Įkraunama...
Įkraunama...

BeachBody T25

QUOTE(Mopsyte @ 2013 08 14, 12:45)
Bandau siustis sia sporto programa. Jeigu daugiau viskas eina per soki, tai man turetu buti prie sirdies, bet tikiuosi, kad nebus ji tokia sunki kaip Instanity smile.gif



iš kur parsisiuntėte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 08 20, 08:56)
iš kur parsisiuntėte?  4u.gif


Is cia...

http://thepiratebay....4_w__all_audio_

Spausk " get this torrent"


Siandiena dariau F25/Alfa/Speed 1.0. Oi sunku buvo po vakar, taip sikniuka skaudejo nuo pritupimu, vaje vaje....
Atsakyti
biggrin.gif
As vakar dariau lower focus, tai stovejau meldziaus skaiciavau aveles per viena itupsta, toks jausmas, kad kas raumeni plesia laukan, skausmelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2013 08 20, 20:15)
biggrin.gif
As vakar dariau lower focus, tai stovejau meldziaus skaiciavau aveles per viena itupsta, toks jausmas, kad kas raumeni plesia laukan, skausmelis biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras skausmelis smile.gif ?
Atsakyti
Siandiena dariau F25/Alfa/AB intervals....Hm, labai greitai prejo treniruote, nera daug suoliuku, pratimai nera super druper sunkus , ziuresime kokia bus rytoj savijauta....
Neziurint i tai, kad naktele buvo sunki ( mazasis sunelis) , vistiek kazkiek radau jegu padirbeti ir tai buvo trecia treniruote sia savaite....ZIuresiu kaip toliau seksis....
Atsakyti
Labas sportininkes biggrin.gif
Siunciuosi sita programa, nuo rytdienos prisijungsiu. Tikiuosi uzteks valios smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2013 08 20, 20:15)
biggrin.gif
As vakar dariau lower focus, tai stovejau meldziaus skaiciavau aveles per viena itupsta, toks jausmas, kad kas raumeni plesia laukan, skausmelis biggrin.gif

As siandiena dariau F25/Alfa/Lower Focus. Na taip, buvo tokiu pratimuku kur skaiciavau aveles smile.gif ....Na nzn, jeigu ryt bus sveikatos, pabandysiu dar penkta trenke tureti.
Galvoju gal kita savaite pabandyti Beta. Kazin ar sirdis neissoks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mopsyte: 22 rugpjūčio 2013 - 16:35
Pradėsiu ir aš T25 nuo pirmadienio ax.gif Labai smagi programa pasirodė su daug nesunkaus cardio, bus atsikvėpimas po Insanity bigsmile.gif Tik norėjau pasiteirauti dėl tvarkaraščio eiliškumo... Tai daroma pirma alpha programa, paskui beta, paskui gamma hybrid ir galiausiai gamma (pagal kalendorių žinoma)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2013 08 22, 21:20)
Pradėsiu ir aš T25 nuo pirmadienio  ax.gif Labai smagi programa pasirodė su daug nesunkaus cardio, bus atsikvėpimas po Insanity  bigsmile.gif Tik norėjau pasiteirauti dėl tvarkaraščio eiliškumo... Tai daroma pirma alpha programa, paskui beta, paskui gamma hybrid ir galiausiai gamma (pagal kalendorių žinoma)?  ax.gif


Na taip. Kalendoriuje yra net surasyta kokiomis dienomis ka daryti, jeigu nori, parasyk email i az as tau atsiusiu pilna kalendoriu.

Dariau siandiena F25/Alfa/Stretch. Pailsejau, galima sakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū, bet nereikia, parsisiunčiau kartu su kalendoriumi smile.gif tik nustebau, kad šita programa daug mėnesių trunka, buvau pripratusi prie insanity 2 mėn ax.gif gal net ir smagiau, nereikės plėšytis, o po truputį rezultatai gerės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, sivakara pabandziau alpha dalies abs workouta. Na laikas nepastebimai prabego, net nespejau isijausti normaliai, jis taip greitai keicia pratimus, reikia priprasti, reikes dar karta karoti abs workouta, kad isiminciau pratimus biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, šiandieną pradėjau pagal tvarkaraštį nuo cardio smile.gif galiu pasakyti, kad nors patys pratimai daug lengvesni nei mano anksčiau daryti kitų programų, bet pavargau neblogai, nors insanity cardio labai nemėgdavau, šitas T25 cardio labai patiko. Pora kartų vistiek turėjau sustoti pailsėti, nes sportavau dar nepusryčiavus (ko niekada nedarau), rytoj bandysiu mankštintis vakare, gal pavalgius geriau seksis. Šios programos cardio mankštai dedu didelį pliusą bigsmile.gif
Atsakyti