Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptikai ir kiti vaistai

QUOTE(Gagalia @ 2006 01 11, 20:26)
O gal kas vartojo visai nekaltus iš pažiūros vaistukus ir KT nesuveikė? Kažkur čia SM atrodo skaičiau kad viena forumietė lyg naudojo vit. C dideliais kiekiais ir jai KT nesuveikė. Ar gali taip būt?

As jau sesi metai naudoju KT ir neturejau niekad jokio salutinio povaeikio su kitais vaistais
Atsakyti
Kadangi neradau atskiros temos kas galima vartojant hormoninius kontraceptikus, o ko ne, siūlau padiskutuot šioj temoj 4u.gif

Nusipirkau šiandien B grupės vitaminų pakuotę, o ten parašyta, jeigu naudojate hormoninius kontraceptikus pasitarkit su gydytoju blink.gif Nejaugi vitaminai gali mažinti kontraceptikų poveikį g.gif

Užsimaniau šiek tiek pasigražinti prieš pavasarį ir sugalvojau eit į soliariumą, bet ar nesureaguos pleistras g.gif

Atsakyti
Aš kiek žinau, kad į soliariumą nepatariama eiti, o taip pat ir saulėje degintis g.gif Tiksliai nepamenu dėl ko doh.gif, kažkas nelabai gerai g.gif Gal kas tiksliau žinos? Ir dar skaičiau, kad nelygiai degama. Štai iškarpa iš žurnalo Ieva:

"....kai kurie medikamentai padidina odos jautrumą ultravioletiniams spinduliams, todėl odą gali išberti bjauriomis raudonomis dėmėmis, įdegis gali būti netolygus. Tokių padarinių gali sukelti hormoniniai kontraceptikai (ne visada), kai kurie antibiotikai, kojų tinimą mažinantys tepalai, raminamieji..."

Atsakyti
Kiek zinau nuo tu pleistru yra pastoje daug moteru, pleistras yra sudas ir jo niekada nenaudociau lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytes kurios geriate antidepresantus,ka jus naudojate apsisaugoti nuo nestumo?
Girdejau,kad geriant antidepresantus kontraceptikai buna ne 100% veiksmingi g.gif
Atsakyti
QUOTE(muter @ 2006 08 04, 21:11)
Mamytes kurios geriate antidepresantus,ka jus naudojate apsisaugoti nuo nestumo?
Girdejau,kad geriant antidepresantus kontraceptikai buna ne 100% veiksmingi  g.gif


O aš girdėjau kitaip, užsienyje gydytojai skirdami kontraceptikus, išrašo ir antidepresantus, nes kontraceptikai veikia nuotaiką, gali sukelti depresiją.
Atsakyti
QUOTE(muter @ 2006 08 05, 12:03)
As visai pasimetus,ka tada reikia naudoti  schmoll.gif  cray.gif

tikrai negalima kartu ju naudoti nes KT neveiksmingos kartu su antidepresantais!
Atsakyti
O as geriau kartu ir KT ir antidepresantus,bet kolkas KT manes nepavede blush2.gif .Esu gerus KT ir antibiotikus, taip pat viskas gerai.Taip,kad per 7 metus KT manes dar nepavede 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(singarela @ 2006 08 05, 15:57)
O as geriau kartu ir KT ir antidepresantus,bet kolkas KT manes nepavede  blush2.gif .Esu gerus KT ir antibiotikus, taip pat viskas gerai.Taip,kad per 7 metus KT manes dar nepavede  4u.gif

galima sakyti kad tau pasiseke nes KT tikrai neveikia 100% vartojant su antidepresantais schmoll.gif MB pusserese sitaip pastojo mirksiukas.gif
Atsakyti
Gėriau KT kartu su antidepresantais ir raminančiais kokį pusę metų, bet nėščia netapau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muter @ 2006 08 07, 21:48)
O jokiu pasaliniu poveikiu nebuna,nu jei kartu vartoji? g.gif

Geriausia pasikonsultuoti su gydytoju 4u.gif .As klausiau del Kt ir antidepresantu, tai sake vartoti galima ir nescia tikrai netureciau patapti ax.gif ir viskas iki siol thumbup.gif
Atsakyti
Sako kad dabar galima vartoti kartu doctor.gif
Man dar pasiule vartoti kontraceptini zieda ,gal kas bandet? g.gif
Atsakyti