Įkraunama...
Įkraunama...

Ink Addicts... *30

QUOTE(Siurpuliukas @ 2015 09 27, 15:41)
Velnias, mirus tema verysad.gif
O as kaip tik norejau pasiteirauti, kokia tatuiruociu studija rinktis Kaune ax.gif

Ink Factory mirksiukas.gif Teo nusivažiavo, Tabu nebėra, Artatattoo ir Siluetas man nekelia pasitikėjimo, o dar yra nauja atsidariusi studija gatvelėje prie pilies, bet apie ją nieko neteko girdėti.

Bet jei reikia spalvotos tattoo visgi važiuočiau į Vilnių ar Šiaulius.
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2015 09 29, 18:41)
Ink Factory  mirksiukas.gif Teo nusivažiavo, Tabu nebėra, Artatattoo ir Siluetas man nekelia pasitikėjimo, o dar yra nauja atsidariusi studija gatvelėje prie pilies, bet apie ją nieko neteko girdėti.

Bet jei reikia spalvotos tattoo visgi važiuočiau į Vilnių ar Šiaulius.


Kodel Teo nusivaziavo? Klausiu tik del smalsumo, nes labai senai tattoo dariausi pas ji, tai nusiskundimu tikrai neturiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2015 10 01, 17:41)
Kodel Teo nusivaziavo? Klausiu tik del smalsumo, nes labai senai tattoo dariausi pas ji, tai nusiskundimu tikrai neturiu ax.gif

Dėl to, kad žmogus mažai domisi menu ir labai pinigais. Čia mano asmeninė nuomonė, bet kūrybingas tattoo meistras jis man niekada nebuvo - tattoo darymo techniką išmano, bet estetikos pajautimo nelabai turi (nors jis baigęs dailės akademiją). Na gal žmogus pasikeitė, nežinau, bet labai abejoju.
Atsakyti
ar dar yra :priklausanciu" rasalui? tongue.gif

kaip tik gruodi ruosiuosi biggrin.gif bet kaip ir daugelis tikriausiai pastringu piesinio paieskose ax.gif nes nemegstu jokiu drugeliu, pauksteliu, delfinu ir kt. nesamoniu (mano akimis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 10 09, 23:04)
ar dar yra :priklausanciu" rasalui? tongue.gif

kaip tik gruodi ruosiuosi biggrin.gif bet kaip ir daugelis tikriausiai pastringu piesinio paieskose ax.gif nes nemegstu jokiu drugeliu, pauksteliu, delfinu ir kt. nesamoniu (mano akimis ax.gif


Ciur yra prijaucianciu dar! biggrin.gif Lapkriti einu piestis i INK Factory, o tada taupysiu eurus seniausios tattoo coveriui ax.gif
Atsakyti
Yra yra smile.gif
Planuoju dar šiemet. Pavasarį dariau senos coverį.
Teisybė, kuo daugiau turi tuo daugiau nori biggrin.gif
Atsakyti
Gal žinote, ar Vilniuj kur nors daro balto rašalo tattoo?
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 09, 22:27)
Gal žinote, ar Vilniuj kur nors daro balto rašalo tattoo?

Manau darytų daug kur, aš teiravausi man nepatarė, nes daug minusų. smile.gif
Atsakyti
O Tauragės pusėje nėra gero/ų meistrų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2015 11 10, 21:33)
Manau darytų daug kur, aš teiravausi man nepatarė, nes daug minusų. smile.gif


Dėl to, kad sunkiau gyja baltas ir šiaip skausmingesnis?
Atsakyti
QUOTE(nirvanarama @ 2015 11 17, 11:14)
Dėl to, kad sunkiau gyja baltas ir šiaip skausmingesnis?

Gyjimas ir skuasmas visiškai nesusijęs su spalva. smile.gif
Blunka, dažnai tenka koreguot po tam tikro laiko, gelsta ir t.t. ir pan.
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausimą toms kurios turi daugiau nei vieną tattoo...
Ar visas darėtės pas tą patį meistrą ar pas skirtingus? Ar galėtumėte rekomenduoti meistrą (miestas nėra svarbu)... bet reikia tokios kuris ne šiaip krikragus darytų, o estetiškas, smulkias ir originalias tattoo, plius spalvotas... toks kuris puikiai sugebėtų perteikti koto žmogaus piešinį smile.gif
Čia jaučiu sudėtingiausias dalykas... nors piešinį piešią irgi tattoo meistras, tik jis šiuo metu gyvena kitoj šalį ir pas jį darytis tattoo man nepavyks, kad ir kaip labia norėčiau smile.gif
Būsiu labai dėkinga už rekomendacijas ir komentarus meistrų atžvilgiu smile.gif
Atsakyti