Įkraunama...
Įkraunama...

Foksterjerai

QUOTE(eziukas.ruke @ 2013 08 04, 13:08)
spalvinu temą.

Tikrai spalvinat vasaros spalvom wub.gif
Matau lyg ir medalioniuką po kaklu turit, mąstau ir aš apie kažką panašaus, išsigraviruoti. Nepametat, graviravimas nenusitrina?

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 04, 22:33)
Mūsų ataskaita.

Šaunuoliai 4u.gif Laukiam vaizdinės ataskaitos smile.gif
Atsakyti
Na štai, prisiruošiau. biggrin.gif
Iš pirmos dienos parodos nuotraukų visai neturiu. Važiavau ne su namiškiais, o su azijatininkais, tai kiekvieni savais reikalais užsiėmę buvo, niekas napafotografavo. Aš pati tik vakare fotiką išsitraukiau, kad nufotografuoti aplinkos grožį. Nakvojom kaimo turizmo sodyboje šalia ežero, tai kelis gražius vaizdus ir jums įdėsiu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Keri relaksuoja ant lieptelio:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Antra diena- specializuota terjerų paroda.
Dirbam susikaupę:

user posted image

1 vieta jaunimo klasėje ( Best junior):

user posted image

Ir šlovės valanda- BOS.

user posted image

Papildyta:
P.S nuotraukų bus daugiau kažkada, nes Kokso šeimininkai irgi fotografavo. Be abejo, bus ir Koksas ten. Persirašysiu, tada ir jums parodysiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 04, 23:33)
Mūsų ataskaita. Po didelių išbandymų saule ir  nuovargiu, mūsų rezultatai Druskininkuose:
08.03  CACIB paroda
Keri- puikiai, JN.

08.04 Specializuota terjerų paroda
Keri- puikiai, Kl.JN'13, N, BOS ( ir jau užsidarėm LT JCH titulą!!!  thumbup.gif )
Koksas- puikiai, Kl.JN'13

Nuotraukų įdėsiu vėliau, kai savas peržiūrėsiu ir iš kitų susirinksiu. smile.gif


super! thumbup.gif vaizdai irgi kerintys smile.gif

QUOTE(Arvika @ 2013 08 05, 11:22)
Tikrai spalvinat vasaros spalvom wub.gif
Matau lyg ir medalioniuką po kaklu turit, mąstau ir aš apie kažką panašaus, išsigraviruoti. Nepametat, graviravimas nenusitrina?

mes jau antrą pakabuką turim. Prieš tai turėjom tokį, kur buvo išgraviruota, tai kainavo apie 40lt, nešiojom ilgai, kol nepametėm biggrin.gif numeriukai jau buvo apsitrynę, bet matomi. Dabar pirkom pigesnį variantą - alia kareiviškas žetonas. Tai jis mums labiau patinka, nes, visų pirma, pigesnis, turbūt kokius 3-4 kartus, be to, lengvesnis ir jame iškalti tel. numeriai, o ne išgraviruoti, todėl nenusitrins smile.gif ir dar barška. Tai kai šuo kažkur toliau ir nematom, tai girdim, kad parbėga thumbup.gif
pirkom iš čia - https://www.facebook...ogtaglt?fref=ts
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eziukas.ruke: 05 rugpjūčio 2013 - 17:40
QUOTE(eziukas.ruke @ 2013 08 05, 18:40)

pirkom iš čia -


Oi, kaip ačiū!!! drinks_cheers.gif Kokią gerą vietelę čia užrodėt. Jaučiu, imsiu ir aš visiems saviškiams po žetoną- ramiau bus. O kaina tikrai nesikandžioja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eziukas.ruke @ 2013 08 05, 17:40)

Super, ačiū už pasidalinimą, ryt skambinsiuos 4u.gif
Žiūrinėjau ir aš graviruotus, bet prisiklausiau, kad pametami jie dažnai, plius nusitrina, o kainos nemažos sakyčiau. Šita idėja labai šauni ir pinigėlių ne taip gaila smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 05, 11:33)
Keri relaksuoja ant  lieptelio:

