Įkraunama...
Įkraunama...

Foksterjerai

Kelias dienas praleidome su Chill pas žirgą. Ten sodyba ant ežero kranto, didžiuliai nuostabūs plotai, miškai, laukai. Nors video neperteikia nė pusės tiek šilumos ir pozityvo, kiek jo būna jojant ir Chill straksint šalia, bet vis šis tas smile.gif
https://www.youtube....h?v=aOlrnZRULkw
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2014 07 20, 17:24)
Ačiū Eziukas.ruke už nuotraukas 4u.gif Gal kitam kartui ir savo panas atsivešit, vyks varžybos rugpjūčio 9-10 d.  smile.gif


4u.gif laaabai gražus Koris! Gal kitąkart pavyks ir savo panas atsitempti smile.gif

QUOTE(Miglė. @ 2014 07 20, 19:48)
Beje, šitam straipsny http://augintinis.lr...tm#.U8vykPl_uSo man yra begalo graži jūsų nuotrauka visų!  Kelis kartus žiūrėjau, gražus kadras labai  4u.gif


ir man šita foto labai labai wub.gif

QUOTE(Miglė. @ 2014 07 24, 00:15)


koooks pozityvas! kokia šviesa ir šiluma. Laabai gražu 4u.gif

mikes-pukuotuko šuniukai irgi labai fainia. Margučiai biggrin.gif

Atsakyti
Ačiū, Ežiuk. rūke 4u.gif

Beje, Arvika, grįžom ir mes į treniruotes, sustartuosim rugpjūčio 9-10 d. varžybose smile.gif Tai pasimatysim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglė.: 30 liepos 2014 - 15:53
Che che, papasakosiu kaip šiandien mažųjų foksiukų šeimynai buvo. biggrin.gif
Jau seniai planavau nupirkti plastikinį guolį šuniukams. Na ką- Seniuose akcija, imam šitą reikalą. Parsivežiau, paklojau, padėjau, suguldžiau šuniukus... Miela buvo žiūrėt, kaip jie gražiai miega... wub.gif Tik po kurio laiko patinukas pabudo ir patraukė savais reikalais. Per bortelį tik brinkt...ir nebesusigaudo, kad reikia atgal kabarotis...Malasi aplinkui ir verkia...Teko vėl guolį išimti ir pakloti patiesaliuką- per žiopli dar. biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Dar kelios nuotraukos. Šiandien šuniukams- 18 dienų.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

P.S Pasirinkau netikusį foną... doh.gif Foksiukai išraiškingesni tamsiame... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 30 liepos 2014 - 22:41
Mėta simpatija mano smile.gif Ir mano kumelės bendravardė.
Siunčiam linkėjimus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglė.: 31 liepos 2014 - 00:42
QUOTE(Miglė. @ 2014 07 30, 15:52)
Beje, Arvika, grįžom ir mes į treniruotes, sustartuosim rugpjūčio 9-10 d. varžybose  smile.gif  Tai pasimatysim.

thumbup.gif smagu, susitiksim šį savaitgalį. Ir eziukas.ruke žada atvažiuoti.
Mike-pukuotukas, gal išeiginės išpuola šį svaitgalį?
Pakolkas Mėta ir mano favoritė, labai žavi mergytė wub.gif Man vardų pasirinkimas labai patinka, lietuviškai paprasti ir labai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2014 08 03, 13:34)
thumbup.gif smagu, susitiksim šį savaitgalį. Ir eziukas.ruke žada atvažiuoti.
Mike-pukuotukas, gal išeiginės išpuola šį svaitgalį?
Pakolkas Mėta ir mano favoritė, labai žavi mergytė wub.gif Man vardų pasirinkimas labai patinka, lietuviškai paprasti ir labai gražūs thumbup.gif


Ačiū.
Ne, nebūsiu... schmoll.gif Ketvirtadienį į Londoną išskrendu. Grįšiu pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 08 03, 19:33)
Ne, nebūsiu... schmoll.gif Ketvirtadienį į Londoną išskrendu. Grįšiu pirmadienį.

Ką darysi, geros kelionės smile.gif
Kaip Druskininkuose sekėsi, neiškepėt? smile.gif
Atsakyti
Šiandien iškepėm Druskininkuose. Dalyvavom terjerų specializuotoje parodoje. Šį kartą pradžiugino Koksas- buvo geriausias patinas ( iš 3), taigi, gavo titulus CAC, BOS ir Kl.N'2014. Ramzis ( Idealas TF) "prakišo" Koksui, taigi gavo tik CAC savo klasėje. O Keri nurungė kalė iš Rusijos, taigi jai irgi beliko tenkintis tik CAC-ke. Bet specializuotos parodos smagu. Teisėjai nusimanantys, aprašymai išsamūs ( ir dažniausiai- tikrai teisingi), konkurentų paprastai daugiau, taigi, įdomu ir naudinga palyginti savo šunis su kitais. thumbup.gif
Tik galėjo būti ne taip karšta... doh.gif

Mūsų "ŠAMPIONAS":

user posted image

user posted image

Ramzis

user posted image

user posted image

Keri

user posted image

user posted image

Nuotraukų turiu labai daug, tik jėgų ne per daugiausiai... doh.gif
Papildyta:
Beje, foksiukų šeimyna šiandien gavo pirmąją vakarienę. Va kaip sekėsi biggrin.gif :

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikinimai braliukui, toks sutvirtėjęs foto atrodo, pavyriškėjęs. Likusi kompanija irgi pasizvezdino,smagiau gi, kai konkurentų yra smile.gif


Mes vakare poros valandų pasivaikščiojimą turėjom, pagaliukų nešiojimas iki žemės iškritusiu liežuviu, pakeliui ir ežeriukas buvo, Koris jau beveik savo noru pagaliuko link pasiplaukiojo, baigiam pralaužti maudynių ledus smile.gif Kieme sutikus kaimynų šunį buvo pilnas energijos ir noro siausti, neužmušamas vaikinas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 08 03, 21:36)
Beje, foksiukų šeimyna šiandien gavo pirmąją vakarienę. Va kaip sekėsi biggrin.gif :

biggrin.gif žiopliukai dar. Matosi, kad vakarienė košerna biggrin.gif
Atsakyti
Dviejų metų foksterjeras, DINGO vakar vakare (2014.08.09) Baltupių rajone.

Prašome radusį informuoti tel. 861517225, būsime labai dėkingi.

dingo foksas



Merginos, kaip sekėsi varžybose? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eziukas.ruke: 10 rugpjūčio 2014 - 14:40
QUOTE(eziukas.ruke @ 2014 08 10, 15:37)

Merginos, kaip sekėsi varžybose? bigsmile.gif


Koris bėgioja puikiai drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai smagu buvo pažiūrėti, labai gražiai veda jį, entuziastingas, greitas, žodžiu, puikiai thumbup.gif Visus medalius nusiskynėsmile.gif Bijau labai sumeluoti, bet pataisys, jei ką. Vakar lyg ir 1 buvo, o šiandien, vėl gi, jei neklystu, 2 vietą iškovojo thumbup.gif
Chill vakar A1medium - 2 vieta ir 5 vieta Open agility tik dėl mano klaidos, bet vis tik iš 18 dalyvių, tad esu labai patenkinta. Antra diena mums kaip visad - treniruočių doh.gif Pirmoj trasoj 2 klaidos, vėl gi tik dėl manęs, antrą trasą paaukojau vėl dėl zonos ant buomo, nėr ko siautėti trasoj smile.gif Visumoj labai džiaugiuosi, smagios varžybos buvo.
Atsakyti