Įkraunama...
Įkraunama...

Krepšinis

Matėt? Braliukai ir Juodkalniją įveikė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ErikaN @ 2013 09 05, 11:57)
Man tai vakar buvo ne krepsinis, o kazkoks chaosas. Man atrodo kad musiskiai labai geros apie save nuomones..


kažkuris iš krepšininkų interviu ir sakė, kad komanda pradėjo žaisti galvodama, kad jau laimėjo...
Šiandien kovos nagais ir dantim ir mūsiškiai, ir makedonai.
Atsakyti
Gal galima kur nors internete rungtynes žiūrėti? Nes per tv3 play nerodo... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rebutia @ 2013 09 05, 21:09)
Gal galima kur nors internete rungtynes žiūrėti? Nes per tv3 play nerodo... sad.gif


sport24.lt
Atsakyti
Jungiuosi prie jusu/musu gretas. Ziurejom visas kontrolines varzybas. Esam krepsinio gerbejai. Jei kada i kokias varzybas negalime vaziuoti stebeti visa seima (cia, Vilniuje), tai vaziuoju tik as su vaikais. Ir tikrai siuo metu pergyvenam del musu rinktines. Net mano teveliai vakar ejo miegot susinervine. Jau kaip vakar buvo apmaudu ir gaila, kad negaliu. Bet labai tikiuosi kad sivakar bus pergales link lithuania.gif laikau kumscius. Ner didesnes itampos jei visas zaidimas rezultatais ant ribos ir per prazangas karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
su pirma pergalia lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
valiooooooooo.....šaunuoliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na pagaliau wub.gif

Bet teisėjavimas šian tai keistas, kaip sau norit.. ištisai techninės, nesportinės.
Atsakyti
Lietuva 75/ Makedonija 67/
"Nebetyli sirgaliai"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 09 06, 00:04)
Lietuva 75/ Makedonija 67/
"Nebetyli sirgaliai"
user posted image

nu bet gabaliuka,kaip visada,trys milionus galejo paleisti,man jis tikras krepsinio hitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2013 09 06, 00:07)
nu bet gabaliuka,kaip visada,trys milionus galejo paleisti,man jis tikras krepsinio hitas biggrin.gif

Kai pirma karta isgirdau, tai siek tiek nustebau.
Niu labai noreciau tiketi, kad isaus ta proga biggrin.gif
Vis tik gerai pagalvojus, man sios dvi dainos fyfti-fyfti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 05 rugsėjo 2013 - 23:56
Kad laimejom tai valioooo thumbup.gif Bet mums tai tik pasiseke, aciu dievui, kad makedonieciams nekrito tritaskiai 4u.gif O ka galvojat apie Kleiza? Ka jis siemet veikia rinktineje? Negaliu i ji ziureti, vaiksto pasiputes, grifka taisosi, manekenas, nieko verta siemet zvaigzde doh.gif
Atsakyti
Tai ka, lauksim sivakar pergales taip pat lithuania.gif

RIKTINĖS RUNGTYNIŲ GRAFIKAS

Lietuva 56:63 Serbija
Lietuva 75:67 Makedonija
Latvija – Lietuva
Lietuva – Juodkalnija
Lietuva – Bosnija ir Hercegovina
Lietuva – Rusija
Lietuva – Čekija

user posted image

Turnyro lentelė

Tvarkaraštis/Rezultatai

user posted image

---------
Man geriau Kleiza jau su grifka nei be grifkos biggrin.gif

user posted image
Atsakyti