Vandenin lipti noro nerodo? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvika: 05 rugpjūčio 2013 - 19:52
QUOTE(Arvika @ 2013 08 05, 20:52)
Super, ačiū už pasidalinimą, ryt skambinsiuos 4u.gif
Žiūrinėjau ir aš graviruotus, bet prisiklausiau, kad pametami jie dažnai, plius nusitrina, o kainos nemažos sakyčiau. Šita  idėja labai šauni ir pinigėlių ne taip gaila smile.gif
Papildyta:

Vandenin lipti noro nerodo? smile.gif


Maudėmės anksčiau dieną kartu, o nuotraukose jau vakaras, šiaip atėjom pasivaikščiot. Keri vandens nebijo, lipa pati, brenda iki pilvo, bet giliau, tiek kad reikėtų plaukti- ne, nebent aš įkeliu- tada plaukia. Be streso, normaliai, bet ne savo noru. smile.gif O mėgstamiausias užsiėmimas- kažką gaudyti vandenyje įsibridus. Įkiša snukį iki ausų ir kažką ten makaluoja. Juokinga žiūrėt. Jūrų vėpla tokia. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 05, 20:07)
Jūrų vėpla tokia.  lotuliukas.gif

biggrin.gif

O mes galime duobkasį nuomoti, gal kam koks gėlynas pabodęs kieme, atnaujinimo prašosi? biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2013 08 05, 21:13)
biggrin.gif

O mes galime duobkasį nuomoti, gal kam koks gėlynas pabodęs kieme, atnaujinimo prašosi? biggrin.gif




Mano irgi mėgėjai kapstyt... doh.gif Taip kad savo darbuotojų turim. smile.gif
Čia dar kelios nuotraukos iš parodos. Linksmybės su CHE-GUEVARA REDKAJA SHTUCHKA (Miglės vaikučių tėčiu):

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2013 08 05, 20:52)
Super, ačiū už pasidalinimą, ryt skambinsiuos 4u.gif

Tu nesiskubink, gal ir mus kartu priglausi? Šitokie man patiktų. O ne taip, kaip tie graviruoti... Atsiuntimas pigiau būtų biggrin.gif
Atsakyti
Na ir dar nuotraukų.

Poilsis:

user posted image

user posted image

Kas tu?

user posted image

Turėjom ir tokią gražią draugę:

user posted image
Papildyta:
Bandžiau pritvirtinti laimėtą rozetę, deja, nesėkmingai- vistiek nukrito. biggrin.gif

user posted image

Šiaip...

user posted image

Pagaliau ruošiamės namo...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 05 rugpjūčio 2013 - 23:39
QUOTE(Agnnyte @ 2013 08 05, 21:20)
Tu nesiskubink, gal ir mus kartu priglausi? Šitokie man patiktų. O ne taip, kaip tie graviruoti... Atsiuntimas pigiau būtų biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 08 05, 23:42)

Graži ta mūsų sesė wub.gif Mano mažoji žiūri nuotraukas ir sako :
"Aš gi jums tada sakiau, kad šitą, juodu snukučiu parvežtumėte, neklausot manęs visai"
Tai sakau: "Gerai, vežu Korį, pakeisiu, taip?"
Tada šaukimas "Neee, Korio neduosiu. Parvežkit dar vieną, va šitą, turėsim du" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2013 08 06, 09:23)
drinks_cheers.gif
Graži ta mūsų sesė wub.gif Mano mažoji žiūri nuotraukas ir sako :
"Aš gi jums tada sakiau, kad šitą, juodu snukučiu parvežtumėte, neklausot manęs visai"
Tai sakau: "Gerai, vežu Korį, pakeisiu, taip?"
Tada šaukimas "Neee, Korio neduosiu. Parvežkit dar vieną, va šitą, turėsim du" lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Na ką, reiškia sekančiai vadai rezervuoju jums trispalvę kalytę. mirksiukas.gif Reikia juk vaiko klausyt. thumbup.gif
Atsakyti