Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Kalbame toliau...
user posted image


Kiek naujienu bigsmile.gif
http://www.emmaljunga.com/lt/index.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baisa.: 31 liepos 2013 - 15:54
Painformuokit - ar senesnio modelio Emaljunga Edge supamas? Konrkečiai, va toks:

http://www.skelbiu.l...a-16624286.html
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 06, 19:46)
Painformuokit - ar senesnio modelio Emaljunga Edge supamas? Konrkečiai, va toks:

http://www.skelbiu.l...a-16624286.html


Supasi, nes juk klasikine vaziuokle ir dar turi visas keturias, taip vadinamas "pakabas" ant kuriu vezimelis linguojasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 06, 19:46)
Painformuokit - ar senesnio modelio Emaljunga Edge supamas? Konrkečiai, va toks:

http://www.skelbiu.l...a-16624286.html


Klasikinis, tad tikrai turetu suptis, tik nepatarciau toki antikvariata pirkti, nes neturi daugelio naujesniu modeliu privalumu g.gif Vienas is ju ne easy fix fiksatorius. T.y. lopsiukas nesifiksuoja vienu paspaudimu ant remo. Reikes kaip ir kitu firmu vezimuose pavargti norint uzsideti ir uzfiksuoti vezimeli ant remo. Be to nemanau, kad toks senas modeliukas bus labai geros bukles.
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif
Kadangi mano jaunylė, kai gims trečias, bus beveik septynerių, tai jaučiuosi kiek atitrūkus nuo šiuolaikinių vežimukų aktualijų ir išties ne viską pastebiu.

Kita vertus, na nesinori mokėti virš 1000 lt už vežimą, kurio naudojamas bus tik lopšys (sportinuką pirksiu pavasariop, lengvesnį, mažesnį), ir tik kelis mėnesius...Tai ieškau kažkokio varianto, kur ir kaina būtų priimtina, ir kokybė ne prasčiausia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 06 rugpjūčio 2013 - 21:55
QUOTE(flight @ 2013 08 06, 22:49)
Ačiū už patarimus 4u.gif
Kadangi mano jaunylė, kai gims trečias, bus beveik septynerių, tai jaučiuosi kiek atitrūkus nuo šiuolaikinių vežimukų aktualijų ir išties ne viską pastebiu.

Kita vertus, na nesinori mokėti virš 1000 lt už vežimą, kurio naudojamas bus tik lopšys (sportinuką  pirksiu pavasariop, lengvesnį, mažesnį), ir tik kelis mėnesius...Tai ieškau kažkokio varianto, kur ir kaina būtų priimtina, ir kokybė ne prasčiausia g.gif


Hm, tokiu atvieju manau visai tiktu ir Marita smile.gif Nors jei turite galimybes apziureti si EDGE, tai gal visai ir nieko jis. Be apziuros tikrai nerizikuociau. Modeliukas net nedristu speti kokiu metu. Gal kokiu 2005? g.gif Tai isivaizduojate kiek metu ir keliu vaiku jis buvo eksploatuotas? Taip pat tikrai netures daugelio naujesniu modeliu privalumu, tad bus kaip Marita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 06, 21:49)
Kita vertus, na nesinori mokėti virš 1000 lt už vežimą, kurio naudojamas bus tik lopšys

Paieskokit Emuko tik su lopsiu. Tikrai parduoda ir toki varianta 4u.gif
Atsakyti
Buvau parduotuvėje, apžiūrėjau emukus gyvai. Visgi, netenkino jų supimo funkcijos galimybės (man per "kieti"), radau geresnį šia prasme variantą ir matyt, apsistosiu ties juo.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 08 07, 21:59)
Buvau parduotuvėje, apžiūrėjau emukus gyvai. Visgi, netenkino jų supimo funkcijos galimybės (man per "kieti"), radau geresnį šia prasme variantą ir matyt, apsistosiu ties juo.

Gal išduosite koks tas geresnis variantas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brrrr @ 2013 08 08, 13:47)
Gal išduosite koks tas geresnis variantas?  g.gif



Tai nėra geresnis variantas objektyviai - tai geresnis variantas supimosi ir minkštumo prasme, kas man labai aktualu smile.gif Ieškojau klasikinio supamo vežimo dideliais ratais ir erdviu lopšiu - tai Tako Milli clasic man kaip tik wink.gif

Atsakyti
Sveikutes,
Gal kuriai kartais teko pirktis klasikines vaziuokles emuko ratus naujus biggrin.gif ax.gif ?

Musu ziuriu ratai biski tokie nuo metalo, balto svietos gelsvos pasidare ir nenusiplauna ax.gif

Kazin kiek kainuotu visi nauji keturi ratai? 4u.gif

Gal kuri kartais pirkotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2013 08 09, 11:32)
Sveikutes,
Gal kuriai kartais teko pirktis klasikines vaziuokles emuko ratus naujus biggrin.gif  ax.gif ?

Musu ziuriu ratai biski tokie nuo metalo, balto svietos gelsvos pasidare ir nenusiplauna ax.gif

Kazin kiek kainuotu visi nauji keturi ratai? 4u.gif

Gal kuri kartais pirkotes  ax.gif


Buvau uzklausiusi pries 2 metus. Tai keistai i mane pasiziurejo. Sako nemazai. vienas ratas apie 150 - 180 Lt. jei tiksliai atsimenu. blush2.gif Bet klausiau del Edge sport vaziuokles.

Paskambinkite i BBC, pasakys JUms.
Atsakyti