Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(oliv @ 2015 05 31, 23:07)
Tai kaip su biuleteniu po operacijos? Kiek pasiskaičiau, ne visoms tinimai ir mėlynės dingsta per savaitę... Nežinau, ką darbdaviam sakyti, kiek laiko čia manęs nebus  g.gif

as roviausi po du, parvairuoti ne tas galvoje bus. as imdavau, kad kas nuvestu ir parvestu. nes nuvaziuoti baisine baime ir stresas biggrin.gif o gristi skaudena.

Po rovimo as dejausi salta buteli vandens. kol grisdavom namo is kito miesto ji laikydavau prie zando.
patine minimaliai buvo 1para, melyniu nebuvo
po rovimo 3d kokias sunku buvo issizioti ir risliai kalbeti.

manau kiekvienai skirtingai tas skausmas buna ir tas gijimas.
del biletenio, po traukimo kokias 5 - 7d noretusi pabuti ramiai, o ne darbe, nes tikrai nesmagu ir nekaip jautiesi.
Atsakyti
Hematomos del minkstuju audiniu traumavimo. Daug kantrybes ir pasiryzimo reikejo, kad net 4 protinius vienu metu issiraut. Tikiu sudetinga... O salta ledo pusle gerai, nes sumazina nemalonius jausmus po rovimo.
Atsakyti
Pas ka reikia kreiptis del siuntimo protinio danties salinimui? Ar seimos gydytojas gali israsyti siuntima?
Atsakyti
Eiti pas B. prakt. odontologa arba jis israus arba nusius pats pas chirurga.
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 06 12, 04:53)
Pas ka reikia kreiptis del siuntimo protinio danties salinimui? Ar seimos gydytojas gali israsyti siuntima?

As buvau pas savo dantų gyd, ir jis israse siuntima.
Atsakyti
Sveikos,

Gal žinote, ar norint papulti į Žalgirio kliniką dėl dantų rovimo reikia siuntimo iš šeimos gydytojo?
Atsakyti
QUOTE(*Munytė* @ 2015 09 03, 11:19)
Sveikos,

Gal žinote, ar norint papulti į Žalgirio kliniką dėl dantų rovimo reikia siuntimo iš šeimos gydytojo?


Labas, jei nenori mokėti už konsultaciją, reikia smile.gif
Atsakyti
Gal esate ka girdėja apie dantų chirurga Kubiliu.? Dirba Kauno klinikose, ir turi Kaune savo klinika..
Atsakyti
Odontologijos fakulteto dekanas. Turbut ne siaip sau smile.gif
Atsakyti
Laukia ir manęs protinių dantų rovimas ir turiu klausimėlį. Mane į žalgirio kliniką siunčia mano stomatologė, išrašys siuntimą ir ten turėtų išrauti du protinius dantis. Ar ši paslauga bus nemokama?
Atsakyti
QUOTE(draugai @ 2015 10 05, 13:52)
Laukia ir manęs protinių dantų rovimas ir turiu klausimėlį. Mane į žalgirio kliniką siunčia mano stomatologė, išrašys siuntimą ir ten turėtų išrauti du protinius dantis. Ar ši paslauga bus nemokama?



taip, su siuntimu turetu buti nemokama, bet del viso ko pasitikslinkit Zalgirio registraturoj ar pas pati gydytoja smile.gif


Isrove ir man pries 3 dienas visus 4 protinius, vienas is ju gulejo po kaulu.

Puikus chirurgas Marius Švedas, labai rekomenduoju!

Operacijos metu labai gerai nuskausmino ir nieko nejauciau, siek tiek skaudejo tik kai leido nuskausminamuosius, po to - jokio skausmo.

po operacijos puse dienos kraujavo, laikiau saldancio gelio paketa.

Gerokai istino veidas, normali reakcija, tik tikiuosi, kad kuo greiciau praeis (dabar 3 diena, bet dar nemazeja tinimas). Siuvo netirpstanciais siulais ir juos reikes istraukt praejus savaitei po operacijos. Vartoju Arcoxia vaistus nuo skausmo ir antibiotikus bei Eludril skalavimo skysti.

Siules labai nedideles, dailiai susiuta, kadangi visi dantys buvo neprasikale - buvo prapjauta dantenos sone ir pasalinus danti uzdetas atgal tas pats dantenos lopinelis - tad nesimato jokiu kruvinu skyliu ar kitu baisumu, tik keli siuliukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 14 spalio 2015 - 14:42
Sveikos, daugelis raset apie KMUK neisdygusio danties rovima, bet nerandu kainu, kiek kainavo visas tas malonumas ir koks gydytojas trauke- operavo ? ar buvo uzsiuta zaizda ?
Atsakyti