Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

QUOTE(Aristokratė @ 2013 09 29, 21:49)
Vos nuo liepos ebay'uje, o jau susiduriau su pasto problema. Nupirko is manes daikta rugpj. viduryje. Pirkeja is Amerikos. Pries kelias dienas pirkeja raso, kad ji nieko negavo. Klausia manes ar kas negerai su pristatymu. Greit pasiziuriu i USPS, nuo rugsejo 3 d. jos miesto paste, raso, kad Notice left. Parasiau jai, kad kreiptusi i savo vietini pasta ar USPS.
Sian parase, kad ji nieko neieskos, netikrins kiekvieno miesto pasto skyriaus, dirba per kelis darbus, eina i mokykla, kad ji kiekviena diena tikrino tracking number, jai nieko nerase, kaip tycia nuo rugsejo 3 d.  g.gif , nors matau, kad siuntinys jau nuo rugpj. pab. Amerikoje ir kiek zinau USPS kiekviena savo zingsni atzymi sistemoje ir viska gali matyti.
Vienu zodziu, ji praso manes grazint pinigus  biggrin.gif .

Man dar pfu pfu pfu neteko susidurti su tuo. O bandet susisiekti su USPS? gal jie patikdlintu kuriame paste paliktas siuntinys. Siulyciau dar su ebay pasikonsultuoti. Bet siaip dvelkia nesaziningu pirkeju
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2013 09 29, 20:49)
Sian parase, kad ji nieko neieskos, netikrins kiekvieno miesto pasto skyriaus, dirba per kelis darbus, eina i mokykla, kad ji kiekviena diena tikrino tracking number, jai nieko nerase, kaip tycia nuo rugsejo 3 d.  g.gif , nors matau, kad siuntinys jau nuo rugpj. pab. Amerikoje ir kiek zinau USPS kiekviena savo zingsni atzymi sistemoje ir viska gali matyti.
Vienu zodziu, ji praso manes grazint pinigus  biggrin.gif .


Pabandyk pranešt Ebay, kad pirkėjas neatsiima prekės, Ten kažkur prie pardavimo yra pozicija kur galima tai padaryt. Nors nemanau, kad tai kažą pakeis schmoll.gif USPS puslapyje kur rodo siuntos kelią, turi būti pranešimas kokiu telefonu skambinti dėl siuntos atsiėmimo, nurodyk jį pirkėjai. Dar gali jai parašyt, kad parašysi neigiamą atsiliepimą, gal suveiks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 29 rugsėjo 2013 - 21:14
QUOTE(spiglys @ 2013 09 29, 21:03)
Pabandyk pranešt Ebay, kad pirkėjas neatsiima prekės, Ten kažkur prie pardavimo yra pozicija kur galima tai padaryt. Nors nemanau, kad tai kažą pakeis schmoll.gif USPS puslapyje kur  rodo siuntos kelią, turi būti pranešimas kokiu telefonu skambinti dėl siuntos atsiėmimo, nurodyk jį pirkėjai. Dar gali jai parašyt, kad parašysi neigiamą atsiliepimą, gal suveiks g.gif


Neigiamo atsiliepimo pirkejui palikt negalima

Man buvo su Rusija
Pirkejas iskele byla, kad negauna siuntinio
As parasiau pretenzija LT pastui, tai tas gal su Rusija susirase?
Nes po atsakymo jau sistemoj pasimate, kur tas siuntinys.
Paskutinem dienom siutinys buvo pas pikeja paste, as jam parasiau
O jis vietoj to, kad pasiimtu siuntini, man padare escalate
Ir ebay is manes paeme Ė ir jam pagrazino

Na paskui as apskundziau pirkeja ebay. Tik nezinau ar tai padejo, ar jam sazine prabudo doh.gif Bet jis man , kai jam parejo mano $, vel sumokejo dar karta
Tai ivertinus, kad as buvau uzsimetus pasto islaidoms, nuostolio neapturejau
O siaip tai buciau su minusu pardavus doh.gif
Atsakyti
Nelabai noriu, piktis su pirkeja, tai parasiau, kad iki treciadienio grazinsiu pinigus,bet tuo paciu ir USPS uzpildziau forma, gal suveiks ax.gif .
Pas mane ne vienas pirkejas buvo, kai po paklausimo sistemoje rodydavo Notice left, bet kazkaip visi susitvarkydavo g.gif . O cia arba tingi, arba tikrai uzsiemus, arba jau kazka rezga biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 30 rugsėjo 2013 - 10:39
QUOTE(Aristokratė @ 2013 09 30, 10:32)
Nelabai noriu, piktis su pirkeja, tai parasiau, kad iki treciadienio grazinsiu pinigus,



O kur garantija , kad gavus pinigus ji nepasiims prekės? Pavedimą darykit bent jau tuo atveju , kai USPS rodys, kad išsiūsta atgal
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2013 09 30, 12:21)
O kur garantija , kad gavus pinigus ji nepasiims prekės? Pavedimą darykit bent jau tuo atveju , kai USPS rodys, kad išsiūsta atgal

pritariu 4u.gif
jau vien tie pasiteisinimai,kad dirba per kelis darbus ir neturi laiko lakstyt per pastus. schmoll.gif nekelia pasitikejimo


man buvo istorija,kaip issiunciau batus ,o pirkejas pasake,kad gavo suplesytus, ir ebay jam grazino pinigus doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 09 30, 12:34-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2013 09 30, 12:34)
jau vien tie pasiteisinimai,kad dirba per kelis darbus ir neturi laiko lakstyt per pastus.  schmoll.gif  nekelia pasitikejimo


Na taip kategoriskai neteikciau - daugkas kelis darbus dirba ir nebutinai is reikejimo (pvz mano destytojas 2 pilno etato darbus dirbo). O jei pirkeja dar ir mokosi, tai tikrai nelengva viska susiderint.

Aisku priklauso ir kur pastas yra - pvz pas mane visai salia namu, BET jame galiu kazka issiust ar atsiimt, jei bando pristatyt ir nerande namuose palieka paste. O siaip pastas vezamas is kito pasto ir jei tarkim isvaziuoju atostogu ir sulaiko pasta tam laikotarpiui, tai arba atveza po visko, arba atsiimt tenka tam kitame (o ten ziauriai nepatogus privaziavimas, net nezinau ar be masinos imanoma pasiekt).

Tai gal ir pirkejai nepatogiai jis yra ir nespeja pasto darbo metu nueit... g.gif Cia taip sakant bandau pozityviai ziuret su tuo poziuriu, kad zmones is prigimties nera blogi ax.gif Is kitos puses, visada gali kazkas is draugu/seimos nueit ir paimt su jos dokumentu.

O del konkrecios situacijos, tai as irgi sakau, kad pirma sulaukt kol pastas issius atgal ir tada pinigelius grazint. Man nera ne karto buve, kad nepristatytu lapelio, jeigu neranda namuose. Ir pakartotinius atnesa, o jei nereikalingas parasas, tai isvis pasto dezutej siuntinuka palieka.
Atsakyti
As tai suprantu, kad taip gali buti, kad as pervedu pinigus, o ji pasiima siuntini biggrin.gif . Man tas is kart toptelejo smile.gif .
Tik vieno nesuprantu, kam pirkti, jeigu veliau neturi galimybiu atsiimti g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 01 spalio 2013 - 11:17
QUOTE(Aristokratė @ 2013 10 01, 12:14)
As tai suprantu, kad taip gali buti, kad as pervedu pinigus, o ji pasiima siuntini  biggrin.gif . Man tas is kart toptelejo  smile.gif .
Tik vieno nesuprantu, kam pirkti, jeigu veliau neturi galimybiu atsiimti  g.gif .


Turbut negalvojo, kad pasirasyt reikes - tuomet paliktu pasto dezutej ir viskas. Na pvz su tracking nr cia siuntinukus ir palieka, nebent yra spec forma, kad butinai gavejas pasirasyt turi. O is LT uz registruotus butina pasirasyt gavejui.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 09 30, 17:25)
Na taip kategoriskai neteikciau - daugkas kelis darbus dirba ir nebutinai is reikejimo (pvz mano destytojas 2 pilno etato darbus dirbo). O jei pirkeja dar ir mokosi, tai tikrai nelengva viska susiderint.

Aisku priklauso ir kur pastas yra - pvz pas mane visai salia namu, BET jame galiu kazka issiust ar atsiimt, jei bando pristatyt ir nerande namuose palieka paste. O siaip pastas vezamas is kito pasto ir jei tarkim isvaziuoju atostogu ir sulaiko pasta tam laikotarpiui, tai arba atveza po visko, arba atsiimt tenka tam kitame (o ten ziauriai nepatogus privaziavimas, net nezinau ar be masinos imanoma pasiekt).

Tai gal ir pirkejai nepatogiai jis yra ir nespeja pasto darbo metu nueit...  g.gif Cia taip sakant bandau pozityviai ziuret su tuo poziuriu, kad zmones is prigimties nera blogi  ax.gif Is kitos puses, visada gali kazkas is draugu/seimos nueit ir paimt su jos dokumentu.

O del konkrecios situacijos, tai as irgi sakau, kad pirma sulaukt kol pastas issius atgal ir tada pinigelius grazint. Man nera ne karto buve, kad nepristatytu lapelio, jeigu neranda namuose. Ir pakartotinius atnesa, o jei nereikalingas parasas, tai isvis pasto dezutej siuntinuka palieka.


As siaip prekes uzsakinejau i giminaicio adresa US , tai mane iskart perspejo ten iprasta prekes iki 200dol palikti prie duru jei nieko nera ax.gif O pas juos visur atstumai nemazi nuo apgyvendintu kvartalu tai manau gal ir sunku prisitaikyti, bet jei nurodytumet tel tiksliai ji manau susitartu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 01 spalio 2013 - 18:05
Problema tokia: zmogus laimejo mano aukciona, bet nemoka..Iskeliau byla, pries tai rasiau kada mokes.. Tyla..Ar galiu paprasciausiai padaryti Second Chance Offer? Nelaukusi pasiaiskinimu ar dar bala zina ko..
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 10 02, 21:15)
Problema tokia: zmogus laimejo mano aukciona, bet nemoka..Iskeliau byla, pries tai rasiau kada mokes.. Tyla..Ar galiu paprasciausiai padaryti Second Chance Offer? Nelaukusi pasiaiskinimu ar dar bala zina ko..


Man tokia pat situacija pries kelias dienas buvo - laimejo su 0 feedback ir tik pries pora dienu prisiregistravus, tai iskart kazka ne taip nujauciau... Aisku nemokejo, parasiau emaila, tyla. Tai atidariau case'a ebay ir po 4 dienu (kaip reikalauja taisykles, t.y. ne anksciau) uzdariau ji, kad atgaut mokescius. Manau jus irgi second chance darykit uzdarius - o dar geriau issiaiskint ar tas pirkejas tebenori prekes, nes uz second chance irgi mokescius ima, nepriklausomai sutinka ar ne pirkt.
Atsakyti