Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane grožio dėžutė

QUOTE(ingaga @ 2014 02 13, 10:19)
Jei neklystu, tai:
Raudonųjų vyšnių dušo želė, 250ml
Raudonųjų vyšnių rankų kremas, 30ml
Vyšnių žiedų tepamieji kvepalai, 10ml

Sakyčiau, labai geras dylas. ax.gif

tikrai? na jei tikrai sitie dalykai yra, tai gal visai ir neblogai. gal atsiras dar isigijusiu ir ikels kuri nuotrauka su siurprizu dezutes turiniu.
Atsakyti
QUOTE(ingaga @ 2014 02 13, 10:19)
Jei neklystu, tai:
Raudonųjų vyšnių dušo želė, 250ml
Raudonųjų vyšnių rankų kremas, 30ml
Vyšnių žiedų tepamieji kvepalai, 10ml

Sakyčiau, labai geras dylas. ax.gif

Kvepaliukus turiu wub.gif O šiaip, tai tikrai šį kartą gera sudėtis.

Siriii, jei jau žmogus atskleidė turinį, tai reikia pasitikėti. Čia niekas nesąmonėmis neužsiima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2014 02 13, 15:09)
Kvepaliukus turiu  wub.gif O šiaip, tai tikrai šį kartą gera sudėtis.

Siriii, jei jau žmogus atskleidė turinį, tai reikia pasitikėti. Čia niekas nesąmonėmis  neužsiima  cool.gif

tai sake ,kad jei neklysta smile.gif o megineliu buvo idomu kokiu?
Atsakyti
QUOTE(Siriii @ 2014 02 13, 15:40)
tai sake ,kad jei neklysta smile.gif  o megineliu buvo  idomu kokiu?

4u.gif kiek aš pati pirkdavau, tai mėginėliai ištisai kartodavosi - migdolų kūno kremas bei stangrinamasis, taukmedžio rankų kremas bei kūno kremas, kažkas iš Divine (losjonas veidui, kremas ), bei plaukams kažkuri linija - šampūnas,kondic.
Atsakyti
QUOTE(Siriii @ 2014 02 13, 16:40)
tai sake ,kad jei neklysta smile.gif  o megineliu buvo  idomu kokiu?

Kadangi pirkau dovanų, kol kas neturiu galimybės pasitikslinti. Galbūt ryt nufotografuosiu, jei solinezantė nuspręs išpakuoti dovanas. mirksiukas.gif
O mėginukų neįdėjo - galbūt pamiršo?.. O ir aš pati kažkaip neprisiminiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaga @ 2014 02 14, 10:32)
Kadangi pirkau dovanų, kol kas neturiu galimybės pasitikslinti. Galbūt ryt nufotografuosiu, jei solinezantė nuspręs išpakuoti dovanas. mirksiukas.gif
O mėginukų neįdėjo - galbūt pamiršo?.. O ir aš pati kažkaip neprisiminiau... ax.gif

Mėginukai yra viduj biggrin.gif Paprastai jų būna 10 4u.gif Tai kai išpakuos, pamatysi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2014 02 15, 10:08)
Mėginukai yra viduj  biggrin.gif Paprastai jų būna 10  4u.gif Tai kai išpakuos, pamatysi  cool.gif

Matai, siurprizų dėžutės turinį sudėjo prie mano akių, tai jokių mėginukų tikrai nebuvo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaga @ 2014 02 17, 12:28)
Matai, siurprizų dėžutės turinį sudėjo prie mano akių, tai jokių mėginukų tikrai nebuvo... rolleyes.gif

blink.gif blink.gif blink.gif per n metų pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. Jie patys deklaruoja viešai, kad prideda mėginėlių http://www.loccitane...3377,354032.htm ir komentaras yra vasario 12d.kad buvo 4 mėginukai. Nu ženkliai apmažino, bet ne iki nulio.

O gal jūs nematėt, gal tie mėginėliai buvo sudėti anksčiau ? Rašau, nes esu pirkus ne vieną kartą ir tiesiog taip negali būti. Būtų įdomu, kad jų Facebook puslapyje užklaustumėt, kodėl taip jums atsitiko.
Jeigu tikrai mėginėlių nebuvo, tai jūs buvot apgauta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radvilė: 17 vasario 2014 - 13:47
Tikrai taip, mėginėlių 13 ar net 14 gavau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgencija: 17 vasario 2014 - 16:52
QUOTE(Radvilė @ 2014 02 17, 14:43)
blink.gif  blink.gif  blink.gif per n metų pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. Jie patys deklaruoja viešai, kad prideda mėginėlių http://www.loccitane...3377,354032.htm ir komentaras yra vasario 12d.kad buvo 4 mėginukai. Nu ženkliai apmažino, bet ne iki nulio.

O gal jūs nematėt, gal tie mėginėliai buvo sudėti anksčiau ? Rašau, nes esu pirkus ne vieną kartą ir tiesiog taip negali būti. Būtų įdomu, kad jų Facebook puslapyje užklaustumėt, kodėl taip jums atsitiko.
Jeigu tikrai mėginėlių nebuvo, tai jūs buvot apgauta.

Na, ta mergaitė iš parduotuvės jau nebe pirmąsyk nesąmonių pridaro. rolleyes.gif Vienąkart net teko važiuoti keisti prekės, nes įdėjo brokuotą.
Bet dėl tų mėginukų ypatingai nepykstu, tai šįkart nesigilinsiu. cool.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal jau kuri turite naują dėžutę? Mačiau L'occitane internetiniame puslapyje, kad dėžutė pasikeitusi - šį mėnesį vadinasi "SKIN CARE" ir įdėta, berods, šventagaršvių nuotrauka.
Atsakyti
gal kas nors jau zinote dezutes turini?
Atsakyti