Įkraunama...
Įkraunama...

2014 Panevėžio miesto ir rajono nuotakos

Sveikute. gal galetumet pagelbeti. ilga laika gyvenu ne LT tai jau nebezinau kas kur geriau. Gal galetumet rekomenduoti gera visaziste panevezyje?
Atsakyti
Sveikutės smile.gif jungiuosi prie Jūsų, tikiuosi rasime bendrą kalbą, pasidalinsime patarimais bei patyrimais:)
Atsakyti
QUOTE(redxgirl @ 2014 04 11, 15:37)
Sveikute. gal galetumet pagelbeti. ilga laika gyvenu ne LT tai jau nebezinau kas kur geriau. Gal galetumet rekomenduoti gera visaziste panevezyje?



Ar susiradai kazka? As rekomendaciju gavau makiazia darytis pas Jolanta (virs Kristianos parduotuves centre). Isbandysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

šiandien buvau mados studijoje "City bume", tai ten tikrai nemažai suknelių įvairiausių ir kainos geros, išsirinkau tikrai gražią. Bet norėjau paklausti jūsų nuomonės, nes ten siūlo ir vestuvių scenarijus. Gal kuri buvot užsisakiusi? Norėčiau išgirsti nuomonių apie kainas ir kokybę.

http://rcmadosstudij...uviu-scenarijus

Ačiū.
Atsakyti
sveikutes,,sveikinu visas naujas nares:) kada jusu vestuves? mes apleidom sia tema, nes daugiau bendraujam fb:)
Atsakyti
Sveikos,o kaip galima butu prie jusu prisijungti fb?
Atsakyti
QUOTE(gerda82 @ 2014 06 03, 15:39)
Sveikos,o kaip galima butu prie jusu prisijungti fb?

Ir mane domina 4u.gif
Gal turite minciu kur galima pasifotografuoti Panevezio apylinkese? Be Bistrampolio dvaro doh.gif
Atsakyti
Sveikos. kadangi esu be galo nusivylusi Laimonu Baliumi, ir jo Vovue.com, tad noreciau trumpai pasidalinti savo patirtimi, kaip blogas fotografas gali sugadinti graziausia svente . taigi jo atliktas darbas, buvo kraupus, darbai atlikti atmestinai, praktiskai neturejome is tos dienos nei keliu graziu akiai nuotrauku. esu labai nusivylusi ir niekam nerrekomenduoju šio fotografo paslaugų, ypač- vestuvėms. Šventės įamžintos akimirkos buvo tragiškos, teko perdaryti visą nuostabios dienos fotosesiją. Tad merginos, is pradziu labai isitikinkite fotografo mokejimu fotografuoti, nes tai, ka patyreme mes, tikrai nelinkeciau nei vienam zmogui. Tai ne koks gimtadienis sugadintas,o vestuves, kurioms buvo ypatingai ruosiamasi. Galiu pagirti vedeja, dj,sodyba ir pan, bet kas liecia fotografo darba, kraupus vaizdas. Kad ir praejus keliems menesiems, skausmas visiskai neatsluges, net nesinori ziureti nuotrauku....
Papildyta:
QUOTE(juoda orchideja123 @ 2014 10 07, 21:32)
Sveikos. kadangi esu be galo nusivylusi Laimonu Baliumi, ir jo Vovue.com, tad noreciau trumpai pasidalinti savo patirtimi, kaip blogas fotografas gali sugadinti graziausia svente . taigi jo atliktas darbas, buvo kraupus, darbai atlikti atmestinai, praktiskai neturejome is tos dienos nei keliu graziu akiai nuotrauku. esu labai nusivylusi ir niekam nerrekomenduoju šio fotografo paslaugų, ypač- vestuvėms. Šventės įamžintos akimirkos buvo tragiškos, teko perdaryti visą nuostabios dienos fotosesiją. Tad merginos, is pradziu labai isitikinkite fotografo mokejimu fotografuoti, nes tai, ka patyreme mes, tikrai nelinkeciau nei vienam zmogui. Tai ne koks gimtadienis sugadintas,o vestuves, kurioms buvo ypatingai ruosiamasi. Galiu pagirti vedeja, dj,sodyba ir pan, bet kas liecia fotografo darba, kraupus vaizdas. Kad ir praejus keliems menesiems, skausmas visiskai neatsluges, net nesinori ziureti nuotrauku....



Atsiprasau, kad galbut ne visai i tema parasiau, taciau bent dali beplanuojanciu vestuviu merginu noriu perspeti del sio veikejo...
Atsakyti
Sveikos merginos! smile.gif Labai noreciau, kad man padetumem, musu svente vyks panevezio rajone, as pati toli grazu ne is sito krasto ir vis bandau internete rasti, kur nuomoja kedes vestuvems, taciau nieko nerandu ;/ gal jus zinot ir galit man padeti? Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

rašau tikėdamasi, kad pasidalinsite savo patirtimi smile.gif
Taip jau nutiko, kad ant pečių užgulė mergvakario organizavimo reikaliukai, kadangi kaip suprantu čia jau buvusių nuotakų grupė, tai galbūt pasidalintumėte smagiais prisiminimais, kaip Jums nustebino draugytės šią dieną? Kas labiausiai įstrigo atminty ir t.t. Ką norėtumėte kartoti, o ko vis dėlto atsisakytumėte? 4u.gif
Atsakyti