Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis 2013 metai

Vakar-10 litru kibiriukas voveraiciu ir vienas raudonikis.Viskas unsure.gif Nei vieno silbaravykio,ka jau kalbet apie baravykus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 12 rugpjūčio 2013 - 18:17
Šiandien trumpai užlėkiau į nedidelį miškelį, radau du paberžius, arba skroblinukus biggrin.gif abu jau tokie pagyvenę... Rytoj mano krašte žada lietų, tai bandysiu trečiadienį pagrybauti rimčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 08 12, 20:13)
Šiandien trumpai užlėkiau į nedidelį miškelį, radau du paberžius, arba skroblinukus biggrin.gif  abu jau tokie pagyvenę... Rytoj mano krašte žada lietų, tai bandysiu trečiadienį pagrybauti rimčiau smile.gif


Kur Jusu krastas? smile.gif As speju Dzukijoj ramuma ir sausuma...
Atsakyti
QUOTE(Millli @ 2013 08 12, 19:23)
Kur Jusu krastas?  smile.gif  As speju Dzukijoj ramuma ir sausuma...

Taaaip, mano kraštas Dzūkija, miškai prie Druskininkų smile.gif
Atsakyti
kaip keista,kad pas kitas taip tuscia, o pas mus tokia pieva, na idomu ka ryt rasiu g.gif
Atsakyti
Ar yra grybaujanciu Palukneje?Idomu ar apsimoka ten lekt g.gif Nesinoretu tokio kilometrazo siaip sau sukart
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2013 08 13, 10:11)
Ar yra grybaujanciu Palukneje?Idomu ar apsimoka ten lekt  g.gif Nesinoretu tokio kilometrazo siaip sau sukart


Paluknyje tuščia - visiškai nieko neradom, dar taip nėra buvę...Ir prie Rudiškių nieko neradom.. verysad.gif
Atsakyti
Ar gali taip būti, kad išdegė nuo karščio grybiena ir grybų visai nebus šiemet? verysad.gif
Atsakyti
abejoju,kai jau jiem tinka tai kalasi kaip isproteje, ana diena tai tik patvirtino. Siandien radom dvi pintines lepsiuku tokiu paciu ir didesniu ir mazesniu, bet dygimas nustojo, kelis raudonvirsius ir kelis sios nakties isdygimo baravykus tokius po 6 - 7 cm
Atsakyti
QUOTE(Leticija10 @ 2013 08 13, 10:30)
Paluknyje tuščia - visiškai nieko neradom, dar taip nėra buvę...Ir prie Rudiškių nieko neradom.. verysad.gif

blink.gif tada i ta puse net neleksim,aciukas 4u.gif
Atsakyti
Kaimynė grižo iš miškų prie Kazokiškių - tai toks nedidelis krepšelis grybų visokių - lepšiukų, keletas raudonviršių, voveraičių ir dar kžkokių neaiškių ( bent jau aš jų nepažįstu ir nerenku).
Atsakyti
Lerikyte,kaip?Šienaujat dar lepšius?Ogal jau kas geresnio matyt 4u.gif
Atsakyti