Įkraunama...
Įkraunama...

Problemos su Windows

Sveika,

Windows yra operacine sistema, o bet kuri OS neduoda pati saves issitrinti.
Del to reikia formatuoti visa kietaji diska. O tam reikia specialaus dikelio. O paskui tureti CD su WinXP ar kita OS.

O kas nutiko, kad nori juos istrinti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora: 09 liepos 2006 - 22:39
QUOTE(vaivora @ 2006 07 09, 22:38)
Sveika,

Windows yra operacine sistema, o bet kuri OS neduoda pati saves issitrinti.
Del to reikia formatuoti visa kietaji diska. O tam reikia specialaus dikelio. O paskui tureti CD su WinXP ar kita OS.

O kas nutiko, kad nori juos istrinti?  g.gif

rolleyes.gif mano laptopas suvarges neina isjungti default monitoriaus verysad.gif
Neturiu net supratimo, nors mes turim du kompus, ale vistiek kaip nors ir ana reikia sutvarkyti.... O i lietuva veztis unsure.gif tik kilogramai taseje doh.gif

Papildyta:
QUOTE(vaivora @ 2006 07 09, 22:38)
Sveika,

Windows yra operacine sistema, o bet kuri OS neduoda pati saves issitrinti.
Del to reikia formatuoti visa kietaji diska. O tam reikia specialaus dikelio. O paskui tureti CD su WinXP ar kita OS.

O kas nutiko, kad nori juos istrinti?  g.gif

doh.gif Neina panaikinti default monitoriaus.
Geras parsiau zinute o ji dingo pakeliui doh.gif
Atsakyti
Na o bandei susitvarkyti visus monitoriaus parametrus? Pradzioj panandyk susiuziureti ar teisingai vaizdo plokste nustatyta ir viskas sureguliuota.

O Gal cia Windows safe mode pasileidzia?
Atsakyti
C diska galima istrinti su programu reanimatoriaus CD,jei ka turiu toki 4u.gif
Atsakyti
eini DOS ir rasai format:C jei ka paraysk i az duosiu tzel nr ir padesiu per tel
Atsakyti
Nerandu temos,bet gal čia man pagelbėsit.Nuo Explorer dingo man rodyklės kur gali sugrįšti į prieš tai buvusį puslapį,dingo HISTORY,STOP ir t.t. manau kompiuteristės suprato apie ką aš čia bandau paklausti ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriuks @ 2006 07 31, 18:21)
Nerandu temos,bet gal čia man pagelbėsit.Nuo Explorer dingo man rodyklės kur gali sugrįšti į prieš tai buvusį puslapį,dingo HISTORY,STOP ir t.t. manau kompiuteristės suprato apie ką aš čia bandau paklausti ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

View > Toolbars > Standard Buttons
Atsakyti
Nu,kad šitas pas mane įjunktas g.gif g.gif g.gif bet neatsiranda tai ko man reikia verysad.gif
Atsakyti
Valio doh.gif pas mane jau tvarka
Atsakyti
O man kas atsitiko, tai negaliu patiket. blink.gif
Taip dziaugiausi tuos "blynus" po ikonom pradanginus, bet dukra dar prisidejo betvarkant ir daba nuo darbalaukio (desktop) dingo ikonos "mano kompiuteris" ir "mano dokumentai" ir dar kelios, kuriu net neprisimenu.
Svarbiausiu, kad niekaip nesugebu ju atstatyti doh.gif
Gal kas zinot, kaip ta padaryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvigra @ 2006 08 02, 13:45)
O man kas atsitiko, tai negaliu patiket.  blink.gif
Taip dziaugiausi tuos "blynus" po ikonom pradanginus, bet dukra dar prisidejo betvarkant ir daba nuo darbalaukio (desktop) dingo ikonos "mano kompiuteris" ir "mano dokumentai" ir dar kelios, kuriu net neprisimenu.
Svarbiausiu, kad niekaip nesugebu ju atstatyti  doh.gif
Gal kas zinot, kaip ta padaryti  bigsmile.gif

Gal pabandyk taip: paspausk ant Desktopo desini peles klavisa, tada Properties. Atsiradusioj lentelej virsuj pasirink skilti Desktop > zemiau Customize Desktop.... Ir ten jei nera varneliu - sudek jas.
Atsakyti
doh.gif nu bet ot dura, taigi ir buvau iejus padeliojau varneles, paskui kazkas sutrukde ir nebaigiau darbo. Ir tipo paskui galvojau, kad ten jau buvau ir nieko nesigavo, tai turbut ne ten.
Caffe, labai tau aciu. Dabr viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti