Įkraunama...
Įkraunama...

Berlynas

QUOTE(vidiga @ 2014 11 09, 15:48)
Gal kas esate buvę ? jei, taip, tai kokie įspūdžiai ???  tongue.gif
tik reiktų dar išsiaiškinti kur ji randasi  - koks tos kavinukės adresas  doh.gif

Buvom du kartus ax.gif Tokia namų aplinkos kavinė, jauki, man patiko smile.gif Ir labai skanūs naminiai pyragai ir tortai thumbup.gif Pirmą kartą Pelle dūko kaip velniūkštis, prisijuokėm. Antrą kartą abu paršeliai visą laiką pramiegojo, pasirodymų nerengė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2014 11 09, 16:44)


Papildyta:
QUOTE(Įdomi @ 2014 11 09, 21:55)
Buvom du kartus  ax.gif Tokia namų aplinkos kavinė, jauki, man patiko smile.gif Ir labai skanūs naminiai pyragai ir tortai  thumbup.gif Pirmą kartą Pelle dūko kaip velniūkštis, prisijuokėm. Antrą kartą abu paršeliai visą laiką pramiegojo, pasirodymų nerengė biggrin.gif


Kaip įdomu thumbup.gif nors aš labiau šuniukų mylėtoja, bet manau ten būtinai užsuksim drinks_cheers.gif

O kokios kainos? ar visuomet yra vietų? gal rekia rezervuoti iš ankto? biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri turit kokių patarimų, kuriose vietose per Naujųjų metų šventę būtų smagiausia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vidiga @ 2014 11 10, 21:05)
O kokios kainos? ar visuomet yra vietų? gal rekia rezervuoti iš ankto?  biggrin.gif


Jetus, neatsimenu lotuliukas.gif Kapučino gal truputį virš 2 eurų, pyrago gabalas ar 2,50 ar 3,50 g.gif Jau mano galva doh.gif Ten ir užkąsti galima, ir vynuko pagurkšnot biggrin.gif Kainos tikrai nešokiravo schmoll.gif
Vietų visada rasdavom, nieko rezervuot nereikia smile.gif Tik prieš važiuojant verta į jų FB puslapį žvilgtert, nes kartais būna visa kavinukė užsakoma kokiam renginiui ir tuo metu pašalinių neįleidžia ax.gif

QUOTE(Elsker @ 2014 11 11, 01:38)
Gal kuri turit kokių patarimų, kuriose vietose per Naujųjų metų šventę būtų smagiausia? 4u.gif


Prie Brandenburgo vartų minios žmonių būna, gal ten linksma biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki keliautojai 4u.gif

ketinam su draugu vaziuoti i Berlina sutikt naujuosius wub.gif gyvensim 4km nuo Branderbugo vartu. kaip reikalai su taksi naujuju nakti? skaiciau kad susirenka apie milijona zmoniu pagrindineje gatveje, biski neisivaizduoju tokio dalyko biggrin.gif ir dar, jauciu sausio 1d nieks nedirbs? o sausio 2d?
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 11 11, 13:09)
Jetus, neatsimenu lotuliukas.gif Kapučino gal truputį virš 2 eurų, pyrago gabalas ar 2,50 ar 3,50 g.gif Jau mano galva doh.gif Ten ir užkąsti galima, ir vynuko pagurkšnot biggrin.gif Kainos tikrai nešokiravo schmoll.gif
Vietų visada rasdavom, nieko rezervuot nereikia smile.gif Tik prieš važiuojant verta į jų FB puslapį žvilgtert, nes kartais būna visa kavinukė užsakoma kokiam renginiui ir tuo metu pašalinių neįleidžia ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 11 11, 13:09)

Prie Brandenburgo vartų minios žmonių būna, gal ten linksma biggrin.gif

ačiū už info 4u.gif

QUOTE(Ernesta23 @ 2014 11 11, 15:43)
Sveiki keliautojai  4u.gif

ketinam su draugu vaziuoti i Berlina sutikt naujuosius wub.gif gyvensim 4km nuo Branderbugo vartu. kaip reikalai su taksi naujuju nakti? skaiciau kad susirenka apie milijona zmoniu pagrindineje gatveje, biski neisivaizduoju tokio dalyko biggrin.gif  ir dar, jauciu sausio 1d nieks nedirbs? o sausio 2d?

oo, mes irgi su draugu taip pat, įdomu kaip ten kas, noris įsiliet į tokį šventimą naujų! Aš tai manau kad po vidurnakčio bus ką veikt ir neužsidarys ten viskas g.gif
Atsakyti
sveikos, mes irgi naujus sutiksime Berlyne, gyvensim netoli Branderbugo vartų, per kelias gatveles smile.gif
gal kas kokį pubą rekomenduotų ar panašią vietą, kur užsukti po sutikimo, nes į restoranus jau nebesibrausime, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2014 11 11, 13:09)
Prie Brandenburgo vartų minios žmonių būna, gal ten linksma biggrin.gif

Teko lankytis, tai patariu apsisarvuoti kantrybe, nes nuo 21h jau buna tokie srautai, kad zemesni zmones praktiskai iplaukia ore lotuliukas.gif Ir dar intensyviau isnesa po fejerverku (saudo virs Potsdamer aikstes) mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Planuojame trumpas atostogas per ilgaji savaitgali Berlyne, vaziuosime autobusu, gal galiterekomendoti pigu viesbutuka(iki 40 eur) kelioms naktims,kad butu patogu judeti is/i stoti, centra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Petr@ @ 2015 01 31, 14:55)
Labas  4u.gif

Planuojame trumpas atostogas per ilgaji savaitgali Berlyne, vaziuosime autobusu, gal galiterekomendoti pigu viesbutuka(iki 40 eur) kelioms naktims,kad butu patogu judeti is/i stoti, centra  4u.gif

Mums patiko Ivberg Hotel Charlottenburg, dvi naktys dviems žmonėms kainavo 74 eurus. Nuo ZOB 900m, o iki centro per labai fainą orą peškom suvaikščiojom kol jėgų buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2015 01 31, 18:39)
Mums patiko Ivberg Hotel Charlottenburg, dvi naktys dviems žmonėms kainavo 74 eurus. Nuo ZOB 900m, o iki centro per labai fainą orą peškom suvaikščiojom kol jėgų buvo biggrin.gif

uz mano pasirinktas 2 naktis rodo 178 eurus doh.gif neblogas kainu skirtumas g.gif
Atsakyti