėsim kas toliau bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 07 21, 21:35)
man tas pats, o kai dar rankeles skauda- tai is vis niekad neskavau ju.

dabar mane uzmetys akmenem, bet skaiciau ir maciau voriuko bloge patiekalu is saldziu bulviu.. paleo mityboje yra saldziu bulviu? g.gif
jei kas nori su manim pasidziaugt, tai snd nusipirkau kakavos 100% ir kokosu drozliu.
dar vieni produktai kuriu niekad nesu pirkus ir naudojus, kaip ir kokosu aliejus


taip, paleo leidžiamos saldžiosios bulvės, kaip ir pvz., moliūgai. Bet reikia nepamiršti, jog jie ir jos turi nemažai angliavandenių, taip kad jei skaičiuojame suvartojamų angliavandenių kiekį, reiktų į tai atsižvelgti ir saldžiąsias bulves vartoti tomis dienomis, kai sunkesnis fizinis krūvis: sportuojame ar einame į ilgą žygį ar kaip LumiLumi, baidares irkluodami raumenukus auginam smile.gif
Atsakyti
Žiūrau, kad taša tik skanėstais domisi . Beveik kaip mažas vaikas- kur čia ką skaniau nučiupus... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 21, 22:29)
Žiūrau, kad taša tik skanėstais domisi . Beveik kaip mažas vaikas- kur čia ką skaniau nučiupus... lotuliukas.gif



na, tiesiog prisiskaiciau voro blogo smile.gif tiksliau prisiziurejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2013 07 21, 22:05)
taip, paleo leidžiamos saldžiosios bulvės, kaip ir pvz., moliūgai. Bet reikia nepamiršti, jog jie ir jos turi nemažai angliavandenių, taip kad jei skaičiuojame suvartojamų angliavandenių kiekį, reiktų į tai atsižvelgti ir saldžiąsias bulves vartoti tomis dienomis, kai sunkesnis fizinis krūvis: sportuojame ar einame į ilgą žygį ar kaip LumiLumi, baidares irkluodami raumenukus auginam smile.gif


supratau smile.gif

pirmosiose temose pastebejau akcenta i protini darba- mazi nuklydimai pateisinami.
idomu pasidare, ar angliu suvedimas i minimuma kaip nros kenkia protiniam darbui?

Atsakyti