Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 06, 08:45)
As neperku. Man irgi labai reikia, bet lauksiu.

Lauryna, del kainu litais jcrew, tai taip.. Man viena psl rodo $ perverciu toliau, litais. Kartais redreshinus pasitaiso situacija kartais ne.


Supratau. Reiskias problema ne kompiuteriuose.
... bet ka tik pameginau isijungti CREW puslapi per Mozilla ir viskas veikia puikiai, nemeto i Lt.
O Operos programa tuo paciu metu vis pakeicia i Lt, kaip, kad anksciau rasiau. Gal kam pagelbes. Nes bjauru, kai kainu "$" nesimato... 4u.gif
Atsakyti
Lauryna50, cia pats J.crew grybauja, ir man taip pat, draugei irgi buvo...
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 06, 08:22)
As atsimenu, kad Tu pirkai drugeli dydziu mazesni... ax.gif
Bet maciau isparduotuvej viena nare su ~90 cm drugelio S dydi pardavinejo ir rase, kad noretusi didesnio...vienzo smile.gif
Pamatuok, prasom , kai gausi kiek cm per krutine 4u.gif
Jei laisvesnis butu , gal galima butu ant marskinuku nesiot smile.gif


Ok, pamatuosiu.

QUOTE(Dideja @ 2013 09 06, 08:25)
Merginos, kaip jus galvojat ar verta si sijona su - 30% pirkti? g.gif
http://factory.jcrew...name=hthr-acorn
Vistiek brangus gaunasi, ypac zinant , kad pernai toki factory sijona esu pirkus uz nepilna 100 Lt ax.gif
Bet vargu ar pigins dar ji pries sezona g.gif


As si pirkau kai po $53 ismete buvo, tiek, kad backordered iki spalio pradzios. Kazkodel nemanau, kad labiau nei tiek nukris iki to laiko... Veliau manau bus akciju ir geresniu kainu.
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 05, 21:13)

O manes Jcrew pastaruoju metu niekuo nenustebina, nieko nenoriu ax.gif



Negi pasveikai ? blink.gif Ar cia tik ligos remisija ? lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
gal kas turite factory taskuotos palaidines nuoroda, trumpom rankovem? virsuje susirisa bantukas... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 06 rugsėjo 2013 - 11:36
QUOTE(Dideja @ 2013 09 06, 08:25)
Merginos, kaip jus galvojat ar verta si sijona su - 30% pirkti? g.gif
http://factory.jcrew...name=hthr-acorn
Vistiek brangus gaunasi, ypac zinant , kad pernai toki factory sijona esu pirkus uz nepilna 100 Lt ax.gif
Bet vargu ar pigins dar ji pries sezona g.gif

Neverta tikrai.
QUOTE(linute_klp @ 2013 09 06, 09:45)
Sveikutes, is Factory sortus koki dydi imti su 95cm  g.gif J.Crew turiu 2, tai ir cia toki pati?  4u.gif  4u.gif  4u.gif

2, manau.
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 06, 12:29)
Negi pasveikai ? blink.gif Ar cia tik ligos  remisija ? lotuliukas.gif  tongue.gif


lotuliukas.gif Ne, apie pasveikima dar anksti galvoti, ligos simptomai dar jauciami ax.gif tikriausiai vis tik remisija biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 06, 12:47)
lotuliukas.gif Ne, apie pasveikima dar anksti galvoti, ligos simptomai dar jauciami ax.gif tikriausiai vis tik remisija biggrin.gif  tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
...as irgi kol kas rami... po to "gerojo" rytinio apsipirkimo kuomet Crew kainas nespejo sukelti ir -40% dave... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 09 06, 12:39)
Neverta tikrai.

2, manau.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 06, 12:53)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
...as irgi kol kas rami... po to "gerojo" rytinio apsipirkimo kuomet Crew kainas nespejo sukelti ir -40% dave...  wub.gif


Ech, pasiseke smile.gif Mano tas pirkimas neuzsiskaite, is 3 rubu - 2 teko parduoti ax.gif

O ko nesirodai mums ko gero prisipirkai ? biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2013 09 06, 12:47)
lotuliukas.gif Ne, apie pasveikima dar anksti galvoti, ligos simptomai dar jauciami ax.gif tikriausiai vis tik remisija biggrin.gif  tongue.gif



biggrin.gif na, ir remisija gerai rolleyes.gif ...nors laikinai pinigine "neverkia" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2013 09 06, 11:36)
gal kas turite factory taskuotos palaidines nuoroda, trumpom rankovem? virsuje susirisa bantukas...  biggrin.gif

http://factory.jcrew...02601/02601.jsp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 06, 12:29)
Negi pasveikai ? blink.gif Ar cia tik ligos  remisija ? lotuliukas.gif  tongue.gif

biggrin.gif
man 5 metai jcrew liga diagnozuota ax.gif
siandien vaziuoju paltuko-svarkiuko su odom pasiimti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmabu: 06 rugsėjo 2013 - 13:59