Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(mona66 @ 2013 09 27, 16:34)
Žėtuti  birthday.gif  birthday.gif  birthday.gif  birthday.gif  su rytojaus švente. Žinau, kad norėjai man kai ką atvežti (turbūt tikėjaisi ir dovaną gauti) biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , bet po kol kas tik virtualus   4u.gif  4u.gif  4u.gif  ir didelis  oro_buckis.gif

swoon.gif mona66,sposininke tu ,na bet didelis aciu 4u.gif dovanu man nereikia,pati didziausia gyvenimo dovana,kad turiu jus (sesikes) wub.gif wub.gif

zydrem,mielos smulkmeneles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 27 rugsėjo 2013 - 18:29
Sobieskos darbai - tikra sielos ir akių atgaiva bigsmile.gif
Už tai milijonas 4u.gif wub.gif
Katu labai gražus metrikiukas, nors mane apskritai jie nelabai žavi - bet šis labai mielas wub.gif

Džiuljetos labai dailus darbelis
Ir visų kitų rolleyes.gif

Šiandien visiškai susinervinau - nesugebu net normalios elementarios foto padaryti, kad bent jau kažkoks normalus vaizdas būtų. angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2013 09 28, 16:51)
Šiandien visiškai susinervinau - nesugebu net normalios elementarios foto padaryti, kad bent jau kažkoks normalus vaizdas būtų. angel_sadangel.gif

console.gif ne visos mes fotografes, nugi ne visiems ta "akis" zvelgianti pro objektyva skirta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 09 28, 16:22)
console.gif ne visos mes fotografes, nugi ne visiems ta "akis" zvelgianti pro objektyva skirta  mirksiukas.gif

Ačiū už paguodą friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 09 26, 10:41)


Va čia tai spartuolė-žaviuosi thumbup.gif

QUOTE(Katu @ 2013 09 27, 03:14)
Seniai bebuvau uzsukus, tai pasirodau su vakar baigtu metrikuciu


Gražus labai man šis metrikutis wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2013 09 27, 08:10)
Kiek kitokios manosios adatinės 4u.gif


Patinka man, kaip Tu jungi dvi tokias skirtingas rankdarbių rūšis. Tau puikiai gaunasi thumbup.gif Adatinės labai gražios wub.gif O kaip medžiagytė pritvirtinta? Priklijuota?

QUOTE(zydrem @ 2013 09 27, 17:06)
labai greitai sugalvota ir pasiuta, issiuvineta  prijuoste kad didelis butelis ne taip basiai atrodytų  biggrin.gif  butinai reikėjo tokio  doh.gif


Sveika prisijungus 4u.gif Pradžiai pasirinkai nesudėtingus motyvus ir gerai padarei, nes kartais pasirinkus didelę ir sudėtingą schemą noras siuvinėti išgaruoja smile.gif Pradžiai siūlau pabandyti siuvinėti ant smulkesnės aidos. Darbelis atrodys kruopščiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 09 27, 19:27)

zydrem,mielos smulkmeneles  4u.gif


ačiū 4u.gif

QUOTE(elzeda @ 2013 09 29, 14:48)

Sveika prisijungus  4u.gif Pradžiai pasirinkai nesudėtingus motyvus ir gerai padarei, nes kartais pasirinkus didelę ir sudėtingą schemą noras siuvinėti išgaruoja smile.gif Pradžiai siūlau pabandyti siuvinėti ant smulkesnės aidos. Darbelis atrodys kruopščiau  mirksiukas.gif


ačiū už patarimu mirksiukas.gif 4u.gif
aida pirkus seniau dar nebuvau pasidomejus kokia tiktu pradziai doh.gif gerai kad siuliuku nepirkau tada ax.gif o tai tikrai buciau nusipirkus po lita doh.gif gal kaunietes patars kur geriausia kaina galima pirkti g.gif dabar pirkau siuliukus is kasiulai


Atsakyti
Sveikutės ,greit pasirodau ir lekiu darbuotis biggrin.gif

Įrėmintas ....pagaliau ax.gif Lanarte fishing boats

user posted image
pilnu dydžiu


Ir...motyvas būsimai pagalvėlei Two Friends - The Drawn Thread

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 rugsėjo 2013 - 15:52
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 29, 15:48)
Sveikutės ,greit pasirodau ir lekiu darbuotis  biggrin.gif

Ką čia ir bepridurti - gražu, miela ir nuotraukos wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 29, 17:48)
Sveikutės ,greit pasirodau ir lekiu darbuotis  biggrin.gif


Labai gražu, Uodegyte wub.gif Toks švelnus paveiksliukas. O ir motyvas pagalvėlei labai mielas.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 29, 16:48)
Sveikutės ,greit pasirodau ir lekiu darbuotis  biggrin.gif
Įrėmintas ....pagaliau  ax.gif

bigsmile.gif koks grozis,eina sau ir nuotraukos thumbup.gif wub.gif wub.gif
pagalvelei motyvas ir labai fainas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 09 29, 15:48)
Sveikutės ,greit pasirodau ir lekiu darbuotis  biggrin.gif

Įrėmintas ....pagaliau  ax.gif Lanarte fishing boats



melyna melyna bigsmile.gif wub.gif grazu wub.gif (kazko ant melynos patrauke mane g.gif lotuliukas.gif )

grazus ir antras thumbup.gif
Atsakyti
Uodegyt, valtelės fantaaaaaastiškoooooos wub.gif wub.gif
Atsakyti