Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų ligos, N-toji dalis.

[quote=Mėlyna♥,2013 08 27, 22:14]
[quote=eknos,2013 08 27, 18:45]
Sveikutės. Mes iš Telšių. Vakar buvom Klaipėdoje, klinikoje. Padarė pilvo echoskopiją, kraujo, šlapimo tyrimus, nuo erkės tyrimus. Pilve gimda gerai, kepenys gerai, kraujas rodo kiek didesnį kepenų rodiklį, kasos rodiklis per mažas ir kiek padidėjęas gliukozės rodiklis. tai nusprendė, kad kasos uždegimas, lašino vakar ir šiandien vaistus, bet šuniui vis blogiau, nelaka ir neėda. Ką daryti?

[/quoteezi g.gif man panasiai buvo, kai babezioze pasigave buvom unsure.gif
[/quote]

sveikos. Mums babeziozės tyrimą darė 26 dieną. Jis neigiamas. Bet 27 pastebėjau, kad šuniukas gulėdamas dreba. O šiandien, koks siaubas, ištraukėm erkę, kurios dydis buvo kaip pusė nago. Po erkės ištraukimo dreba mažiau. Ką daryti? gal vėl vežti tirti dėl babeziozės. Erkė gyva, laikau ją šaldytuve. Gal reikia tirti erkę? patarkit.Bet šuo sirgo jau 3 savaitės, o erkė turbūt tris savaites nesilaiko.
Papildyta:
QUOTE(megeja @ 2013 08 28, 00:46)
Pas kokį veterinarą buvot?

Buvom Jūreivių 9.
Atsakyti
erkę nebūtinai turėjot rasti, jos dažnai lieka nepastebėtos. O tyrė būtent nuo babezijos ? Gali gi būti ir erlichiozė, mano šunys visi prasirgę, tai simptomai panašūs. Tiksliau, kaip suprantu, šitos ligos išvis yra nepagydomos, ta bakterija gyvena šuns organizme visą gyvenimą, tik atsirandant palankioms sąlygoms gali vėl atsinaujinti.
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 09 01, 19:13)
erkę nebūtinai turėjot rasti, jos dažnai lieka nepastebėtos. O tyrė būtent nuo babezijos ? Gali gi būti ir erlichiozė, mano šunys visi prasirgę, tai simptomai panašūs. Tiksliau, kaip suprantu, šitos ligos išvis yra nepagydomos, ta bakterija gyvena šuns organizme visą gyvenimą, tik atsirandant palankioms sąlygoms gali vėl atsinaujinti.

Tyrė nuo babezijos.O kas ta erlichiozė? kur ją tiria? Gal žinot ar iš erkės gali ką nors ištirti? mes erkę saugom šaldytuve, ji dar gyva. Kur vežti tirti?
Atsakyti
Kad man atrodo nelabai kažką iš tos erkės ištirs. Geriau patį šunį tirt. Kraujo tyrimą daro dėl babezijos ir erlichiozės.
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 09 01, 20:24)
Kad man atrodo nelabai kažką iš tos erkės ištirs. Geriau patį šunį tirt. Kraujo tyrimą daro dėl babezijos ir erlichiozės.

Ryt vėl vežu į Klaipėdą.tyrimams. matysim ką pasakys.
Atsakyti
Gal kam teko susidurti? Atsirado prieš savaitę, skersmuo apie 3 mm, iš išorės panašus kaip ir į puslelę.. Šuo nesikaso, nesidrasko, elgesys nepasikeitęs.


user posted image
Atsakyti
Pas maniškę kažkas panašaus yra buvę, toks lyg spuogiukas, tai tiesgiog išspaudžiau, pradezinfekavau ir viskas, išnyko. Bet čia ne patarimas, tik šiaip dalinuosi patirtim.
Atsakyti
QUOTE(Memo @ 2013 09 05, 19:18)
Gal kam teko susidurti? Atsirado prieš savaitę, skersmuo apie 3 mm, iš išorės panašus kaip ir į puslelę.. Šuo nesikaso, nesidrasko, elgesys nepasikeitęs.


Pas maniškes tokių yra buvę, karts nuo karto atsiranda. Pradžioj stebėkit, ar jis nedidėja. Patiems spaust nelabai patarčiau, nors man labai sunkiai susivaldyt pavyksta blush2.gif Tai gali vūti tiesiog spuogelis, gali būti tokia kaip mini cista (vienai maniškių toks vos ne fontanėlis šovė, kai veterinaras pradūrė. feu...) Kitai pabandžius pradurti ištino ir po to nemažai strioko turėjom, kol išbėgo, net siuntė citologinius tyrimus, ar nėra kokių vėžinių darinių. Gali būti riebalinis darinys. Bet pradžiai stebėkit, ar nedidėja.
Atsakyti
QUOTE(Memo @ 2013 09 05, 19:18)
Gal kam teko susidurti? Atsirado prieš savaitę, skersmuo apie 3 mm, iš išorės panašus kaip ir į puslelę.. Šuo nesikaso, nesidrasko, elgesys nepasikeitęs.

Panašu į virusiuką (kaip pas žmones Herpes kai būna).
Pradezinfekuokit kokiu deginančiu tirpaliuku - kad ir jodu prideginkit.
Atsakyti
Sveiki,

reiktu pagalbos, gal kas zinos.. Mano tevu rotveileris pradejo slubuoti, cypti is skausmo. Nuvede pas veta, jis ismaige kojas ir nustate "kelio sanario kranelinio kryzminiu raisciu trukimas". Sako reikia operacijos, kuri kainuos 800lt.
Ar toki dalyka galima nustatyti tik paciupinejus? Ar tikrai reikalinga operacija ir ar tikrai ji tiek kainuoja? Sake daryti Antakalny..
Atsakyti
Pas kokį vetą buvot ? Tikrai negali nustatyti vien pačiupinėjus ir dar liept iškart operacija daryt.. Reikalingas bent jau rentgenas. O kokio dydžio ir amžiaus šuo ? Nebus kokia displazija išlindus. Eikit pas kitą vetą.
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 09 08, 14:01)
Pas kokį vetą buvot ? Tikrai negali nustatyti vien pačiupinėjus ir dar liept iškart operacija daryt.. Reikalingas bent jau rentgenas. O kokio dydžio ir amžiaus šuo ? Nebus kokia displazija išlindus. Eikit pas kitą vetą.

Jeruzalej, jau daugybe metu pas ji eina, pavardes nepamenu, bet turbut zinomas.. Didelis nuosavas namas netoli kunigu seminarijos. Sake rentgenas neparodys to (manes ten nebuvo, su mama kalbejau siandien, tai pasakojo). Suniui 6 metai, sveria 55kg, vetas sake, kad suo per didelis ir jis operacijos padaryti negali. Po operacjos dar sake 2 menesiai nelakstyti, nesokineti, ramybe.. Nebezinau ka daryti, tevai labai pasimete, nemazi pinigai jiems.. Noretusi zinoti bent jau, kad cia 100% reikalinga ir teisinga.
Atsakyti