Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

Ar galima plauti vezimo medziagas skalbimo masinoje? Ant vezimo tai rodo rankom plaut...
Atsakyti
QUOTE(sunny_smile @ 2014 05 15, 21:03)
Ar galima plauti vezimo medziagas skalbimo masinoje? Ant vezimo tai rodo rankom plaut...

as skalbiau skalbimo masinoje nustacius programa, kur skirta rankomis plaunamiems ar vilnoniams skalbiniams. Issiskalbe, nieko nenutiko.
Atsakyti
QUOTE(Pernille @ 2014 05 15, 23:28)
as skalbiau skalbimo masinoje nustacius programa, kur skirta rankomis plaunamiems ar vilnoniams skalbiniams. Issiskalbe, nieko nenutiko.



Neturiu rankomis plovimo programos... Bet jei parinkčiau programą su 30laipsnių temperatūra ir išjungčiau gręžimo funkciją, gal nepakenktų..? Vežimas juodas su baltu, bet tokioje žemoje temperatūroje dažyti irgi neturėtų manau?
Atsakyti
Mamos patarkit ka pirkti, maziukui 7 men,nenusprendziam ar city cross ar scooter 2.2. Pirkti sad.gif hellp kas galit patarkit 4u.gif
Atsakyti
Man scooterio minusas, kad nėra pilnai gulimos padėties smile.gif 7 mėn vaikučiui manau dar aktualu, jei Jums ne, tai tada imčiau scooter
Atsakyti
QUOTE(Simona1986 @ 2014 05 27, 23:07)
Mamos patarkit ka pirkti, maziukui 7 men,nenusprendziam ar city cross ar scooter 2.2. Pirkti sad.gif hellp kas galit patarkit 4u.gif

O kodel jus renkates is situ dvieju?
As scooter'io irgi nepirkciau, nes neturi pilnai gulimos padeties. Jei jau toks didelis ir sunkus (nors raso kad lengvas biggrin.gif ), tai manau turi buti ir gulimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona1986 @ 2014 05 27, 21:07)
Mamos patarkit ka pirkti, maziukui 7 men,nenusprendziam ar city cross ar scooter 2.2. Pirkti sad.gif hellp kas galit patarkit 4u.gif

Issirinkau Scooter 2.0 ryskia grazia spalva su baltas ratais, be galo grazus, pritraukia gatveje demesi biggrin.gif wub.gif Labiau kompaktiskas, minkstai rieda, labai patogus tiek man, tiek vaikeliui ir pilnai gulimos padeties mums visiskai neprireike, patogiai miega lauke smile.gif
Atsakyti
Aš ir labai džiaugiuosi scooter'iuku, tik man jis visgi atrodo tinkamas didesniam vaikučiui 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, o ka jus naudojate ziemai i spordinukus, kad vaikuciai nesusaltu blush2.gif

Kolkas mes dar lopsiuka naudojame, bet galvoju, gal jau reiktu pradeti galvoti apie rudeni - ziema blush2.gif kalbu apie combi odinukus sportinukus 4u.gif

Beja, labai dziaugiuosi, kad isigyjom emmaljunga vezimuka, nes nor mes dar tik 2 men, bet jauciu, kad greitai netilpsime jau i lopsi doh.gif o i kitus vezimukus tikriausiai jau butume netilpe doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 06 09, 12:37)
Mamytes, o ka jus naudojate ziemai i spordinukus, kad vaikuciai nesusaltu blush2.gif

Kolkas mes dar lopsiuka naudojame, bet galvoju, gal jau reiktu pradeti galvoti apie rudeni - ziema blush2.gif  kalbu apie combi odinukus sportinukus 4u.gif

Beja, labai dziaugiuosi, kad isigyjom emmaljunga vezimuka, nes nor mes dar tik 2 men, bet jauciu, kad greitai netilpsime jau i lopsi doh.gif  o i kitus vezimukus tikriausiai jau butume netilpe doh.gif  lotuliukas.gif

mes sita miegmaisi naudojom ziema smile.gif

http://www.emmaljung...maiis-1040.html

Mano vaikas buvo metinukas. Labai patiko man sitas miegmaisis, o vasara galima ji nusegti ir lieka tada apatine dalis, kuri minksta, tai vaikui mieliau sedet ant jos. Pas mus vezimas Mondial Duo Combi, odinukas.
Dabar jau nenaudojam nuo pavasario. Pardavinesim. Bet tai vezimas, kuriam dedu visus pliusus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 06 09, 15:21)
mes sita miegmaisi naudojom ziema smile.gif

http://www.emmaljung...maiis-1040.html

Mano vaikas buvo metinukas. Labai patiko man sitas miegmaisis, o vasara galima ji nusegti ir lieka tada apatine dalis, kuri minksta, tai vaikui mieliau sedet ant jos. Pas mus vezimas Mondial Duo Combi, odinukas.
Dabar jau nenaudojam nuo pavasario. Pardavinesim. Bet tai vezimas, kuriam dedu visus pliusus  wub.gif

Musu toks pat vezimukas drinks_cheers.gif reiks pasieskoti tokio miegmaisiuko thumbup.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat neatsidziaugiam Emmuku. Turime mondial de luxe duo combi vezimeli http://www.whwatts.c...81-99935500.jpg minkstai vaziuoja, smagus. Aisku sveria tikrai daug, neprinesiosi kad ir i 2-a auksta kasdien smile.gif
Atsakyti