Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

4u.gif
merginos,kaip begyvenat 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 15, 13:13)
4u.gif
merginos,kaip begyvenat  4u.gif  wub.gif

Mes tai aktyviai - daržiukai, parkeliai, namai, darželio paieškos ir t.t. ir panašiai smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes atvaziavom i siaulius ir netiketai teko ilgiau uzsibuti....o rubeliu pasiiemem vos kelis gal kuri mamyte galetu padovanoti nebereikalingu isaugtu mergaiteisku rubeliu ugis 128 pas pacius pazystami turi berniukus verysad.gif butume labai dekingos
Atsakyti
Laba diena:)
Atvyksim su sunum, busimu priesmokyklinuku, gyventi i Siaulius, ir aisku, pazistamu beveik nera. Tad jungiames prie jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta M. @ 2014 07 22, 07:57)
Laba diena:)
Atvyksim su sunum, busimu priesmokyklinuku, gyventi i Siaulius, ir aisku, pazistamu beveik nera. Tad jungiames prie jusu smile.gif


Sveika 4u.gif pasakok, kur kas kaip bigsmile.gif bigsmile.gif Čia apmirus temelė kažkaip vasarą ax.gif
Atsakyti
Sveika atvykus smile.gif

QUOTE(Lakšmi @ 2014 07 22, 08:58)
Sveika  4u.gif  pasakok, kur kas kaip  bigsmile.gif  bigsmile.gif Čia apmirus temelė kažkaip vasarą  ax.gif


Tikrai, gal naujokė veiksmo įneš smile.gif
Atsakyti
orai geri,gal būtų norinčių prie Berniuko,Lapės susirinkti,ten mano pirmasis meetas buvo wub.gif
galima ir pietinio Beržynėlį ax.gif
ką manot?
paskui vėl mokslai ir ttt
taip norėtųsi senbūvių ax.gif Baronės,Vyšnelės,Jasios,Rusnės,Deros,Evuškio wub.gif edinkos,ginai netoli mirksiukas.gif tų kurios atsiliepiat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 22 liepos 2014 - 13:32
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 14:31)
orai geri,gal būtų norinčių prie Berniuko,Lapės susirinkti,ten mano pirmasis meetas buvo  wub.gif
galima ir pietinio Beržynėlį  ax.gif
ką manot?
paskui vėl mokslai ir ttt
taip norėtųsi senbūvių  ax.gif  Baronės,Vyšnelės,Jasios,Rusnės,Deros,Evuškio  wub.gif edinkos,ginai netoli  mirksiukas.gif  tų kurios atsiliepiat  4u.gif

Labai norėčiau wub.gif Šiuo metu atostogauju, galėčiau prisiderinti. Ech, pamenu vėdarus... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 22 liepos 2014 - 14:11
Sveikutės, o taip, smagūs laikai buvo...
Būtų smagu pamatyti prieš 10 metų pažintus žmones... 4u.gif ...
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 07 22, 13:31)
taip norėtųsi senbūvių  ax.gif  Baronės,Vyšnelės,Jasios,Rusnės,Deros,Evuškio  wub.gif edinkos,ginai netoli  mirksiukas.gif  tų kurios atsiliepiat  4u.gif

O aš į senbuves įrašyta ar nea... blush2.gif rolleyes.gif biggrin.gif Bet vistiek į mytuką norėčiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta M. @ 2014 07 22, 07:57)
Laba diena:)
Atvyksim su sunum, busimu priesmokyklinuku, gyventi i Siaulius, ir aisku, pazistamu beveik nera. Tad jungiames prie jusu smile.gif

sveika 4u.gif
as pati siauliuose tik 1metai tai neturiu daug pazystamu 4u.gif
o cia temute labai pmirus ir jau senokai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2014 07 22, 15:10)
Labai norėčiau wub.gif Šiuo metu atostogauju, galėčiau prisiderinti. Ech, pamenu vėdarus...  biggrin.gif

bigsmile.gif na tie laikai jau praėjo,nebent dabar jau aš pas ką nors biggrin.gif

QUOTE(vyšnelė @ 2014 07 22, 15:14)
Sveikutės, o taip, smagūs laikai buvo...
Būtų smagu pamatyti prieš 10 metų pažintus žmones... 4u.gif ...

bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(NORIKA @ 2014 07 22, 16:02)
O aš į senbuves įrašyta ar nea... blush2.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif  Bet vistiek į mytuką norėčiau...  ax.gif

doh.gif pamiršau įrašyti,aš apie tave kasdien galvoju,nes kitoj temoj tave užmatau mirksiukas.gif

ir dar nemažai mūsų yra,tik nebelabai nikus pamenu,ritama,luga,akvarele,janna... wub.gif o eks naaringiukas tai žinokit jau leliuką turi wub.gif

mergai tai derinames kol dar vasara bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 22 liepos 2014 - 19:28