Įkraunama...
Įkraunama...

BeachBody T25

Sveiki smile.gif

Nusprendziau nuo kitos savaites pradeti BeachBody T25 programa. Ar kas nors jau bande? Kaip maitinates? Ar ne per sunku ir ar veikia? smile.gif
Atsakyti
As irgi parsisiunciau. Kelis kart pameginau. Nu sunkoka, bet imanoma. man patiko kad ten tie pratimai vos ne kaip hip hopo zingsneliai, isijauti ir gali ne siaip kaip manksta bet kaip soki sokt smile.gif
Atsakyti
Bandau siustis sia sporto programa. Jeigu daugiau viskas eina per soki, tai man turetu buti prie sirdies, bet tikiuosi, kad nebus ji tokia sunki kaip Instanity smile.gif
Atsakyti
Na va, parsisiunciau, permeciau akimis. Lengva nera, labai panasu i insanity, tik gal truputi lengvesne pasirode....Nzn, gal cia pirmas ispudis...
Atsakyti
TRUMPESNE, ir lengvesne. Man vien paziurejus Insaniti pavargstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2013 08 14, 19:08)
TRUMPESNE, ir lengvesne. Man vien paziurejus Insaniti pavargstu biggrin.gif


Kad trumpesne, tai faktas. Po Insanity gali tiesiai eiti i kariuomenes spec buri be atrankos, esi pasiruoses jau lotuliukas.gif
Bet kiek matau, ji uzima viso 14 savaiciu ( alfa 5, beta 5, gama hibridas 4, gama 4)
Na reikes bandyti judeti, nelabai pavyks laikytis plano, trumpinsiu, bet vis judesiu. Norisi tuos 5 kg dar numesti ir sutvirtinti raumenukus po gimdymo.
Atsakyti
Šita tikrai nėra lengvesnė, juk jei gerai pamenu, čia visa šita mankšta yra be pertraukų g.gif kadangi mankšta trumpa tai reikia nepamiršti jo kažkada pasakytos frazės "every second counts" biggrin.gif Dievinu insanity, bet pabodo jau tie šuoliai man nuolat unsure.gif ar T25 vėl pilna šokinėjimo?
Atsakyti
Yra yra hip hop smile.gif
Atsakyti
Yra ir suoliuku , yra ir hip hop...
Gali pabandyti jo kita programa Hip Hop ABS, praktiskai treniruote eina per sokima, bet yra pratimu ir ant kilimeliu, ir su hanteliukais. Trukme 30 min.
Atsakyti
Na ka, siandiena dariau pirma treniruote pagal Focus25 /Alfa/ Cardio. Buvau slapia kaip ir jie lotuliukas.gif , pora pratimu pakeiciau i lengvesnius, kuriuos dare Tanja. Na, visia nieko, laikas prabego greitai, tik 25 minutes smile.gif
Atsakyti
Vakar dariau alfos ab intervals, nu stenejau keikiaus, prakaitas akis grauze biggrin.gif.

Po total body circuit pasitempiau peti, tikrai sunku buvo tuos visus atsispaudimus daryti visokiom pozom, tai dabar ibumetinas ir magnis mano draugai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2013 08 19, 14:32)
Vakar dariau alfos ab intervals, nu stenejau keikiaus, prakaitas akis grauze biggrin.gif.

Po total body circuit pasitempiau peti, tikrai sunku buvo tuos visus atsispaudimus daryti visokiom pozom, tai dabar ibumetinas ir magnis mano draugai smile.gif


Buna, buna traumu.....
Atsakyti