Įkraunama...
Įkraunama...

Pasmerkti 2

QUOTE(Kamillota @ 2014 12 22, 14:06)
Tikriausiai rodys iki sausio 8d, nes sausio 12d pradės rodyti Rezidentus.

Ojej, tai labai mažai beliko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 12 22, 19:53)
Ojej, tai labai mažai beliko  verysad.gif


Tikrai labai liūdna, bet man labai įdomu kas per herojus Jomantas, man seniai jau jis įtarimą keliantis personažas, kaip ten sakoma (tyli kiaulė gilią šaknį knisa) biggrin.gif Nebedaug laiko liko ir viskas susidėlios į savo vietas bigsmile.gif
Atsakyti
bet koks Romka,dar geras, nors ir priesai su viktoriu, bet pranes apie Makaro ketinimus.
tikiuosi visiems baigsis gerai smile.gif
Atsakyti
Aha Romka tai saunuolis, isdriso ateit pas Asta papasakot viska, o Viktoras su netikru pasu istrauks Neringa is tos klinikos, mano manymu smile.gif na o del Emos tai taip ir maniau, kad Makaras jai bus prikaisiojes pasiklausymo aparatu smile.gif dar ta gydytoja kokia slykstyne pinigus i kisene tik ima, kaip ir dauguma musu daktaru aisku smile.gif
Ir dar nuo sausio 5 dienos seriala rodys 21val. Tai gal ne taip greit ir pasibaigs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute21 @ 2014 12 23, 22:15)
Aha Romka tai saunuolis, isdriso ateit pas Asta papasakot viska, o Viktoras su netikru pasu istrauks Neringa is tos klinikos, mano manymu smile.gif  na o del Emos tai taip ir maniau, kad Makaras jai bus prikaisiojes pasiklausymo aparatu smile.gif dar ta gydytoja kokia slykstyne pinigus i kisene tik ima, kaip ir dauguma musu daktaru aisku smile.gif
Ir dar nuo sausio 5 dienos seriala rodys 21val. Tai gal ne taip greit ir pasibaigs? smile.gif

Va va, būtų kvaila iš Makaro pusės taip naiviai imti Emą į žmonas nesitikint kad ji dėl pinigų bet ką padaryt gali... smile.gif
Atsakyti
NIu va jau ir Romkos su Hansu nebeliko, gailu ju verysad.gif na o kad Neringa makara nusove kazkaip nei liudna nei linksma 4u.gif viskas jau I pabaiga eina, kelias serijas dar pasidziaugsiu ir viskas, liudna pagalvoju, kad nebebus ko laukti vakarais sad.gif Na, o Astule tai idomu kaip pasielgs, Viktorui net nepasake kad laukias, o Julius jau zino kad teveliu bus, tai idomu kaip viskas pasibaigs tarp ju? Ar Viktoras suzinos tiesa, kad jam Asta neistikima?
Atsakyti
cia ka rimtai po visu pagrindiniu veikeju zudyniu, planuoja dar viena sezona?
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2015 01 03, 22:02)
cia ka rimtai po visu pagrindiniu veikeju zudyniu, planuoja dar viena sezona?


Kad visai nebuvo kalbos apie kitą sezoną, kur Jūs radote tokią informaciją? g.gif
Atsakyti
O kas ten zino kaip bus? As visai nenuliusciau jei dar butu kitas sezonas ax.gif dar liko 4 serijos tai ir pamatysim, kas liks o kas mirs smile.gif beto pavyzdziui knygoje Makaras jau pirmoje dalyje buvo nuzudytas Zyles ir be jokiu tampymosi kaip seriale ir siaip seriale daug kas sumaisyta, bet pagrindines mintys islikusios, nors dar jokiu kalbu kaip ir negirdejau, kad bus 4 sezonas , lieka tik laukt 4u.gif
Atsakyti
Na ir kaip jums pabaiga? smile.gif
Man kažkaip kai atsirado ta kita gauja serialas prarado žavesį.. schmoll.gif
Ir pabaiga neįspūdinga, tokia ant greitųjų padaryta. Kaip po tiek sezonų, galėjo būti įdomesnė smile.gif
Bet vis tiek gaila kad baigėsi šis serialas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 01 08, 21:37)
Man kažkaip kai atsirado ta kita gauja serialas prarado žavesį.. schmoll.gif
Ir pabaiga neįspūdinga, tokia ant greitųjų padaryta. Kaip po tiek sezonų, galėjo būti įdomesnė  smile.gif


drinks_cheers.gif
Kadangi mano mėgstamiausias personažas buvo Zylė, tai jam pasitraukus iš serialo, iškart serialas suprastėjo. Ta naujoji gauja irgi visai nesužavėjo. Pabaiga išvis nepatiko. Bent Lorensa gyva galėjo palikti.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 08 sausio 2015 - 21:59
Nu jau berysio pabaiga tai visiskai... Na tikrai per greitai viskas ivyko doh.gif
Atsakyti