Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane grožio dėžutė

Nauja sudėtis paviešinta!!!!! čia kas siurprizų dėžutę užsisakinėja:
http://www.facebook....1...e=1

Atsakyti
Šitą dėžutę ir aš susigundžiau nusipirkti, tik man tie kvepaliukai nepatiko tepami, o visa kita super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 02 16, 16:12)
Šitą dėžutę ir aš susigundžiau nusipirkti, tik man tie kvepaliukai nepatiko tepami, o visa kita super smile.gif


Kvapas nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(Žvirblė @ 2013 02 19, 11:03)
Kvapas nepatiko?

Man aplamai jų tepami kvepalai nepatinka, kažkaip ir pats kvapas trumpai laikosi, o kas svarbiausia greit kvapas iš pačios dėžutės išvėsta jis ir lieka tik vazelinas smile.gif, o vyšnių kvapas labai patinka, nors dar labiau bijūnų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 02 19, 11:52)
Man aplamai jų tepami kvepalai nepatinka, kažkaip ir pats kvapas trumpai laikosi, o kas svarbiausia greit kvapas iš pačios dėžutės išvėsta jis ir lieka tik vazelinas  smile.gif, o vyšnių kvapas labai patinka, nors dar labiau bijūnų  4u.gif



Man taip pat nepatinka tepami kvepalai. Draugas sako, kad smirda lotuliukas.gif Tepami turi kazkokio specifinio kvapo bent jau man. As turiu Green tee with Jasmin. Ateityje pirksiu su verbena, bet tik purskiamus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ožiaragė- @ 2013 02 19, 12:06)
Man taip pat nepatinka tepami kvepalai. Draugas sako, kad smirda  lotuliukas.gif Tepami turi kazkokio specifinio kvapo bent jau man. As turiu Green tee with Jasmin. Ateityje pirksiu su verbena, bet tik purskiamus  rolleyes.gif

Tikrai smirdi, pritariu Jūsų draugui thumbup.gif , pirmam kvapui išblėsus, neša mašinos tepalais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 vasario 2013 - 13:50
Ga jau kas gavot tą siurprizų dėžutę, kur tipo kvepaliukai bus įdomu kokie buvo? smile.gif Beje ir vyrų gal kas užsiskainėjot, pasidalinkit įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 kovo 2013 - 11:19
Viską žinau smile.gif Draugė jau atsiėme tą special Kovo 8 dėžutę - tai ten vyšnių žiedų intensyvūs tepamieji kvepaliukai, marvellous flowers dušo želė ir iš naujienų rankų kremas - rose aurora, vertė 114 Lt
o vyriškiui užsakiau vyrišką dar aną savaitę, tai ten balzamas po skutimosi ir putos skutimuisi, paskui veidui prausiklis ir duso zele, laaaabai geri kvapai....
Atsakyti
QUOTE(Kristale @ 2013 03 06, 17:18)
Viską žinau smile.gif Draugė jau atsiėme tą special Kovo 8 dėžutę  - tai ten vyšnių žiedų intensyvūs tepamieji kvepaliukai, marvellous flowers dušo želė ir iš naujienų rankų kremas - rose aurora, vertė 114 Lt
o vyriškiui užsakiau vyrišką dar aną savaitę, tai ten balzamas po skutimosi ir putos skutimuisi, paskui veidui prausiklis ir duso zele, laaaabai geri kvapai....

Tai vyšnių žiedų čia tie po 10 ml, netepami, o puškiami „Cherry Blossoms“ ir kaip supratau tik 3 vienetukai ? Ar gavo kartu kokių meginukų? Pagal kainą labai super. O vyršku irgi matosi kad nebloga sudetis, o talpa tai turbut po 60 ml ar dar mažesniuose? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 06 kovo 2013 - 16:27
QUOTE(Lyžuka @ 2013 03 06, 16:24)
Tai vyšnių žiedų čia tie po 10 ml, netepami, o puškiami „Cherry Blossoms“ ir kaip supratau tik 3 vienetukai ? Ar gavo kartu kokių meginukų? Pagal kainą labai super. O vyršku irgi matosi kad nebloga sudetis, o talpa tai turbut po 60 ml ar dar mažesniuose?  4u.gif


Gal ir purškiami, tiksliai nežinau, nes draugė gavo...
O tūriai tai įvairūs - ir 30ml, ir 50ml tų vyriškų pr.
Atsakyti
Kvepalai tepami, su rutuliuku tie..
ir ideta desimt meginuku, visi geri- veido ir paakiu kremai, serumai..
cia as apie ta spec.dezute, kovo 8osios

tik vat vietoj ranku kremo galetu det kokio toniko ar ko panasaus, nes pirkau jau trys dezutes tai kremu jau per akis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 06 kovo 2013 - 17:32
QUOTE(Kristale @ 2013 03 06, 17:50)
Gal ir purškiami, tiksliai nežinau, nes draugė gavo...
O tūriai tai įvairūs - ir 30ml, ir 50ml tų vyriškų pr.

Na vis tiek dėkui už žinias 4u.gif
Atsakyti